PES 2011 | PC

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes
PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

]

قايوني كه عاشق فيفا هستند (مثل خودم)
يه مشكل بزرگي كه فيفا داره اينه كه هر چقدر هم گرافيك بازي بالايه بازم موقع بازي آدم فكر مي كنه بازي كارتونيه.
viannen_38.gif
يعني بازيكنا خيلي سبك به نظر ميان. نحوه قدم برداشتن شوت زدن و دور زدنشون مثل اينه كه باد داره اينور اونور مي برشون.
يه حس بدي به آدم دست ميده. نمي دونم ولي خدايي PES بازيكنا رو خيلي طبيعيتر مي سازه (منهاي گرافيكشون)

بنده این فیلم ها رو دیدم .باید بگم در مورد پاس دادن حق با شماست ..
اما در کل گرافیک خوبی داره و تازه motion blur رو هم بیشتر کردن که باعث حس طبیعی تر شدن بازی شده .

من فن pes نیستم . اما فیفا یک تکه زباله در مقابل pes هست نه بیشتر.

بدنیست ی سری به تاپیک فیفا هم بزنید تا خودتون متوجه بشید .

از حرفایي که تو تاپيکه فيفا نوشتی کاملاً معلومه فن pes نيستی :)) ديگه pes به گرده فيفا هم نميرسه چه برسه که بخواد باش برابری کنه.من هر 2 تا بازی رو سيستمم نصبه ولی pes اينقد مشکل داره که آدم وسطه بازی اعصابش خورد ميشه.فيفا هم مشکل داره ولی اصلاً تأثيره زيادی تو جريانه بازی نداره.تو pes توپو 20 متر ميندازه جلو.برا اوت انداختن اصلاً نميشه بازيکنارو جابجا کرد.دفاع ها عينه مشنگا ايستادن.از 10 تا دروازه خالی يکيش به زور گل ميشه.بازيکن هر چقدرم داغون باشه ديگه ميتونه دروازه خالي رو گل کنه.بازيکنا هم که وقتی خوشحالی ميکنن همه بدنشون ميره تو هم ديگه :)) الان که دارم فیفا 11 رو بازی میکنم واقعا لذت میبرم.از فیفا 10 هم اصلا راضی نبودم فقط گیم پلیش بهتر شده بود.اینو میگم نیای بگی فن فیفا هستی چون زبونت خیلی درازه اینم تو تاپیک فیفا به همه نشون دادی.
خيلی از بچها ميگن با احترام صحبت کنين با هم ديگه.ولی با هرکسی بايد باش همونطوری رفتار کرد که بات رفتار ميکنه.
مشکلاتی هم که فیفا 11 داشته تو تاپیک خودش نوشتم.يکيش اين بوده که تو بعضی از بازی ها رنگ لباس دارور با يکی از تيما همرنگ بوده.يکی ديگه هم صداي تور دروازس.اين مشکلات اصلاً توي بازی هيچ تأثيری نداره ولی pes همه مشکلاتش تو گیم پلی و اجزاي اصليه بازی هست.کونامی فقط داره ظاهر بازی رو تغيير ميده نه باطنشو.مثله اينه آدم تو مغازش يه خانم خوشکل بياره که مشتری جذب کنه:)) کونامی حتماً بلد نيست درست برنامه نويسی کنه براي انجام حرکاته صحيح تو بازی وگرنه تا حالا تغیيراتو انجام داده بود.هر چی داشته و نداشته تا همون pes 2008 رو کرده و ديگه چيزي براي ارائه دادن نداره.ولی EA کم کم و پله به پله جلو رفت.فیزیک بازيکنا تو فيفا 11 فوق العاده شده.
اونایي که اينقدر سنگ pes رو به سينه ميزنین يه بار فيفا 11 رو امتحان کنين مطمئن باشين ديگه pes بازی نميکنين.

از حرفایي که تو تاپيکه فيفا نوشتی کاملاً معلومه فن pes نيستی :)) ديگه pes به گرده فيفا هم نميرسه چه برسه که بخواد باش برابری کنه.من هر 2 تا بازی رو سيستمم نصبه ولی pes اينقد مشکل داره که آدم وسطه بازی اعصابش خورد ميشه.فيفا هم مشکل داره ولی اصلاً تأثيره زيادی تو جريانه بازی نداره.تو pes توپو 20 متر ميندازه جلو.برا اوت انداختن اصلاً نميشه بازيکنارو جابجا کرد.دفاع ها عينه مشنگا ايستادن.از 10 تا دروازه خالی يکيش به زور گل ميشه.بازيکن هر چقدرم داغون باشه ديگه ميتونه دروازه خالي رو گل کنه.بازيکنا هم که وقتی خوشحالی ميکنن همه بدنشون ميره تو هم ديگه :)) الان که دارم فیفا 11 رو بازی میکنم واقعا لذت میبرم.از فیفا 10 هم اصلا راضی نبودم فقط گیم پلیش بهتر شده بود.اینو میگم نیای بگی فن فیفا هستی چون زبونت خیلی درازه اینم تو تاپیک فیفا به همه نشون دادی.
خيلی از بچها ميگن با احترام صحبت کنين با هم ديگه.ولی با هرکسی بايد باش همونطوری رفتار کرد که بات رفتار ميکنه.
مشکلاتی هم که فیفا 11 داشته تو تاپیک خودش نوشتم.يکيش اين بوده که تو بعضی از بازی ها رنگ لباس دارور با يکی از تيما همرنگ بوده.يکی ديگه هم صداي تور دروازس.اين مشکلات اصلاً توي بازی هيچ تأثيری نداره ولی pes همه مشکلاتش تو گیم پلی و اجزاي اصليه بازی هست.کونامی فقط داره ظاهر بازی رو تغيير ميده نه باطنشو.مثله اينه آدم تو مغازش يه خانم خوشکل بياره که مشتری جذب کنه:)) کونامی حتماً بلد نيست درست برنامه نويسی کنه براي انجام حرکاته صحيح تو بازی وگرنه تا حالا تغیيراتو انجام داده بود.هر چی داشته و نداشته تا همون pes 2008 رو کرده و ديگه چيزي براي ارائه دادن نداره.ولی EA کم کم و پله به پله جلو رفت.فیزیک بازيکنا تو فيفا 11 فوق العاده شده.
اونایي که اينقدر سنگ pes رو به سينه ميزنین يه بار فيفا 11 رو امتحان کنين مطمئن باشين ديگه pes بازی نميکنين.
حالا یه اشتباهی کرد دیگه این همه جواب میخاس؟؟؟؟اون موقع که مستر لیگ فیفا الگوش دزدید از pes کجا بودی تو؟حالا 2.3 نسخه فیفا بهتر باشه ما مطعنیم بالاخره pesبه اوج بر میگرده-همین امسالم نسبت به پارسال بهتر شد-

مشکل pes میدونید کجاست که چند ساله از fifa عقب افتاده؟ اینه که هر چقدم نسخه جدیدش رو بدتر بده بیرون نسبت به گذشته و گیم پلی بازی رو بدتر از گذشته بکنه بازم اینقد طرفدار دو آتیشه مثل خودم داره که بازم میخرنش. این یعنی فروشش از قبل تضمین شده.حالا هر چی دس کاریشم بکنن بازم میدونه که استقبال زیادی از این عنوان میشه.امیدوارم که مشکلات این عنوان محبوب برطرف و PES به جایگاهی که استحقاقشو داره برسه.من خودم نسخه اصل رو میخرم چون برام ONLINE ش از همه چی مهم تره. اگرم کسی مایل بود خریداری کنه pm بده تا بتونیم باهم تیم تشکیل بدیم.

آره بابا
تو اصلا فن fifa نیستی
:)):)):))=))=))=))=))=)):)):)):)):))

حالا یه اشتباهی کرد دیگه این همه جواب میخاس؟؟؟؟اون موقع که مستر لیگ فیفا الگوش دزدید از pes کجا بودی تو؟حالا 2.3 نسخه فیفا بهتر باشه ما مطعنیم بالاخره pesبه اوج بر میگرده-همین امسالم نسبت به پارسال بهتر شد-

کسی که پررو بازی در بیاره باید یه طوری جوابشو داد که دهنش بسته بشه ;) بعدشم اینی که شما میگی دزدید اشتباهه داداش.یعنی شما میگی چون pes مستر ليگ گذاشته فيفا دیگه نباید بزاره؟مثله اينه بگی فلان گوشی يه امکاناته جديد روشه ديگه گوشيهاي ديگه نبايد اين امکاناتو داشته باشن.اگه اینطوری باشه که دیگه رقابتی به وجود نمیاد.همه از تجربیات بقیه باید استفاده کنن.وقتی ميگی دزديده يعنی چيزيو که Konami گذاشته EA رفته دقيقاً به همون شکل کپی کرده بدونه اينکه چيزيش رو تغيير بده.موقع دزديه اين الگو شما اونجا بودين که اين حرفو ميزنين؟ :d قسمت هاي يه بازي رو اول آخرش ميشه ساخت ولی مهم اصله بازيه که کسی که بازی ميکنه ازش لذت ببره.به نظره من pes به این زوديا نميتونه به اوج برگرده.چون چند سالی هست که اومده يه چيزو درست کنه زده يه جای ديگه رو خراب کرده.تنها پیشرفتش تو تغییر منوها بوده.ولی فيفا هر سال پيشرفت کرده.

مشکل pes میدونید کجاست که چند ساله از fifa عقب افتاده؟ اینه که هر چقدم نسخه جدیدش رو بدتر بده بیرون نسبت به گذشته و گیم پلی بازی رو بدتر از گذشته بکنه بازم اینقد طرفدار دو آتیشه مثل خودم داره که بازم میخرنش. این یعنی فروشش از قبل تضمین شده.حالا هر چی دس کاریشم بکنن بازم میدونه که استقبال زیادی از این عنوان میشه.امیدوارم که مشکلات این عنوان محبوب برطرف و PES به جایگاهی که استحقاقشو داره برسه.من خودم نسخه اصل رو میخرم چون برام ONLINE ش از همه چی مهم تره. اگرم کسی مایل بود خریداری کنه pm بده تا بتونیم باهم تیم تشکیل بدیم.

الان اين که گفتي مشکلشه يا مزيتش؟اصلا خودت میدونستی میخواستی چی بگی؟:dمشکل اينه که شما از روی تعصب چشمتون رو به روي حقيقت بستين.چرا به خاطره تعصب خودتونو گول ميزنين و حقيقتو قبول نميکنين؟اگه آدم بخواد از روي تعصب به يه چيزی دل ببنده که ديگه اينجا حرف زدنه ما الکیه چون اول آخرش حرفه خودشو ميزنه.خوبه آدم واقع بينانه به قضيه نگاه کنه.حرف من اينه که اينجا اکثر بچه ها نظرشون از روی تعصب هستش و وقتی از چيزی يه نقدی ميشه همه ميخوان بگن اونی که ما ميگيم بهتره.برای یه بار هم که شده تعصبت رو زیر پا بزار و بگو فیفا بهتر شده :d خودتون ديدين چقدر از طرفداري قديمي pes قبول کردن که امسال فيفا بهتر شده.من قبول دارم pes 2008 از فیفا 2008 بهتر بود.

آخرین ویرایش:
الان اين که گفتي مشکلشه يا مزيتش؟اصلا خودت میدونستی میخواستی چی بگی؟:dمشکل اينه که شما از روی تعصب چشمتون رو به روي حقيقت بستين.چرا به خاطره تعصب خودتونو گول ميزنين و حقيقتو قبول نميکنين؟اگه آدم بخواد از روي تعصب به يه چيزی دل ببنده که ديگه اينجا حرف زدنه ما الکیه چون اول آخرش حرفه خودشو ميزنه.خوبه آدم واقع بينانه به قضيه نگاه کنه.حرف من اينه که اينجا اکثر بچه ها نظرشون از روی تعصب هستش و وقتی از چيزی يه نقدی ميشه همه ميخوان بگن اونی که ما ميگيم بهتره.برای یه بار هم که شده تعصبت رو زیر پا بزار و بگو فیفا بهتر شده :d خودتون ديدين چقدر از طرفداري قديمي pes قبول کردن که امسال فيفا بهتر شده.من قبول دارم pes 2008 از فیفا 2008 بهتر بود.

عزیز من این چه حرفی بود زدی؟منظور منو اصلا متوجه شدی؟کاملا مشخصه که fifa تو این چند ساله از PES بهتر عمل کرده.تعصبو زیر پا بذارم؟!! من که خودم میگم تو این چندتا ورژنش ایراداتش سر به فلک کشیده.توروخدا قبل از اینکه نقل قول کنی مطلبو درست بخون.میدونی داستان سر چیه؟برات یه مثال میزنم. اگه یکی عشق tekken باشه همه بگن ایراد داره بنظرت تهیه ش نمیکنه؟اینم همینه .من خودم از قدیم با winning eleven بزرگ شدم.الانم خیلی نسبت به fifa عقب افتاده اما چه کنم که فیفا اصلا بهم نمیچسبه.امیدوارم منظورو گرفته باشی

عزیز من این چه حرفی بود زدی؟منظور منو اصلا متوجه شدی؟کاملا مشخصه که fifa تو این چند ساله از PES بهتر عمل کرده.تعصبو زیر پا بذارم؟!! من که خودم میگم تو این چندتا ورژنش ایراداتش سر به فلک کشیده.توروخدا قبل از اینکه نقل قول کنی مطلبو درست بخون.میدونی داستان سر چیه؟برات یه مثال میزنم. اگه یکی عشق tekken باشه همه بگن ایراد داره بنظرت تهیه ش نمیکنه؟اینم همینه .من خودم از قدیم با winning eleven بزرگ شدم.الانم خیلی نسبت به fifa عقب افتاده اما چه کنم که فیفا اصلا بهم نمیچسبه.امیدوارم منظورو گرفته باشی

ولش کن بابا
این دوستمون یه خورده زیادی داغه
مگه نمیبینی هر کی بر خلاف نظرش حرف میزنه بهش توهین میکنه

آخرین ویرایش:
چون حرفی برای گفتن نداری بايدم همينو بگی.من هميشه فيفا رو بازی ميکنم ولی هميشه نميگم فيفا بهتر از pes هستش.اصلاً ميدونی به کی فن ميگن میای الکی نظر میدی؟

آقا FIFA بهترین بازی دنیاست
منم از 10 بهش 11 میدم
عزیزم برو تاپیک fifa هرچی تعریف و تمجید داری اونجا خودتو خالی کن
من میگم fifa طرفدارای خودشو داره pes هم مال خودشو تموم شد رفت

مثله همیشه دعوای PES و Fifa .... منم نظرم رو مثله همه دوستان بگم

منم تا زمانی که فیفا کنسول رو بازی نکرده بودم میگفتم فیفا مزخرف ترین بازی فوتباله و هیچ وقت به PES نمیرسه و صبح تا شب PES بازی میکردم و حتی تو بعضی فروم ها رو همین کل انداختن فیفا و PES اخراج میشدم...ولی از وقتی نسخه کنسول خریدم فهمیدم فیفا خیلی پیشرفت کرده و بهتر از PES شده...همین

داداش خودت بخون ببين چی نوشتی.نوشتی ميدونين مشکله pes چيه که از فيفا عقب افتاده؟بعد نگا کن چه توضيحی دادی.خوب اينا هيچ ربطی به هم ندارن.خودت قضاوت کن :d بعدشم حرفی از بهتر بودنه فيفا نزدی :d اين که ميگی اگه کسی عاشقه چيزی باشه تهيه ش ميکنه درسته ولی بايد ببينی چيزی بهترش هست يا نه.مثله اينه بگی از زن من خوشکل تر پيدا نميشه :d درسته عاشقه زنت هستی ولی بايد قبول کنی خيليا خوشکل ترش هستن:dیا مثلاً تو يه گوشی ميخری ميگی من عاشقه اين گوشی هستم ديگه عمراً عوضش کنم.ولی چند وقته ديگه يه گوشی جديد مياد ميری عوضش ميکنی.مردم به دنباله چيزا و امکاناته جديدترن نه ظاهر جدید.مثله nokia که تو اين چند سال فقط ظاهره گوشيشو عوض کرده و دیدید چقدر فروشش کم شده.
هميشه بهتر ترو بايد انتخاب کرد نه بهتر :d یکی هست میگه پیکان بهتر از 405 هستش :d
ولی خوب هر کسی يه نظری داره ديگه:d

ولش کن بابا
این دوستمون یه خورده زیادی داغه
مگه نمیبینی هر کی بر خلاف نظرش حرف میزنه بهش توهین میکنه.
آقا FIFA بهترین بازی دنیاست
منم از 10 بهش 11 میدم
عزیزم برو تاپیک fifa هرچی تعریف و تمجید داری اونجا خودتو خالی کن
من میگم fifa طرفدارای خودشو داره pes هم مال خودشو تموم شد رفت

حالا چرا اينقدر عصبانی هستی؟ :))من کجا توهين کردم؟چرا الکی جوه اينجا رو به هم ميريزی و میخوای با این حرفات بچه ها رو با هم درگیر کنی؟من دارم نظره خودمو ميگم دليل نداره بگی دارم توهين ميکنم.فرق توهينو با حرف زدن نميدونی؟حالا خوبه هم از خوبيا هم از بدي هاي فيفا گفتم ميای اينطوری حرف ميزنی اگه فقط ميومدم تعريف ميکردم ديگه خدا ميدونست چی ميگفتی؟خوبه يکم آدم نقدپذير باشه.
من که به زورت مجبورت نکردم بيای فيفا بازی کنی ولی جرات داشته باش حقيقتو قبول کن.چون نه به من چيزی اضافه ميشه نه از تو چيزی کم ميشه.مطمئن باش اگه pes بهتر بود ميگفتمpes بهتره.شرکتی که براي نظراته کاربراش ارزش قائل نباشه بد تر از اينم ميشه.چشماتو بستی همينطوری داری نظر ميدی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or