PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
منظورم نرم افزاری نیست .....
دیگه بازی باید حداقل از داریکت ایکس 9 استفاده کنه چون pes 5 از 8.1 استفاده میکرد.
در ضمن تاریخ ریلیز معلوم نشد کی هست؟؟؟؟
من یه جا شنیدم 20 اکتبر
درسته؟

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
اگه از ps2 يا نهايت xbox پورت بشه خوب همون
dx 8.1 هس البته من خبر ندارم كه موتور گرافيكي منحصري براي نسخه هاي 360 و pc براش طرح كردن يا نه كه من بعيد ميدونم چون اينطوري بايد يك بازي با دو موتور گرافيكي مجزا طراحي بشه كه سازنده ارزش زماني انجام اين كارو بالاتر از توانش ميدونه...

X-F

کاربر سایت
Oct 1, 2005
37
منظورم نرم افزاری نیست .....
دیگه بازی باید حداقل از داریکت ایکس 9 استفاده کنه چون pes 5 از 8.1 استفاده میکرد.

آخه گفتی DirectX که اونم یه نرم افزار هست دیگه عزیز ؟!!!

در ضمن تاریخ ریلیز معلوم نشد کی هست؟؟؟؟
من یه جا شنیدم 20 اکتبر
درسته؟

درسته همونطور که صفحه قبل هم گفتم قرار این بازی در این (اون) تاریخ ریلیز بشه ولی رسمیش اینه :

Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased
Europe: October 20, 2006

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
چطوری میشه این دریبلو زد ؟

من تازه دریبل رونالدینیو رو یاد گرفتم خیلی با حال بود
اگه از دسته(GAMEPAD) استفاده مي كني،اول R2رو مي گيري و بعد در همون حالت دسته عقب رو مي زني.
ولي اگه با كيبورد كار مي كنيبايد دكمه Cرو بگيري و دسته عقب رو مي زني.
پ.ن:منظور ازدسته عقب،جهت به طرف دروازه خودت مي باشد:cheesygri :cheesygri

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
نه عزیز منظور ایشون از دریبل رونالدینیو چیز دیگری هست
اونی که شما گفتی دریبل کشویی هست یعنی وقتی ثابت وایسادی پشت به دروازه خودی و روبه دروازه حریف r2 رو نگه دار و جهت عقب بگیر
دریبل رونالدینیو هم کافی هست که L1 رو چند بار پشت سر هم بندازید تا نتیجه رو ببینید!!!
دریبل زیدانی هم که اگه دسته دارید آنالوگ رو روشن کن با آنالوگ چپ بدون سرعت راه برو و یک باره جهت های اصلی رو یک بار در جهت عقربه های ساعت بچرخون
اگر هم بر عکس بچرخونی یه حرکت عجیب می بینی یه پاس چیپ در عمق با ارتفاع حداکثر 50 سانت بسیار نرم میندازه

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود

reza006

کاربر سایت
Jul 13, 2006
33
این بازیهای چرت و پرت چیه؟
برید فیفا07 رو بازی کنید خداییش اخرشه از همه نسخه های فیفا بهتره
فیفا بهترینه فقط یه مشکل داره اونم اینه که توش زیاد نمیشه دیریب کرد و حرکات تکنیکی کرد

ahmad_final

کاربر سایت
May 26, 2006
241
نام
Ahmad
God Of FB 2007

قابل توجه همه کسایی که منتظر این بازی هستن باید بگم که اومده و در بازار ایران هم موجود هست .ونسبت به Fifa 2006 پیشرفت قابل توجهی دارد. منظورم فیفا بود آخرشه;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر