Playstation Meeting 2016

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111

خب همونطور که میدونید زمان زیادی تا کنفرانس سونی نمونده. چیزی که مشخصه اینه که سونی قصد داره حسابی بترکونه. چیزایی که میدونیم قراره اتفاق بیفته معرفی کنسول های جدیده. قراره کنفرانس پخش زنده هم داشته باشه

شایعه ی معرفی Red Dead جدید هم به شدت قویه
همینطور شایعه شده که قراره سرویس PS Now برای PC عرضه بشه

فکر میکنید چه اتفاق هایی قراره بیفته و چه بازی هایی قراره معرفی شه؟

لینک تماشای کنفرانس+ زمان باقی مانده تا شروع کنفرانس

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
نئو 5.5 ترافلاپس همین ماه با قیمت 399 دلار؟

اسکورپیو یک سال بعد 6 ترافلاپس قیمت خیلی بالاتر؟

چجوریه این تحلیل؟

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,555
نام
Mehrdad
نئو 5.5 ترافلاپس همین ماه با قیمت 399 دلار؟

اسکورپیو یک سال بعد 6 ترافلاپس قیمت خیلی بالاتر؟

چجوریه این تحلیل؟
به عدد ها کاری ندارم. اما واضح ترین تحلیل اینه که نئو همیشه ارزان تر خواهد بود اختلاف قیمت هم کم نیست.
من فکر میکنم حداقل 100$ اختلاف همیشگیه.

• Like
Reactions: jhoobin

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
یه سوال اختلاف قدرت بین کنسولا مشخصه؟؟؟؟؟

اگه منظورت مثلا بین PS4 عادی و Neo هست آره خب معلومه که مشخصه فریم ریت و رزولوشن بالاتر ... اینا زیاد رو نمیکنن ولی همون کیفیت تکسچر ها ام بالاتره
بین X1 و اسکورپیو ام که دیگه خیلی زار میزنه حتما چون سخت افزار x1 عادی وعضش خراب بود

• Like

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگه منظورت مثلا بین PS4 عادی و Neo هست آره خب معلومه که مشخصه فریم ریت و رزولوشن بالاتر ... اینا زیاد رو نمیکنن ولی همون کیفیت تکسچر ها ام بالاتره
بین X1 و اسکورپیو ام که دیگه خیلی زار میزنه حتما چون سخت افزار x1 عادی وعضش خراب بود
نه منظورم بین neo .xbox one s ????????

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
این بالا بودن وزن NEO خودش شک برانگیزه! یعنی اگه 1% کاری کرده باشن که NEO بتونه بصورت سخت افزاری نسلهای قبل یا دستکم PS3 رو پشتیبانی کنه خودش مثل یه بمبه! در مورد قیمت بنظرم بالاترین احتمال همون 450 دلاره.
زیره 499 دلار فکرش هم نکنید :D در حالت خوشبینانه 499 و PS4 هم با مدل اسلیم 299

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به عدد ها کاری ندارم. اما واضح ترین تحلیل اینه که نئو همیشه ارزان تر خواهد بود اختلاف قیمت هم کم نیست.
من فکر میکنم حداقل 100$ اختلاف همیشگیه.

ارزون خواهد بود.ولی دیگه نمیشه که هم ارزون باشه،هم زودتر عرضه بشه هم اختلاف قدرتش کم باشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
اقا اینا میخوان منو دغ بدن :D
View attachment 64882
البته این CoJ هست ولی همین که همش زدن تو کار وسترن قبل کنفرانس منو امیدوار میکنه

آغا هنوزم کسی منکره Red Dead جدید هست ؟
-----------
" ...If you win power , Remember why you wanted it "
John Marston

اینم یه نقل قول واسه پیشواز :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
میدونم که احتمالش صفر ـه ، صحبتشم کردن دوستان که چرا نمیشه ، ولی خب اگه 1% بیان بگن نئو بکوارد PS3 داره چیز جالبی از آب درمیاد :D ( با توجه به عکس CoJ اینو میگم :D )

• Like

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کنسول رو که میتونند برای خودشون نگه دارن ولی خب از بازیای جدیدی که احتمالا توی کنفرانس معرفی می‌کنند حمایت میشه :D یکی از اون شایعات Neo که بخش زیادیش هم تا الان درست از آب در اومده (مثل GoW جدید) گفته بود که توی مراسم معرفی Neo، زنده یاد Deep Down‌ رو هم میبینیم. امیدوارم کپکام اون ایده F2P مسخره رو کنار گذاشته و بازی الان به یه دنباله درست و حسابی از Dragon's Dogma تبدیل شده باشه.

هرچند از این کپکام بعیده همچین کارهایی بکنه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
علی Dragon's Dogma 2 رو قبلا کارگردان بازی تلویحا تایید کرده بود. خبرش رو گذاشته بودم بازیسنتر. یحتمل تو این مدل در حال ساخته. من دوست دارم DD به عنوان یه بازی جدا معرفی بشه و از این بلاتکلیفی در بیاد.

ضمن اینکه سونی میتونه Agent رو هم نشون بده!:D و شاید اصلا این تیزها مربوط به Killing Days باشه!:D شایعه پراکنی

• Like
Reactions: Dante Never Cry

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر