PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط gamestation:
میگم این تریلرش قشنگ هست یا ارزششو داره دان کنیم
راستش سرور این ترلیر یه جوری است که یه بار دیسی بشی باز باید از اول بره برای من تا 80 درصد رفته بود که دیسی شدم دیگه بی خیالش شدم نمیدونم قشنگ اس یا نه کلا فقط همین یه لینک رو ازش پیدا کردم هرچی گشتم دیگه لینکه دیگه ای پیدا نکردم البته بود ولی درست مثل همین بود بهتر از این پیدا نکردم اگه adsl داری میتونی راحت دانش کنی;)

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
من يه سوال داشتم اين بازي دقيقا ميشه مثل We:10 ديگه نه البته همون فرق هاي جزئي
اگه اينجوري بشه بازي خلي خوبه چون من از وقتي که وينينگ الون 10 رو گرفتم هر روز بازي ميکنم و سير نميشم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
شما الون 10 رو گرفتی ؟ داوریش چطوره ؟ هنوز چرت سوت میزنه ؟
محمد جان شماره 10 الون درواقع همون pes5 است بدون هیچ تغییری فقط اسمش فرق میکنه;)
اگه صفحه قبل رو خونده باشی میبینی که این نسخه هم چند تا اسم داره ولی هیچ تفاوتی ندارن باهم

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
محمد جان شماره 10 الون درواقع همون pes5 است بدون هیچ تغییری فقط اسمش فرق میکنه
مطمئنی علیرضا؟! چون PES5=WE9. پس با این حساب میشه PES6=WE10 . البته ایشون فکر کنم منظورشون نسخه ی ژاپنی هست.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Death Knight:
مطمئنی علیرضا؟! چون PES5=WE9. پس با این حساب میشه PES6=WE10 . البته ایشون فکر کنم منظورشون نسخه ی ژاپنی هست.
آره درسته امید جان اشتباه از من بود البته مشکل از من نیست مشکل از این کنامی است که این همه اسم میده برای یه بازی:cheesygri
مثلا همین نسخه که قرار بیاد این اسمها رو داره
Winning Eleven 2007
World Soccer Winning Eleven 10
Pro Evolution Soccer 6
Pro Evolution Soccer 2007
مخصوصا این اسم Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007 که باعث شد من قاطی کنم یه لحظه فکر کردم pes5 همون الون 10 میشه;)
به هر حال ببخشید:blushing:
راستی تاریخ انتشار بازی با اسمPro Evolution Soccer 6 برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps2.Game Cube رسما اعلام شده البته برای ps3 هنوز معلوم نیست
Europe: October 20, 2006

آخرین ویرایش:

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
میگم این سازنده های سری Pes بازی هاشونو تست نمی کنن . بابا این داوریشون اعصاب آدم خورد می کنه . بازی کنای کامپیوتر به .. بندن . نه به فیفا که اصلا خطا نمی گیره نه به این یکی که ...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
میگم این سازنده های سری Pes بازی هاشونو تست نمی کنن . بابا این داوریشون اعصاب آدم خورد می کنه . بازی کنای کامپیوتر به .. بندن . نه به فیفا که اصلا خطا نمی گیره نه به این یکی که ...
محمد جان تست میکنن یه چیز میگیا:D
داوری بازی بد نیست ولی فقط خیلی دقیق شده کوچکترین خطا رو میگیره به خاطر همین است که شما فکر میکنید داروی بازی بد است
البته مشکلاتی داره مثل آفساید بازی یا همون که توپ از خط رد میشه اوت نمیگیره
ولی نکته خیلی مثبتی هم داره مثل این وقتی یه خطا میشه آوان تاژ(فکر کنم اینجوری بنویسنش:cheesygri ) میده اگه خطای سختی باشه بعد از اینکه بازی متوقف شد داور میاد کارت میده این یکی از نکات مثبت داوری بازی است که فکر نکنم تو هیچ فوتبال دیگه ای باشه;)
در کل به نظر من داوری بازی دقیق شده خیلی بهتر شده اگه دقت بکنید تو نسخه های قبل شاید تو بازی 2 تا خطا هم نمیشد ولی الان خب یکم طبیعی تر شده و تو هر بازی شاید خطا ها به 20 تا هم برسه
ولی قبول دارم دیگه زیادی دقیق شده ولی دلیلش شاید همین چیزی که من گفتم باشه

این بازی برای Psp در روز 20 اکتبر ریلیز می شود.(اینو یادت رفته بود)
ممنون از قلم افتاده بود:blushing:

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
مد رضا جون تو چطور بازی می کنی . اصلا بازی می کنی یا .. من هر بازی حد اقل 15 تا 20 تا خطا دارم
مد رضا
فکر کنم منظورت علی رضا بود نه
صفرش رو جا گذاشته بودم منظورم 20 تا خطا بود الان درستش کردم محمد جان فکر کنم حرفهام کاملا واضح بود که میخام چی بگم;)
اینم بگم من روزی شاید 3 بار حداقل بازی کنم یعنی همیشه بازی میکنم این بازی رو:p

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
ببخشید علی رضا . این دقت نیست . فقط واسه کامپیوتر دقت می کنه واسه ما چی . به خدا یک بار کیبورد شکوندم سر همین مسخره سوت زدنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر