PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
تو منوي اصلي اينا رو بزن:

دوبار بالا - دوبار پايين - چپ - راست - چپ - راست - ضربدر - دايره

اگه درست باشه منتخب جهان و منتخب اروپا ازاد ميشه.
بله این روش درست شد و کارم راه افتاد.بعد از زدن این کلیدها صدای یک تشویق کوتاه تماشاگرها میاد و اون دو تا تیم باز می شوند.:)

ببین عزیز، انجین همونه.. فقط تکسچرها تغییر کرده.. و الا این همون WE10 هست و هنوز ما این سعادت رو نداریم که Next-Gen PES رو به معنای واقعی ببینیم. درسته گرافیک رفته بالا و نهایتاً چندتا افکت هم به بازی اضافه شده اما بازی همون بازی هست.

برای من گیم پلی همیشه مهمتره.. و وقتی یک بازی گیم پلی فوق العاده ای داشته باشه.... گرافیک در دره پائینی از اهمیت برای من قرار داره...
ببخشید من اشتباه می کردم.طبق اشاره ی شما Engine بازی تغییری نکرده است و تکستچر ها اندکی تغییر کرده اند.گیم پلی عاملی است که باعث می شود یک گیمر واقعی فرق PES 5 را از FIFA 06 که گیم پلی اش را مرهون PES 4 است تشخیص دهد.

من بعد از چند ماه بی ps یی و بی pes یی! تازگی ها دارم روی pc وینینگ بازی میکنم.
شرایط من و شما کاملا" مانند همدیگر است ! از این بابت بهتون تبریک می گویم.

یه تکنیک دریبلینگ جدیدم اضافه شده (دریبل فیگو)
من این دریبل را تابحال نتوانستم ببینم و البته فعلا تا اومدن PES 6 هم نمی توانم ببینم.
ببین سیاوش جان ! این دربلینگ که گفتی همون دریبلش نیست که فصل گذشته داخل بازی رفت اینترمیلان-یوونتوس برای اولین بار انجامش داد ؟

هنوز ما این سعادت رو نداریم که Next-Gen PES رو به معنای واقعی ببینیم.
از چه احاظ این حرف رو میزنید ؟ منظورتون اینه که فعلا نمی توانید کارت گرافیک منطبق با Direct X 10 ویندوز ویستا بخرید ( البته زمان اومدنش ) یا اینکه نمی توانید X360 بخرید و نسخه مخصوص X360 اش رو بازی کنید ؟ خوشبختانه من به این 2 مورد با کمی تاخیر در تابستان آینده دست خواهم یافت و امیدوارم شما هم این سعادت را داشته باشید.;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سعادت دیدن PES next-gen بر میگرده به استاد سیاباس که هنوز نرفته یکی بسازه بلکه این یک چیزی تو مایه های Gran Turismo HD هست همون GT4 خودمونه که خوشگلتر شده و نهایتاً چندتا چیزم بهش اضافه شده. PES هم همینطور.. تیم سازنده انقدر درگیر بوده که فرصت حرکت به سمت نسل بعد رو نداشته و فقط کمی بلحاظ ظاهری به اون رسیده و البته تغییراتی جزئی هم هست و من شنیدم که AI رو به شکل جدیدی بخاطر قدرت پردازش 360 و PS3 نوشتن و AI اینجا قابل مقایسه با نسل قبل نیست البته این تغییر اصلاً جزئی نیست و خیلی کلیه.. من همینطور تو یک مصاحبه توی سایت CVG خوندم که سیاباس گفته، برای نشون دادن نسل بعد حتماً لازم نیست که گرافیک بالائی رو عرضه کنی، امکانات گرافیکی رو بعداً میشه با جزئیات بیشتر ایمپورت کرد، هدف ما بالا بردن هوش مصنوعی بازی به شکلیست که قبلاً نبوده و میخوایم خیلی روی این قضیه کار کنیم و نکته بعدی هم Online Master Leauge هست که گفته ما داریم روی این قضیه کار میکنیم و فعلاً مشکل بزرگ ما اینه که یک بلنسی رو ایجاد کنیم که در فصل نقل و انتقالات گیمرهای باتجربه و قدیمی همرو درو نکنن و چیزی برای ضعیفتر ها و تازه واردها نمونه...

خلاصه باید دید که چی میشه بالاخره.

منظورمم از دریبل فیگو همونیه که توپ رو با پاش میکشه عقب (در حال دویدن) و بعد میندازه جلو و طرف سوکس میشه که اولین بار من نمیدونم کی زده چون تو رئال و بارسا هم دیدم که اینکارو میکرده...

x_omid_360

کاربر سایت
Feb 2, 2006
448
نام
امید
مطمئن بشید الون 10 خیلی با 9 فرق کرده بازی کاملا نرم شده حرکات جدید مخصوصا بعد از پایان بازی مثل روپایی و پله انداختن خیلی جالبه
داوری هم بهتر شده
یه چیز دیگه که من خیلی از دیدنش خوشحال شدم درست شدن لباسهای بعضی تیم های ملی و باشگاهی مثل انگلیس آرژانتین پورتو گالاتاسرای و .... بود
قیافه ی علی کریمی هم تو بایرن خیلی خوبه
در ضمن تو الون 3 اگه با رومانی بتونی تو حالت Hard قهرمان جام جهانی بشی تیم مو زرد های رومانی آزاد میشه

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
بچه ها من امروز در روزنامه ی کلیک خبری را خوندم مبتنی بر اینکه ماکروسافت گفته فیفا 2007 و Pro Evolution Soccer 2007 یا همون PES 6 قراره بازی انحصاری کنسول XBOX 360 باشن و بر روی هیچ کنسول دیگری نیان :eek: :mad: :((
به نظر شما این خبر صحت داره یا نه :confused:
اگه ماکروسافت اینطور خیال کنه من حتی این خیال زشتا نمیخوام :p...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
بچه ها من امروز در روزنامه ی کلیک خبری را خوندم مبتنی بر اینکه ماکروسافت گفته فیفا 2007 و Pro Evolution Soccer 2007 یا همون PES 6 قراره بازی انحصاری کنسول XBOX 360 باشن و بر روی هیچ کنسول دیگری نیان :eek: :mad: :((
به نظر شما این خبر صحت داره یا نه :confused:
اگه ماکروسافت اینطور خیال کنه من حتی این خیال زشتا نمیخوام :p...
بله این خبر صحت داره و به طور رسمی هم اعلام شده!!
البته فقط برای کنسول های این طوریه و برای پی سی میاد;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر