PES 2015 [پست اول خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Bahram
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:
هی شماها یی که قبلا pes بازی میکردین و همش بد فیفا رو میگفتین...بعدا هم خب قبول دارم pes از fifa خییلی عقب افتاد.. خیلی هم افت کرد و pes14 که فاجعه بود.. ..خب خلاصه رفتین سمت فیفا ..حالا یه عه هم ناچارا چون کنسول نسل بعد داشتن فیفا گرفتن..
راضی هم هستن..

اما اگه یه پس فن بوده باشین..میدونین که الان این فیفا اصلا در حد pes لذت نداره! ..لذتی که توی pes بود توی این نیست.. (الان من نخواستم بگم فیفا بده ها :| خودم تو ps4 دارم بازیش میکنم..خیلی هم عالیه..منظورم با پس فن ها بود)

و اینکه این تریلر رو دیدم کلا این شکلی شدم ---> :|
آخه این چی بود :| چطوری روشون شد این تریلرو نمایش بدن :|

فیفا هیچ وقت تو گرافیک به PES نمیرسه هیچ وقت . چهره نگاری PES هم بهتره . ولی در زمینه رفتار بازیکنان ک مجموعه از اینارو میگن گیم پلی PES کم میاره . مثلا نکات جالب فیفا اینه : طرز دویدن واقعا واقعیه . وقتی بازیکنی مصدوم میشه وسط زمین میوفته و با دستش پاش رو میگیره و خیلی چیزای دیگه . من خودم PES بام. امیدوارم مثل 14 نباشه ک مجبور شدم برای اولن باز فیفا بازی کنم . RANK من در ایکس باکس لایو PES12 نفر 55 دنیام . هر کی خواست ببینه HEX I RAZZZOR

بخدا کونامی بیاد همون winning eleven 3 رو HD کنه با همون گزارشگر ژاپنیه بیشتر فروش میکنه تا این نسخه های مسخره دیگه نابود کردن یه بازی هم حدی داره رفتن موتور بازیو عوض کردن اخه مشکل موتور نیست برادر من مشکل سازنده بازی که نمیتونه اون چیزی رو که طرفدارا میخوان رو بسازه دیگه خسته شدم دلم بحال خاطراتم میسوزه

معلوم شده كي قراره بياد؟
دیگه تاریخ انتشار برای بازی هایی که هر سال میاد چیز بی معنی هست این 2 بازی یعنی فیفا و پیس یا اخر تابستون میاد یا اول پاییز که این سری هر دو اول پاییز میان

- - -ویرایش - - -

اه تا ما میخواستیم ویدیو رو دانلود کنیم از رو یوتیوب پاک شده اه

دیگه تاریخ انتشار برای بازی هایی که هر سال میاد چیز بی معنی هست این 2 بازی یعنی فیفا و پیس یا اخر تابستون میاد یا اول پاییز که این سری هر دو اول پاییز میان

- - -ویرایش - - -

اه تا ما میخواستیم ویدیو رو دانلود کنیم از رو یوتیوب پاک شده اه

گیم پلی PES 2015

یک عدد preview توسط IGN منتشر شده و مثل این که حسابی بازی رو پسندیدن( خبر خوشحال کننده برای PES فن جماعت):x

تیتر پیش نمایش خودش رو هم این انتخاب کرده:
PES 2015: The Beautiful Game is Back

مثل این که کونامی داره از مشکلات و اشتباهات نسخه های قبل درس میگیره و بازی رو دوباره میخواد پیروز کنه
How Konami is learning from last year’s mistakes to win over the fans

برگشت به پایه و اساس برای این سری بهترین کار ممکن هست و مثل این که سازنده ها به این آگاه شدن:
"In PES ‘14 you have to think two seconds before you're going to do something, because you're waiting for the animation to play out. And that's not PES. So we're going back to basics, to why you played PES in the first place

IGN فقط نسخه PS4 بازی رو تجربه کرده( همونطور که میدونید نسخه ps4 بر روی 1080 و 60 فریم اجرا میشه) همچنین تنها تیم هایی که حضور داشتن و اونا بازی باهاش رو تجربه کردن منچستر یونایتد و یوونتوس بود!

در مورد شادی بعد از گل بازیکن ها
Players frequently made a beeline for the camera to plant a smacker on the lens after scoring: a particularly unnerving prospect when Rooney’s just smashed one in.

گفته تفاوت بین سبک دو تیم و همچینین سبک بازی هر بازیکن با هم دیگر فرق داشته و این کاملا قابل احساس هست و این رو یک نکته مثبت شناخته

The differences between the two teams’ playstyles are immediately tangible, with the fallen former Premier League champions’ offensive play nullified by the Italian side, which, despite so many deep-lying players, is capable of breaking at pace. Alternatively, you can rely on Andrea Pirlo to plant the perfect lofted pass onto the head of lanky forward Fernando Llorente, or to drill through-balls to the terrier-like Carlos Tevez, who I had great fun teasing the lumbering Phil Jones with.
8huzhqptxa3vx0msrfcj.jpg

منی که فن PES هستم واقعا از 2014 حالم بهم خورد ! شاید دمو قابل بازی که اول بار اومد خیلی دوست داشتم ولی نسخه نهایی یک افتضاح کامل بود !
یک مد جدید به نام Myclub هم به بازی اضافه شده که کارش مثل Ultimate Team فیفا ــه ! اطلاعات کامل و رو میتونید از لینک زیر بخونید :
دفاع سازندگان PES 2015 از قابلیت microtransactions

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or