PES 2015 [پست اول خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:
از نظرات و فیدبک هایی که از دیروز تو اینترنت خوندم هیشکی امیدی نداره که این PES هم چیز جالبی از آب در بیاد!! راستی از گیم پلی چیزی اومده؟

حیف این بازی به نظرم دیگه نمیشه کاریش کرد الان 7 ساله میخوان درستش کنن بیان همون wining eleven 99 رو با آپدیت جدید بدن بهتر از این بهینه سازی هاشونه

فیفا و گرافیک؟:|چی میگی؟!
فوتبال فقط فوتبالای PS1 :dبهشون یه گل هم نمیتونستی بزنی!!!
فیفا که به گرافیک گند میزنه PES هم به گیم پلی!وای به حال PES اگه این نسخه رو هم خراب کنه!شوخی که نیست برادر من...
بازی دونه ای 200000 تومنه...اگه به دردنخور بود که باید سازندش رو به فنا بدن مردم...:-&

آخرین ویرایش:
باز هم یک تاپیک دیگه از pes همانا و ریختن فیفا فن ها و ترول کردنا همانا)x

باید این بازی ترول بشه ، ترول کمشه تا بلکه تکونی بهش بخوره 2014 ابرو ریزی بود واقعا خسته نباشه کونامی
تا الان 2014 بازی فوتبالی به نام pes انقدر ناقص بازی نکرده بودم !:|

باید این بازی ترول بشه ، ترول کمشه تا بلکه تکونی بهش بخوره 2014 ابرو ریزی بود واقعا خسته نباشه کونامی
تا الان 2014 بازی فوتبالی به نام pes انقدر ناقص بازی نکرده بودم !:|

شما هر چی هم ترول کنین فایده نداره.:))
اگه خوشتون نمیاد همون فیفا رو بازی کنید.

حقیقتش اینه که هیچوقت pes و konami اینقدر تحت فشار نبودن..
اینکه دلمونو خوش کنیم یه شرکتی مثه کونامی بتونه با یه غولی مثه ea که هرسال چنتا بازیه ورزشی میده و همه ی لایسنسای لیگای معتبرو داره رقابت کنه واقعا سطحی نگریه..
من عاشق فیفام ولی pes خیلی از خاطرات خوب نوجوونیمو یادم میاره و دوست دارم بازم قدرتشو به دست بیاره هر چند واقعا خیلی بعیده..

حالا مشکل لایسنس‌ها رو می‌ذاریم به حساب نداشتن بودجه، ولی یه سری از مشکلات بازی باید برطرف شه.
دروازه‌بان‌ها که دیگه الان چندین ساله خوب نیستن توی این بازی و اشتباهات بدی می‌کنن. فیزیک توپ توی بازی واقعاً بده و اصلاً وزن توپ احساس نمی‌شه. از نظر انیمیشن‌ها هم جای کار داره و خیلی از حرکات رُبُتیک هستن و حس واقعی بودن رو انتقال نمی‌دن.
برخلاف بعضیا که به گیم‌پلی آرکیدِ بازی گیر می‌دن، من مشکلی باهاش ندارم، به هر حال قرار نیست همه با سیمولیشن حال کنن. ولی اون مشکلاتی که گفتم، فارغ از این که بازی چه رسالتی رو دنبال می‌کنه باید درست بشن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or