PES 2015 [پست اول خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:
سلام امیدوارم pee هم به روز های اوجش برگرده خیلی دوست دارم pes دوباره عالی بشه و شاهد رقابت تنگاتنگ و سخت فیفا و pes بشیم امسال pes رو ps4 نبود دلم براش خیلی تنگ شده

آخرین ویرایش:
ویدیوی گیم پلی رو دیدم فرقی با 14 نکرده فقط سرعتش زیاد تر بود که اونم احتمالاً خودشون زیاد کرده بودند یعنی با توجه به کپی خور نبودن نسل بعد خیلی زوره 200 هزار تومن پول برای این بازی خرج کرد البته پی اس فن ها ناراحت نشن این نظر من بود ولی بدون تعصب چیز خاصی توی این ویدیو مشاهده نشد ....یا حق...

ویدیوی گیم پلی رو دیدم فرقی با 14 نکرده فقط سرعتش زیاد تر بود که اونم احتمالاً خودشون زیاد کرده بودند یعنی با توجه به کپی خور نبودن نسل بعد خیلی زوره 200 هزار تومن پول برای این بازی خرج کرد البته پی اس فن ها ناراحت نشن این نظر من بود ولی بدون تعصب چیز خاصی توی این ویدیو مشاهده نشد ....یا حق...
یه طوری میگی یا حق که کسی پستتو نقل قول نکنه :D خب این نظر شخصی هست و جای بحث داره و اگه ناراحت نشید یه بحث منطقی کنیم .
ای جی ان که بازیش کرده حسابی ازش تعریف کرده و گفته هر تیم و هر بازیکن با هر بازیکن فرق داشته که البته به قول دوستان ای جی ان همیشه به پیس لطف داشته . ولی واقعا پیشرفت های خوبی کرده و بازیکن ها با جزئیات بیشتری شدن و ازادی عمل یه جزئی بیشتر شده اما اصلا قابل قیاس با فیفا نیست ولی اگه همین طوری این پیشرفت رو پیس ادامه بده میتونه به یه جا هایی برسه

یه طوری میگی یا حق که کسی پستتو نقل قول نکنه :D خب این نظر شخصی هست و جای بحث داره و اگه ناراحت نشید یه بحث منطقی کنیم .
ای جی ان که بازیش کرده حسابی ازش تعریف کرده و گفته هر تیم و هر بازیکن با هر بازیکن فرق داشته که البته به قول دوستان ای جی ان همیشه به پیس لطف داشته . ولی واقعا پیشرفت های خوبی کرده و بازیکن ها با جزئیات بیشتری شدن و ازادی عمل یه جزئی بیشتر شده اما اصلا قابل قیاس با فیفا نیست ولی اگه همین طوری این پیشرفت رو پیس ادامه بده میتونه به یه جا هایی برسه

نظر شما و ign هم محترم;)....یا حق...:d

فیفای بی روح :| هر چقدر هم که فیفا به قول دوستان بد باشه لااقل یه مجری تاپ داره که آدم لذت میبره نه مثل کونامی که از ساکر 2005 تا حالا حتی دیالوگ های مجریش رو عوض نکرده با اون صدای نکبتش :-&

فیفا دیجیتالی گرفتم بازی کردم مفتش گرونه بابا ردش کردم رفت...pes2014 با اون بیخودی بودنش می ارزه به فیفا که معلوم نیست کنترلش چه جوری هست قربون مثلث l1 برم که....pes2013 هم که شاه فوتبال بود....دیگه دوست عزیز فیفا با pes مقایسه نکن.ممنون

البته شما با توجه به نام کاربریتون نمیشه باتون بحث منطقی کرد :D ولی موقعی که EA نمی دونست شبیه ساز فوتبال چیه , پیس تو اوج بود
البته مهم الانه که واقعا افت کرده ولی همونطور گفتم این تو اوج بودن فیفا زیاد ادامه نداره و حداکثرش 4 سال دیگه همه چی عوض میشه

خودتم میگی بوووووووووووووووووووود:))

- - -ویرایش - - -

فیفا دیجیتالی گرفتم بازی کردم مفتش گرونه بابا ردش کردم رفت...pes2014 با اون بیخودی بودنش می ارزه به فیفا که معلوم نیست کنترلش چه جوری هست قربون مثلث l1 برم که....pes2013 هم که شاه فوتبال بود....دیگه دوست عزیز فیفا با pes مقایسه نکن.ممنون

قبول دارم کنترل فیفا برای شماها خیلی سخته ،خییییییییییییییییییییلی.........شما برید شاه فوتبال بازی کنین:))

فیفا و pes مثل قضیه دست چپا تو دنیا میمانه......دست چپا کمن نه زرنگ..........pes بازها هم کمن.........عشق به گذشته کاری است پوچ........امسال با یک لیگ برتر انگلستان کار pes را ساخت فیفا.....راجب آزادی عمل که حرف نزنیم بهتره........کلن فقر گیم پلی کشته pes....... من از خدامه 2 بازی قدرتمند باشن اما کلن کمپانی کنامی بد جا افتاده و metal gear نداشت نامی هم نداشت تو دنیا... کاش pes برسه به سطح قبلیش اما با قدرت مالی ea رقابت نمیشه کرد.........باز ماندن و اسرار بر سنتها از عقاید بعضی افراده اما قول میدم کشف دنیای فیفا برا pes بازها راحته .....کسایی که دوست دارن نباید به زور وارد این بازی فیفا بشن ......همیشه اما بدانین با شرایط موجود شاید ی pes باز فیفا باز بشه اما دیگه ی فیفا باز pes باز هم نمیشه......از عوامل عقب ماندن این بازی اسم آمریکای ساکرشه که باید عوض بشه حتی.....
عشق بود شیرین.....اما الان شیرین مرده........عشق بود pes اما عشق pes در دلها ذوب رفت چون فیفا ی شبیهه سازی رو تو مخ همه کرد که فوتبال باید مثل فوتبال واقعی چالشی باشد نه اتفاقی .......دیگر زمان واقعی بودن بازی ها است.....pes سعی میکند اما من نمیدانم چرا یجوری خطی راه میرن بازیکنانش از تو زمین تا ذهن سازندگانش......برا pes احترام باز میزارم......به امید برابری بازیها برای کیف بیشتر ما و باز بودن ما برای بازی زیاددددد......و اینکه هر سال میگن به ریشه بر میگرده بگم اون ریشه خطی جواب الان کنسول ها رو نمیده ........

چند گیف از گیم پلی بازی PES 2015 که آدام بتی برای طرفدارای pes گذاشته .........

امین عزیز شما یکی از کار بر های کار درست سایت هستی .....همیشه دوست داشتم اینو بهت بگم:x
راستی نظرت راجع به pes 2015 چیه ؟ 2014 رو که خیلی تعریفش رو کردی ولی متاسفانه خوب از آب در نیومد!

آخرین ویرایش:
گرافیکش که به نظرم خیلی خوب بود . اون گیف اول و که باز کردم اولش شک کردم واقعیه یا بازیه . ولی اون ویدیوی گیمپلی 10 دقیقه ای که قبلا نشون دادن باعث شد از گیمپلیش نا امید بشم . دروازبانها خیلی افتضاح بودن . گیمپلی باز شبیه همون PES14 بود . فقط به خاطر 60 فریم بودن سریعتر به نظر می رسید .

منم نزدیک 10 سال پی اس بازی میکنم واقعن 2014 ارن بازی من رو نابود کرد خیلی بازی کند و بدون گیم پلی خوب و رون بود خیلی رو اعصاب بود منم مجبور
شدم برم سمت فیفا و خدایش گیم پلی رون فیفا و هیجان بازی من رو گرفت و کاش پی اس تو 2015 شاهد رون بازی کردن بازیم نه سفت و سخت بودن بازی کن تو زمین تریلر اول دیدم واقعن با 2014 مو نمیزد ولی الان این دوستمون چنتا لینک گزاشتن دیدم یکم امیدوار شدم انشلا که باز پی اس بیا به روزایه اوجش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or