PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
من از دانشگاه دوان دوان رفتم بازی رو گرفتم! آخرین بازی که با ذوق و شوق گرفتم Evil 4 بود 1 سال پیش ...
دارم نصب میکنم الان.
دوست عزیز این شمارهه سریالم خرابه باز نمیشه errorمیده فکر کنم باز تکین گند زده همه سیدیاش شماره سریالشون خرابه:mad:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من از دانشگاه دوان دوان رفتم بازی رو گرفتم! آخرین بازی که با ذوق و شوق گرفتم Evil 4 بود 1 سال پیش ...
دارم نصب میکنم الان.

محمد زود باش. بگو چه جورياست. منم خيلي منتظر اين بازي بودم.

الان با كله ميرم دنبالش.

----------------------------------------------------

XPL6-V47C-THXY-P72D-5KTE
RREN-YSVX-C99R-63A3-J5L2
VJDV-77F4-CA22-67F5-PESJ
YYD7-XRYV-F3WW-7VUE-5K3W

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
محمد زود باش. بگو چه جورياست. منم خيلي منتظر اين بازي بودم.

الان با كله ميرم دنبالش.
من یه دور اینترنشنال کاپ رو بازی کردم، بازی بهتر شده. مشکل فجیعی که pes5 داشت این بود که مدام خطا میشد یعنی امکان نداشت از پشت بری تو پای حریف و خطا نشه! این مشکل به حول و قوه الهی حل شده! بطوری که من توی 7-8 تا بازی 3 تا ضربه ایستگاهی بیشتر نداشتم حریف حتی یکی هم نداشت!
یه مشکل دیگه pes5 استپ کردن منحصر بفردی بود که توپ 10 متر میفتاد جلوتر از خودت ( استپ در حال دویدن ) که اینم دیگه خبری ازش نیست.

شوت زدن یه مقدار سخت تر شده یعنی واقعی تر شده، یه چیزی بین pes4 , 5
گاهی هم بجای هد شاخ میزنن که همچین موردی تا حالا در این سری بازی مشاهده نشده بود :)
دریبل هم بنظرم از 5 بهتر شده، 5 خیلی ماست بودن.

من فعلاً چیز دیگه ای بنظرم نیومد، البته الان زوده برای قضاوت، 2 هفته ای طول میکشه تا بازی کامل دسته آدم بیاد.
در کل بنظرم اثاث کشی از 5 به 6 مشکل چندانی نداشت! یعنی تغییرات گیم پلی چندان زیاد نبود بجز برطرف کردن مشکل ها و یه سری نکات ریز ولی از 4 به 5 خیلی اذیت کرد!
چیزی که مشهود بود این بود که توی اولین تست چیزی نبود که بره رو اعصاب آدم! ولی pes5 اون 2 تا مشکلش که گفتم داغون میکرد آدم رو اون اوایل!
دوست عزیز این شمارهه سریالم خرابه باز نمیشه errorمیده فکر کنم باز تکین گند زده همه سیدیاش شماره سریالشون خرابه
من DVD تکین رو گرفتم مشکلی نداشت ...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من یه دور اینترنشنال کاپ رو بازی کردم، بازی بهتر شده. مشکل فجیعی که pes5 داشت این بود که مدام خطا میشد یعنی امکان نداشت از پشت بری تو پای حریف و خطا نشه! این مشکل به حول و قوه الهی حل شده! بطوری که من توی 7-8 تا بازی 3 تا ضربه ایستگاهی بیشتر نداشتم حریف حتی یکی هم نداشت!
یه مشکل دیگه pes5 استپ کردن منحصر بفردی بود که توپ 10 متر میفتاد جلوتر از خودت ( استپ در حال دویدن ) که اینم دیگه خبری ازش نیست.
رفتم که من هم بازی رو بگیرم.....باید اقرار کنم که همیشه از سری فیفا بیشتر می پسندیدم و بیشتر هم بازی می کردم.....دموهایی که از بازی گرفتم رو هر موقع بیکار می شم می شینم نگاه می کنم.....فوتبال یعنی این!!

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
بازی Pes 6 تو يه دی وی دی به بازار اومده...کسی خريده؟
من گرفتم جالبه و اينم تغيراتش..
1-حرکت های بازيکن ها مثل سانتر و دريبل خيلی روونتر شده...
2- ليگ آلمان از بازی حذف شده!!!!:(( :(( :((
3- اسم خيلی از بازيکن ها درسته بعضی ها هم خراب مثل تيم ملی آلمان و ايران!
4-از باشگاه های آلمان فقط بايرن مونيخ تو قسمت other هست و قيافه همه بازيکن هاش
هم درسته علی کريمی هم عين خودش!:eek:
5-کنترلر پيش فرض دسته ps هست! و تو تنظيمات برای کيبورد هم نميشه space رو انتخاب کرد
تو رو خدا کسی راهی برای اين داره؟:(( :(( :(( :(( :((

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
فقط تو دی وی دی اومده؟! تو سی دی نیومده:(( :(( :(( ؟!
به این کارت گرافیک می خوره؟!:128 Fx4000

تو سی دی هم اومده عزيز..اينم سخت افزار مورد نياز بازی..

1) System Requirements

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

Windows 2000/XP

Intel Pentium III 800MHz or equivalent processor (Athlon/Duron/Celeron)

256 MB RAM

DVD-ROM Drive

NVIDIA GeForce 3 or ATI Radeon 8500 video card

DirectX 8.1 compatible sound card

DirectX 9.0c or higher (included on Disc 1)

*Network(TCP/IP 128 kbps or higher)

1.5GB free hard disk space

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

Windows 2000/XP

Intel Pentium IV 1.4GHz processor

512 MB RAM

DVD-ROM Drive

NVIDIA GeForce 4 Ti, ATI Radeon 9600, or higher

DirectX 8.1 compatible sound card

DirectX 9.0c or higher (included on Disc 1)

*Network(TCP/IP 1.5Mbps or higher)

4.7GB free hard disk spac

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
این بازی لیگ ایران رو داره؟؟(تیم ملی ایران چی؟)

اين بازی هميشه تيم ملی ايران رو داشته الان هم داره! ولی وقتی ليگ آلمان نيست
توقع نداری که ليگ ايران باشه؟ ولی چند وقت ديگه خود شرکت های ايرانی ميسازن
ليگ ايران رو..

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
درد من تو اين بازی space هست که نميتونم انتخاب کنم..خدا کنه پچی چيزی بياد..
بعد هم هميشه اين تيم ملی آلمان و باشگاه های آلمان با اين pes مشکل داشتن!
انگار konami نميتونه اميتازش رو بخره ولی باز خوبه حد اقل بايرن هست!

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
اه!

این دی‌وی‌دیه چرا این‌طوری روی سیستم من نصب می‌شه؟ بعد از نصب فقط 1.30 گیگ جا می‌گیره و وقتی می‌خوای بازی رو اجرا کنی، می‌گه درست نصب نشده. فولدری که قراره روی سیستم نصب شه، عینش توی یکی از فولدرهای دی‌وی‌دی هست. رفتم مقایسه کردم دیدم یه سری از فایل‌ها رو نریخته. اون‌ها رو به صورت دستی کپی کردم روی هارد و نتیجه‌ این‌که 3.40 گیگ جا گرفت. دقیقا اندازه‌ی همون فولدره که توی دی‌وی‌دی هست اما بازهم همون پیغام رو می‌ده.

جالب اینه که چند ساعت پیش یکی همین دی‌وی‌دی رو روی سیستمش نصب کرده و بازی رو اجرا هم کرده!
عجب سیستم شاخی دارم من!

ویرایش: اگه همه‌ی زبان‌ها رو نصب نکنی، همون 1.30 تقریبا جا می‌گیره. این 3.40 که می‌گن و برای بعضی‌هام عجیبه که چرا نسبت به پرو5 زیاد شده، به خاطر پشتیبانی از چند زبان مختلف هست. الان من با همه‌ی زبان‌ها نصب کردم همون 3.40 رو جا گرفت.

برای من بازی نصب می‌شه، Finish رو که می‌زنم یه پیغام می‌ده با این مضمون: Failed to complete installation
که همه‌ش به خاطر دی‌وی‌دی رام و سیستم آشغال منه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر