PES 2015 [پست اول خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:
امین عزیز شما یکی از کار بر های کار درست سایت هستی .....همیشه دوست داشتم اینو بهت بگم:x
راستی نظرت راجع به pes 2015 چیه ؟ 2014 رو که خیلی تعریفش رو کردی ولی متاسفانه خوب از آب در نیومد!
از لطفی که نسبت به من داری خیلی خیلی ممنونم :x دیگه نمیدونم باید چی بگم :">

درباره pes 2015 دیگه هیچ صحبتی نمیکنم !!! پارسال اگه شما یادتون باشه کلی مقاله و خبر و ترجمه این جور چیزا تو سایت درباره بازی pes 2014 گذاشتم ولی آخرش چی شد ؟ هیچی ،وقتی بازی عرضه شد اون همه امیدم نسبت به نسخه 2014 آخرش بدجوری حالم گرفته شد مثل شما و خیلی های دیگه .

بهترین کار اینه که منتظر عرضه بازی بمونیم الان هر چی بگم فرداش پشیمونی به بار میاره ، در ضمن اگه نظر شخصی من رو بخوای دیگه امیدی زیادی نسبت به این بازی ندارم و حرف های سازندگان بازی هم دقیقا برای من یکی شده مثل داستان چوپان دروغگو :|

منوش که تقریبا شده مثه فیفا14
PES-2015-Demo-Release-on-September-17.jpg

آپدیت هفتگی هم داره
اما چهره ها واقعا افتضاحه:| یکی نیست به اینا بگه خو عکسشون رو بذارید

این عکس های کوچیک در pes واقعا فاجعست من نمیدونم چرا تیم pes این عکس ها رو درست نمیکنه که سوتفاهمی حد اقل در این بخش برای دوستان پیش نیاد

نکته : چهره بازیکنان درعکس های کوچیک با چهره اصلی بازیکنان در گیم پلی بازی خیلی فرق داره ........

این چهره واقعی خود گوتزه در گیم پلی بازی (شرمنده بابت کیفیت پایین عکس ، از ویدئو گیم پلی روی یوتیوب عکس گرفتم دیگه ،حساب کنین چقدر کیفیت پایین میاد )

04304398162399893712.jpg

71307487312919750212.jpg

79597523877583183735.jpg

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:
طرفداران فیفا میخواین دست از ترول کردن وردارین؟ :| بازی آشغاله که آشغاله چرا میان هی تاکید میکنین؟ یادمه این بحثا زمان Fifa2010 (یا ۲۰۰۹) هم بود٬ همه PES فنا میومدن فیفارو ترول میکردن ولی آخر بازی خوب درومد

72985590562762094115.jpg

26181454747952493952.jpg

01731277540546964552.jpg

11725828760452655696.jpg

94825152721719498112.jpg

-
شرمنده بابت کیفیت پایین عکس ، از ویدئو گیم پلی روی یوتیوب عکس گرفتم دیگه ،حساب کنین چقدر کیفیت پایین میاد​
- -
ویرایش - - -

دوستان گرامی onlyfifa رو اذیت نکنین حالا اومد نظرش رو گفت دیگه ، بذارین انقدر تو سر این pes بزنن تا شاید آدم شه بعد از چندین سال بتونه یه فوتبال درست حسابی عرضه کنه این هم به نفع pes بازا هستش هم به نفع فیفا بازا ...... رقابت نزدیک یه سود دو طرفست

من هم از سال 2008 به بعد رفتم به طرف فیفا تا همین الانی که پیش شما هستم به هر حال ببینیم امسال هر دو فوتبال چی کار میکنن و چه تغییراتی در هر دو بازی صورت میگیره ............

مرسی Romell عزیز واسه زحمتات ..سال پیش هم همینجور بودی;)

آرزومه PES2015 رو بگیرم و نا امیدم نکنه!
گیم پلی که ازش دیدم اصلا انگار همون 14 بود دست نخورده!

اما تا بازی نکرد نمیشه فهمید...
خیلی آرومم و خودمو امیدوار نمیکنم... اما خیلی دوس دارم باز بشه همون PES همیشگی..
این گیم پلی PES14 و اینکه واسه نسل 8 نیومد باعث شد خیلیا برن سمت فیفا .. از جمله خودم :| اصلا همه جوره کشید عقب.. (اگه دقت کنین الان اصلا بحث مقایسه فیفا و pes نیس )
خدا کنه باز بشه همون PES همیشگی..

مرسی Romell عزیز واسه زحمتات ..سال پیش هم همینجور بودی;)

آرزومه PES2015 رو بگیرم و نا امیدم نکنه!
گیم پلی که ازش دیدم اصلا انگار همون 14 بود دست نخورده!

اما تا بازی نکرد نمیشه فهمید...
خیلی آرومم و خودمو امیدوار نمیکنم... اما خیلی دوس دارم باز بشه همون PES همیشگی..
این گیم پلی PES14 و اینکه واسه نسل 8 نیومد باعث شد خیلیا برن سمت فیفا .. از جمله خودم :| اصلا همه جوره کشید عقب.. (اگه دقت کنین الان اصلا بحث مقایسه فیفا و pes نیس )
خدا کنه باز بشه همون PES همیشگی..
فعالیت امسالم در مقایسه با سال قبل در حد باقالی هم نیست خداییش :d ( ولی بازم از لطفی که نسبت به من داری ممنونم :x)

پارسال اون همه امید و آرزوم مثل خیلی از شما ها تبدیل به چانچو شد :( من دیگه غلط بکنم از بازی مقاله و ترجمه و این جور چیزا بذارم حالا چهار تا عکس اشکالی نداره :d یه طوری بعد از عرضه نسخه pes 2014 افسردگی شدید همراه با احساس خود کشی در بعضی مواقع خاص گرفتم :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or