Playstation Meeting 2016

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111

خب همونطور که میدونید زمان زیادی تا کنفرانس سونی نمونده. چیزی که مشخصه اینه که سونی قصد داره حسابی بترکونه. چیزایی که میدونیم قراره اتفاق بیفته معرفی کنسول های جدیده. قراره کنفرانس پخش زنده هم داشته باشه

شایعه ی معرفی Red Dead جدید هم به شدت قویه
همینطور شایعه شده که قراره سرویس PS Now برای PC عرضه بشه

فکر میکنید چه اتفاق هایی قراره بیفته و چه بازی هایی قراره معرفی شه؟

لینک تماشای کنفرانس+ زمان باقی مانده تا شروع کنفرانس

آخرین ویرایش:

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
الان مشکل اصلی تلویزیون 4k با قابلیت hdr هست.هزینه سنگینی میزاره رو دستمون
به نظر من فعلا ps4 pro رو بگیرم وبا همین tv های fullhd این نسل رو بگذرونیم.وقتی ps5 امد اون موقع tv رو ارتقاع میدیم به 4k.این عقلانی ترین کاره به نظرم

فقط دعا کن که باز تا اون موقع یه چیز دیگه ندن که باز 4k اون موقع بشه 1080 الان.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
یه انتخاب دیگه هم هست این وسط
یعنی دو تا میشه
میتونین به جای این همه هزینه بابت تلویزیون hdr و دستگاه جدید یه پی سی خفن جمع کنین و با عناوین انحصاری مایکروسافتم حال کنین تا ps5 بیاد

یا اینکه خیلی کمتر خرج کنین و یه ایکس باکس وان اس بخرین البته دومی به خاطر ظهور اسکورپیون سال اینده شاید غیر منطقی باشه ولی به نظرم اینم راهیه واسه خودش 4k هم براتون اپ اسکیل میکنه

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

• Like
Reactions: sadegh93

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوست عزیز اصن خوندی پست منو ؟! الان اینایی که گفتی که منم گفتم ! دقیقا تفاوت فقط 4K خودش کم نی مخصوصا اگه HDR هم با تی ویش موجود باشه که خیلی بهترم میشه و اینم گفتم که تنکیک های گرافیکی بهتر رو زمانی میشه بهتر لمس کرد که مثل تومب رایدر آپشن 1080/30+ آپشن های گرافیکی باشه این دیگه احتیاجی به تحلیل نداره و مشحصه و منم منکرش نشدم چیزی که در این 3 آپشن هم دیدی کناره 4K نزده بود همراه با تکنیک های گرافیکی حرف من اینه دوست عزیز کسی نخواست فکت رو عوض کنه اینکه پرو قوی تره و تفاوت وجود داره و اینا همه میدونن موضوع بحث یه چیز دیگه بود
پست شما رو کامل خوندم و کلا نظراتمون یکی هستش ! ولی تو همون بازی هورایزون علاوه بر این که بازی 4K و HDR داشت تکنیک های گرافیکی به کار رفته و خلاصه تنظیمات گرافیکی بهتری نسبت به پلی استیشن 4 عادی داشت ! یعنی فقط به رزولشن و HDR ختم نمیشد ! و درباره بازی هایی که 1080P و 30 فرم باشن من شک ندارم تفاوت گرافیکی کاملا چشمگیر خواهد بود . و شما هم اشاره به این موارد کردی و تو پست های قبلیم هم اشاره کردم و یه چیزی کاملا طبیعی هستش . خوبی این پلی استیشن 4 پرو اینه که دست سازنده خیلی باز تر هستش و هم دست گیمر برای انتخاب رزولشن و فرم ریت باز تر میشه و هم نیاز صد در صدی به تی وی 4K نیست . یعنی با توجه به قیمت خوبی هم که داره خرید این کنسول کاملا ارزش داره . اصلا سران سونی با توجه به مصاحبه ها و پرسش هایی که ازشون شده کاملا مشخصه اینا میخوان ماهایی که حتی پلی استیش 4 عادی هم داریم برین این کنسول پرو رو بخریم ! ....... آدم قشنگ وسوسه میشه :D

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
منم ندیدم ولی ps4 pro معرفی شد بازیا با کیفیت 4k نمایش داده شدن بازیاش : گیم پلی مس افکت . اسپایدر من . هورایزن . و تمب ریدر بود
خب توو كنفرانس گفتن كه PS4 معمولي تا زمان عرضه ي PS5 ساپورت ميشه يا اينكه PS4 ديگه از رده خارج شد؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
خب توو كنفرانس گفتن كه PS4 معمولي تا زمان عرضه ي PS5 ساپورت ميشه يا اينكه PS4 ديگه از رده خارج شد؟

پلی 4 از رده خارج نمیشه . حتی هیچ بازی برای پرو قرار نیست بیاد که برای فور نیاد . حتی شما همون دیسک 4 رو میزارید تو پرو که با دانلود یک پچ تغییرات گرافیکی روش اعمال میشه .

• Like
Reactions: MaMaSaN

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
این سخن حساب Xbox کاملا نابودم کرد

1f57a1c285.jpg

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,374
نام
Mehrdad
تا همین دیروز همه میگفتن مایکروسافت با برداشتن تمرکز از رو گیمینگ این نسل شکست خورده حالا همه میگن سونی چرا درایو اپتیک برای 4k تدارک ندیده:D
به نظر من اصلا مسئله مهمی نیست. و با اندرو موافقم که استریمینگ مهمتره. مایی که تو ایرانیم استریمینگ ترجیح میدیم کشور های توسعه یافته بماند.

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
تا همین دیروز همه میگفتن مایکروسافت با برداشتن تمرکز از رو گیمینگ این نسل شکست خورده حالا همه میگن سونی چرا درایو اپتیک برای 4k تدارک ندیده:D
به نظر من اصلا مسئله مهمی نیست. و با اندرو موافقم که استریمینگ مهمتره. مایی که تو ایرانیم استریمینگ ترجیح میدیم کشور های توسعه یافته بماند.
دلیل نداشتن درایو BR 4K که خیلی از واضحه و باز هم دوستان هی میپرسن....چه اینجا چه جاهای دیگه

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
من یه چیزیو متوجه نمیشم، الان مثلا یه سری عکس هست تفاوت HDR و با حالت معمولی نشون میده بعد تو همین مانیتور من که قابلیت HDR نداره مشخصه تفاوت، این چه جوری ممکنه؟ یا حتی تفاوت تو ویدیوها؟ اگه میتونم تفاوت رو با همون TV معمولی تو عکس و فیلم ببینم چرا تو بازی نمیتونم؟ اگرم نمیشه دید که کلا عکس های مقایسه ای برای چیه؟ این تفاوتایی که هست چیه؟
کسی نمیدونه؟
--------------------------
کسایی که میگن ارزش داره یا نه، برای اکثر ماهایی که تلویزیون 4k نداریم و توانش هم نداریم بخریم بهترین کار اینه که صبر کنیم ویدیوهای مقایسه ای برای تفاوت های گرافیکی بیاد بعد ببینیم آیا ارزش داره یا نه
خیلی دوست داریم بدونم تامب رایدر تو حالت 1080 و 30 فریم با گرافیک بالاتر چقدر تفاوت داره با توجه به اینکه گرافیک کنسول خیلی قویتر شده

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
کسی نمیدونه؟
--------------------------
کسایی که میگن ارزش داره یا نه، برای اکثر ماهایی که تلویزیون 4k نداریم و توانش هم نداریم بخریم بهترین کار اینه که صبر کنیم ویدیوهای مقایسه ای برای تفاوت های گرافیکی بیاد بعد ببینیم آیا ارزش داره یا نه
خیلی دوست داریم بدونم تامب رایدر تو حالت 1080 و 30 فریم با گرافیک بالاتر چقدر تفاوت داره با توجه به اینکه گرافیک کنسول خیلی قویتر شده
بهترین کار همینه...طبق اعلام سونی بازی ها با کنسول PS4Pro روی همین تلویزیون های معمولی هم با کیفیت بهتری بالا میان

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
آقا یکی زحمت میکشه لینک دانلود کامل کنفرانس رو همراه با نمایش بازیها و کلا به صورت کامل بهم بده؟! ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر