PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
این بازیهای چرت و پرت چیه؟
برید فیفا07 رو بازی کنید خداییش اخرشه از همه نسخه های فیفا بهتره
فیفا بهترینه فقط یه مشکل داره اونم اینه که توش زیاد نمیشه دیریب کرد و حرکات تکنیکی کرد
God Of FB 2007
قابل توجه همه کسایی که منتظر این بازی هستن باید بگم که اومده و در بازار ایران هم موجود هست .ونسبت به Fifa 2006 پیشرفت قابل توجهی دارد. منظورم فیفا بود آخرشه
نمي دونم اين فوتبال باز ها چشون شده!!آخه توي تاپيك فيفا ميان عكس pesرو مي ذارن و مقايسه مي كنن و مي گن بهترينه.
توي تاپيك pes ميان در مورد فيفا قدرتنمائي مي كنن!!;)
از قديم گفتن: هر سخن تاپيكيو و هر نكته فرومي دارد
یه سر به این صفحه بزنید...و دو پست منو درباره Pro evolution Soccer 6 بخونید...
http://www.bazicenter.com/forums/sho...p?t=4&page=182
به احتمال زیاد 23 -24 روز دیگه بازیش میکنیم !
اگه اينجوري باشه تا 2و3 روز ديگه بازيش مي كنيم:-" :p

ahmad_final

کاربر سایت
May 26, 2006
241
نام
Ahmad
تاریخ اومدنش رو میخواستم (به میلادی نه ها :cheesygri )
و یه چیزه دیگه Winning Eleven و Pes هیچ فرقی ندارن پس واسه چی اینارو دوباره میفروشن؟
ببین عزیز هنوز که تو 2007 نرفتیم درسته.
ولی تجربه میگه PES ها بعد از 2-3 ماه بعد از سال جدید میان.
شایدم زودتر.
چرا آخه تو عجله داری.
میگم فوتبالو دو:confused:س داری یا بازی شو.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
این

این جوری که از خبرها برمیاد امروز یعنی 20اکتبر بازی عرضه میشه شرکت های ایرانی هم که بازی ها زو زود کپی میکنن و میدن بیرون ولی به تظر من اگه میخوای خیالت راحت باشه اگه dvd_romداری dvdبازی رو بگیر حالا اگه dvdهم نداشتی تا حد امکان از شرکت سرزمین یا تکین بگیر مدرنم بد نیست ولی به خوبی این دوتا نمیرسه حالا گذشته از این حرفا بستگی داره خونتون کجای ایران باشه اگه تو تهران باشی که بازی رو فردا پس فردا میتونی تهیه کنی شیراز و اصفهانو و کلا شهرای معروف و پر رفت و امد دیگه ی ایرانم همین جوریه :) والا هرکی هم یه چیزی میگه یکی میگه بعد از سال2007یکی میگه 26اکتبر و ... ولی یه نظرم همون تاریخی که گفتم مطمئن تره شرمنده اگه زیادی حرف زدم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
من قبلا هم تو صفحه های اول گفتم که این بازی با چند تا اسم میاد
با اسم Pro Evolution Soccer 2007 در اوایل سال 2007 میاد
و با اسم Pro Evolution Soccer 6 در اکتبر 2006 میاد طبق آخرین خبرهای من امروز باید ریلیز بشه یعنی 20 اکتبر البته چند جا هم دیدم که زده 26 اکتبر ولی آنچه که معلوم است توی اکتبر میاد مطمئن باشید و بزودی میتونیم این بازی رو بازی کنیم:cheesygri

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,727
نام
محمدرضا
من تو فن کلوب کونامی عضو هستم.ایمیل برام اومده که نسخه های Ps2,360,pc روز 27 اکتبر و نسخه های Psp,ds بعد از این تاریخ میاد.اما تو Ign هنوز زده 20 اکتبر.

edit
الان یه لینک توررنت اومده مخصوص PS2 ورژن French بازی.

ویرایش2:
نسخه ی 360 بازی هم لینک توررنتش اومد:love:

آخرین ویرایش:

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
من تو فن کلوب کونامی عضو هستم.ایمیل برام اومده که نسخه های Ps2,360,pc روز 27 اکتبر و نسخه های Psp,ds بعد از این تاریخ میاد.اما تو Ign هنوز زده 20 اکتبر.

edit
الان یه لینک توررنت اومده مخصوص PS2 ورژن French بازی.

ویرایش2:
نسخه ی 360 بازی هم لینک توررنتش اومد:love:

حالا کی میاد بازار بخریم؟ تا شنبه میاد؟

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
من الان یکی گرفتم واسه پی اس 2 مال تکین 20 بود الکی الون 10 رو برداشته رنگش رو عوض کرده با منوش داره میفروشه به قیمت 150 تومن دید نخرید

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
هنوز که هنوزه خبری ازش نیست لینک تورنتش هم نیومده ببینم کسی خبره دقیقی ازش نداره
دیگه نمیکشه واقعا سخته صبر کردن:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر