PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام به بروبچز گل بازی سنتر دوباره نیما اومد(اقا بلند نشین تورو خدا!!!):cheesygri
بچه ها کی عکس جدیدی از PEs6 داره؟
هرکی عکسی پیدا کرد بزاره!!!!!!!!!:-"
اینم فکر کنم سایت رسمی PES2007 هست
http://www.PES2007.com

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
محمد جان شماره 10 الون درواقع همون pes5 است بدون هیچ تغییری فقط اسمش فرق میکنه
اگه صفحه قبل رو خونده باشی میبینی که این نسخه هم چند تا اسم داره ولی هیچ تفاوتی ندارن باهم
علي رضا جان
مطمئني كه هيچ فرقي با هم ندارن؟؟؟آخه آمار بازيكن ها خيلي و همچنين نحوه داوري تا يه حدودي تغيير مي كنه.به نظر من كه داوريش بهتر از pes5هستش.ولي آمار بازيكن ها خيلي معقول تر هستش.
سلام به بروبچز گل بازی سنتر دوباره نیما اومد(اقا بلند نشین تورو خدا!!!)
بچه ها کی عکس جدیدی از PEs6 داره؟
هرکی عکسی پیدا کرد بزاره!!!!!!!!!
فقط به خاطر تو:love:
فكركنم كسي تا حالا اين عكس رو نذاشته بود.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا من از pes4 به بعد ديگه نگرفتم(اصلا باهاش حال نكردم)رفتم سراغه فيفا.
اين we 9 كه الان هست بگيرم باحاله؟
راستي منم سره فيفابا مشت زدم تو سره كيسم هم پاور سوخت هم كيس پودر شد.الان ماوسو كيبردمم خرابه رفتم يكي ديگه خريدم.
نميدونم فقط سره اين يه بازي قاطي ميكنم خفن.
لن هم كه بازي ميكنم اگه دوستم منو ببره امكان داره اگه چرتو پرت بگه يا شاخ بازي كنه ممكنه...براي روحه تازه رفته صلوات
:cheesygri
به خاطر اين ميخوام فيفا رو ول كنم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
محمدرضا pes و we یکی هستن ;) یکیشون فکر کنم برای انتشار در اروپا هست یکیش برای انتشار در اروپا :)
(بخش دوم رو مطمئن نیستم ولی یکی بودنش رو مطمئنم)

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
we9 زیاد فرق نمی کنه اما PES5 رو بازی کنی احساس می کنی بازی یه جور سنگین تره
بعد من وقتی فیفا رو بازی کردم نظرم عوض شد(FIFA 06) . چون به نظر من هم گرافیکش
بیشتره هم جزِِییات فوتبال رو بهتر و بیشتر نمایش میده ! (البته من یه عیب می گیرم ازش
شدید اینه که واقعا شوت پشت محوته ی جریمه سخته گل شدنش واقعا سخته:mad:
مگر اینکه دو قدمی دروازه بزنی تو گل)ولی به نظرم این عیب تو world cup 2006 برطرف شد
(به نظرم اینم عیب خودش رو داشت...)
ولی از اینا گذشته خدا وکیلی Winning Eeleven 7 یه چی دیگه بود:cheesygri
جدی که . واقعا شوت از راه دور جیگر آدمو حال میاورد وجدانا

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
امين خيلي ممنون من ميدونستم.پرو واسه ي اروپاست و وينينگ واسه ي زاپن.
فيفا 06 كه از پشت محوطه گل زدنش اب خوردنه .من به ورلد كلس تو هر بازي 1 يا 2 تا گل از پشت محوطه ميزنم.
اقا من معذرت ميخوام اينجا واسه ي پرو اولوشن هست ديگه در مورده فيفا بحث نكنيم.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
وحید جان مرسی از لطفت(من خودم عاشق اینتر و ادریانو هستم اینو که دیدم دیگه کفیدم)
راستی من دیروز که رفتم We10 رو بازی کنم دیدم عکس packshot بازی اتوو بازیکن بارسلون روشه(مگه با ادریانو فقط برا PEs قرارداد بستن(البته اتوو هم عشقه (اینتر و بارسلون عشقن))

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
وحید جان مرسی از لطفت(من خودم عاشق اینتر و ادریانو هستم اینو که دیدم دیگه کفیدم)
راستی من دیروز که رفتم We10 رو بازی کنم دیدم عکس packshot بازی اتوو بازیکن بارسلون روشه(مگه با ادریانو فقط برا PEs قرارداد بستن(البته اتوو هم عشقه (اینتر و بارسلون عشقن))
قابلي نداشت:love:
توي 2007با آدريانو قرار دادبستن،فكركنم روي پك هم آدريانو باشه.اتوئو در كار نيست!!!؟؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
Pro Evolution Soccer 2007 = Winning Eleven 10
WE10 = Japan Release
PES6 (or 2007) = Europe Release

نوشته شده توسط DJ Hasan Potter:
we9 زیاد فرق نمی کنه اما PES5 رو بازی کنی احساس می کنی بازی یه جور سنگین تره

PES5 = WE9

بعد من وقتی فیفا رو بازی کردم نظرم عوض شد(FIFA 06) . چون به نظر من هم گرافیکش
بیشتره هم جزِِییات فوتبال رو بهتر و بیشتر نمایش میده ! (البته من یه عیب می گیرم ازش
شدید اینه که واقعا شوت پشت محوته ی جریمه سخته گل شدنش واقعا سخته:mad:
مگر اینکه دو قدمی دروازه بزنی تو گل)ولی به نظرم این عیب تو world cup 2006 برطرف شد
(به نظرم اینم عیب خودش رو داشت...)

گرافیکش عالیه؟! کوووو؟!... چرا من ندیدم؟! ... جزئیات چیش بیشتره؟ مهم گیم پلی هست که فیفا نداره.. تازه بر فرض اینکه اینچیزائی که گفتی رو داشته باشه...

خاطرهء دیروز از فیفا
دیروز تو گیمنت تیفوون (طوفان) با یکی که اونجا ادعاش میشد فیفا بازه بازی کردم منی که سرجمع تاحالا 20 بازی تو فیفا انجام ندادم آقای ادعا رو یک دست 5-2 بردم یک دست 4-1 (2006) اما خوب البته تو 2005 1-0 باختم بهش...

یکی از همکارامم ادعای فیفا بازیش میشد گفتم بزنیم زورچپون 2-1 بردتم.. تو PES4 هم من 8-1 بردمش...

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سیاوش جان !
درست است که WE 9 همون PES 5 است با اندکی جزئیات ولی این دلیل می شود که بگوییم این WE 10 که برای PS2 اومده است همان گرافیک و گیم پلی PES 6 را دارد ؟ قطعا" PES 6 چیز دیگری خواهد بود.
در مورد گرافیک FIFA 06 یکی از دوستانم که طرفدار پروپاقرص سری PES است می گفت گرافیکش کارتونیه...ولی من که FIFA باز هستم و خیلی هم ادعا دارم می گویم که گرافیک FIFA 06 از کارتون هم ضعیف تر است.بازم صد رحمت به کارتون و انیمی...بیاید ببینید ژاپنی ها داخل بازیهای RPG شون چطور گرافیک کارتونی را ارزشمند و باورپذیر می کنند.آنوقت فیفا حال آدم را می گیرد با اون گرافیکش...من PES را فقط روی PS2 بازی می کردم ولی حالا که اون نیست با تبدیل و دسته PS2 میخوام روی PC بازیش کنم.
راستی یک سوال سیاوش جان...شما سن تان از من بیشتر است و قطعا" Winning Eleven 3 را روی PSone بازی کرده اید.من الان دارم این بازی را روی PC انجام می دهم.شما اون شگرد را بلدید که تیم منتخب جهان ( پیراهن زرد ) از داخل منوی بازی Unlock می شود ؟ من این روش را حدود 7 سال پیش استفاده می کردم ولی حالا فراموشش کرده ام.ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
البته من سياوش نيستم ولي جواب سوالت تا اونجا حافظم ياري ميكنه اينه:

تو منوي اصلي اينا رو بزن:

دوبار بالا - دوبار پايين - چپ - راست - چپ - راست - ضربدر - دايره

اگه درست باشه منتخب جهان و منتخب اروپا ازاد ميشه.

يادش بخير عجب دوراني بود.

بيشترين شرط بنديام سره همين Eleven 3 بود پاس كه ميدادي عينه باقلوا ميرسيد دستت طرف. يه پاس تو در كه ميدادي از بين 60 نفرم شده بود رد ميشد. :) شوت هم كه نگو. :)

درست است که WE 9 همون PES 5 است با اندکی جزئیات ولی این دلیل می شود که بگوییم این WE 10 که برای PS2 اومده است همان گرافیک و گیم پلی PES 6 را دارد ؟ قطعا" PES 6 چیز دیگری خواهد بود.
اخه موضوع اينجاست كه كونامي نميشينه بازي رو دوباره طراحي كني كنه. همون رو ميده بيرون ديگه. خيلي هنر كنه منوشو عوض كنه.
شك نكن كه WE10 = PES 6 .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط حامد:
سیاوش جان !
در مورد گرافیک FIFA 06 یکی از دوستانم که طرفدار پروپاقرص سری PES است می گفت گرافیکش کارتونیه...ولی من که FIFA باز هستم و خیلی هم ادعا دارم می گویم که گرافیک FIFA 06 از کارتون هم ضعیف تر است.بازم صد رحمت به کارتون و انیمی...بیاید ببینید ژاپنی ها داخل بازیهای RPG شون چطور گرافیک کارتونی را ارزشمند و باورپذیر می کنند.آنوقت فیفا حال آدم را می گیرد با اون گرافیکش...من PES را فقط روی PS2 بازی می کردم ولی حالا که اون نیست با تبدیل و دسته PS2 میخوام روی PC بازیش کنم.
راستی یک سوال سیاوش جان...شما سن تان از من بیشتر است و قطعا" Winning Eleven 3 را روی PSone بازی کرده اید.من الان دارم این بازی را روی PC انجام می دهم.شما اون شگرد را بلدید که تیم منتخب جهان ( پیراهن زرد ) از داخل منوی بازی Unlock می شود ؟ من این روش را حدود 7 سال پیش استفاده می کردم ولی حالا فراموشش کرده ام.ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

ببین عزیز، انجین همونه.. فقط تکسچرها تغییر کرده.. و الا این همون WE10 هست و هنوز ما این سعادت رو نداریم که Next-Gen PES رو به معنای واقعی ببینیم. درسته گرافیک رفته بالا و نهایتاً چندتا افکت هم به بازی اضافه شده اما بازی همون بازی هست.

برای من گیم پلی همیشه مهمتره.. و وقتی یک بازی گیم پلی فوق العاده ای داشته باشه.... گرافیک در دره پائینی از اهمیت برای من قرار داره...

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
من بعد از چند ماه بی ps یی و بی pes یی! تازگی ها دارم روی pc وینینگ بازی میکنم.
این pes5 که گند زد رفت ... من نمیدونم این داوره گذاشتن وسط زمین یا سوت سوتک! هی فرت و فرت سوت میزنه. استپ کردن بازیکنا هم که شبیه پاس روبه جلو هست! 8-9 ماه پیش چند فصل مستر لیگش رو بازی کردم ولی الان که اومدم بازی کنم دیدم قابل تحمل نیست دوباره دارم pes4 بازی میکنم. 4 تنها بدیش شوت هست که واقعاً ضعیفه :( با آدریانو از پشت محوطه میشوتی دفاع استپ سینه میکنه :wallbash: :blink: توی 5 اومدن اینو درست کردن ولی گند زدن به بقیه چیزا!

سیاوش این وینینگ 10 چجوریاست؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Metal Gear:
من بعد از چند ماه بی ps یی و بی pes یی! تازگی ها دارم روی pc وینینگ بازی میکنم.
این pes5 که گند زد رفت ... من نمیدونم این داوره گذاشتن وسط زمین یا سوت سوتک! هی فرت و فرت سوت میزنه. استپ کردن بازیکنا هم که شبیه پاس روبه جلو هست! 8-9 ماه پیش چند فصل مستر لیگش رو بازی کردم ولی الان که اومدم بازی کنم دیدم قابل تحمل نیست دوباره دارم pes4 بازی میکنم. 4 تنها بدیش شوت هست که واقعاً ضعیفه :( با آدریانو از پشت محوطه میشوتی دفاع استپ سینه میکنه :wallbash: :blink: توی 5 اومدن اینو درست کردن ولی گند زدن به بقیه چیزا!

سیاوش این وینینگ 10 چجوریاست؟

آره یکم سوت زدن زیادش میره تو مخ ادم... اما تو WE10 بهتر شده... بیشتر آوانتاژ میده... و خوب جالبیش اینه که سوتی هم میده انقدر که دلت میخواد خرخرشو بجوئی :) اما خوب فکرکنم بخاطر اینه که اشتباهات داوری تو این 2سال اخیر بیداد میکنه... اما گیمپلی هم خیلی بهتر شده و کاملاً لذت بخشه.. یه تکنیک دریبلینگ جدیدم اضافه شده (دریبل فیگو) ... خلاصه گل زدنم به اون راحتی ها نیست البته بازی به بازی بهتر میشی... من فقط از دفیکالتیهاش مینالم.. از نظر من 6 ستاره اش هیچ فرق با 5 ستارش نداره... خسته شدم از بس cpu رو بردم... البته بعضی اوقات مساو زدم.. اما در کل cpuش خیلی سخت نیست.. البته اینم بگم که تیم ML ـه من خودش خفنیه واسه خودش... مرد میخواد جلوش واسته :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر