PES 2011 | PC

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes
PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

]

به زبون ساده تر همه سركاريم و بايد همه منتظر
PES 2012 باشيم ديگه
به احتمال زیاد PES 12 ی وجود نخواهد داشت دوست عزیز!:دی
منم همین حسو نسبت به fifa دارم اصلا رو سیستمم نصب نمیکنم تا بخوام پاکش کنم
زیاد خودتو ناراحت نکن دوست عزیز!:دی
این که اولیش نیست ...

بابا بیخیال مقایسه شییییییید هر فوتبالی جذابیت خودش رو داره !!! تو هر تاپیکی ادم میره میخوان اون یکی بازی رو خراب کنه !!! به جای این حرفا درباره ی بازی صحبت کینم .
اون دوستمون هم حرفاش اصلا شبیه به یه نقد ساده نبود بیشتر شبیه به کوبیدن بود .
pes 2011 از هر نظری طرفداراشو راضی میکینه دیگه این حرفا مهم نیست .

به هر حال من هیچ تعصبی نسبت به هیچ کدوم از شبیه سازها ندارم . هر دو یکسان اند اما با تست فیفا 11 حداقل من که راضی تر هستم ( بسیار بیشتر ) .

البته اینجا جای مقایسه نیست و تاپیک مربوطه رو من نیافتم که اونجا حرفم رو بزنم . امیدوارم یک روزی هم pes به دوران اوج خودش برگرده و دوستان هم از دید تعصب نگاه نکنند .

به هر حال من هیچ تعصبی نسبت به هیچ کدوم از شبیه سازها ندارم . هر دو یکسان اند اما با تست فیفا 11 حداقل من که راضی تر هستم ( بسیار بیشتر ) .

البته اینجا جای مقایسه نیست و تاپیک مربوطه رو من نیافتم که اونجا حرفم رو بزنم . امیدوارم یک روزی هم pes به دوران اوج خودش برگرده و دوستان هم از دید تعصب نگاه نکنند .
متاسفانه اشتباه خیلی از دوستان اینه که فکر میکنند pes هم شبیه ساز فوتبال هست در صورتی که اصلا اینجوری نیست فقط فیفا هست.(البته مشکل بزرگ کنامی در همینه که میخواد این تعادل بین سری pes و شبیه سازی فوتبال را حفظ کنه که خیلی خیلی سخته چون ممکنه فن ها ناراحت بشند و هم مخاطب جدید جذب نکنه)
شما مثلا اگه pes 5 یا 6 را بازی کنید یه چیزی به نام شبیه ساز نمی بینید نه در حرکات نه گیم پلی ولی محبوبیت این فوتبال بین فن های pes خیلی بالاست.(به نظر من کنامی 2 تا کار بیشتر نمیتونه بکنه اول اینکه برگرده به سبک سری های قبلی pes که میتونه فن ها را خیلی راضی نگهداره یا اینکه کل سبک بازی را دگرگون و شبیه ساز واقعی فوتبال بکنه که میتونه مخاطبین جدید پیدا کنه که لازمه اول کار تغییر اساسی در موتورپایه.

متاسفانه اشتباه خیلی از دوستان اینه که فکر میکنند pes هم شبیه ساز فوتبال هست در صورتی که اصلا اینجوری نیست فقط فیفا هست.(البته مشکل بزرگ کنامی در همینه که میخواد این تعادل بین سری pes و شبیه سازی فوتبال را حفظ کنه که خیلی خیلی سخته چون ممکنه فن ها ناراحت بشند و هم مخاطب جدید جذب نکنه)
شما مثلا اگه pes 5 یا 6 را بازی کنید یه چیزی به نام شبیه ساز نمی بینید نه در حرکات نه گیم پلی ولی محبوبیت این فوتبال بین فن های pes خیلی بالاست.(به نظر من کنامی 2 تا کار بیشتر نمیتونه بکنه اول اینکه برگرده به سبک سری های قبلی pes که میتونه فن ها را خیلی راضی نگهداره یا اینکه کل سبک بازی را دگرگون و شبیه ساز واقعی فوتبال بکنه که میتونه مخاطبین جدید پیدا کنه که لازمه اول کار تغییر اساسی در موتورپایه.
آره شما درست ميگي اصلا pes شبيه ساز فوتبال نيست ، اين بازي ( pes 04 ) هميشه يه بازي جذاب فوتبال بوده كه متاسفانه الان معلوم نيست شبيه سازه يا نه .

کسی هست که بخواد نسخه اوریجینالشو تهیه کنه؟همونطور که میدونید هیچ رقمه نمیشه PES رو با کرک آنلاین بازی کرد.من چون از قدیم با winin eleven یا pes بزرگ شدم و روی سخترین درجه هم کامپوتر نمیتونه رقیب بزرگی برام باشه (مثل خیلی از شما) مثل سال گذشته میخوام نسخه اصلشو تهیه کنم.اینقدر لیگ های آنلاینی که konami در طی هفته قرار میده فوق العادس که اگه یه بار انجامش بدید محال از خیرش بگذرید.من خودم میخوام حدود 2 هفته دیگه برم دوبی اگه کسی خواست یا مشتاق بود من میتونم براتون بیارم.من PES 2010 رو با 128k و پینگ 200 حدودا بازی میکردم.مشکلی هم نبود.فقط برای اینکه rank مو خراب نکنم عصر ها بازی نمیکردم.یه ذره لگ داشت.ولی شب و صبح عالی بود و مشکلی پیش نمیومد.

اره دوست عزیز من هم با pes بزرگ شدم و مثل خودت بی رقیب موندم و cpu حریفم نمیشه
فیفا رو انلاین کردم ولی اصلا نمیتونم برم فیفا .
اصلا فیفا بازی نیست نمیدونم چرا بعضی دوستان سنگش رو به سینه میزنن.اینقدر تعریف میکنن (این مثل قبلیا نیست و. ..)که منه ساده باور و هر نسخه دانلود میکنم و بعد مستقیم shift+del
ولی نسخه 2011 فیفا دیگه باور نمیکنم هر چقدر میخان تعریف کنن و هیچ وقت دانلود نخواهم کرد

بگذریم دوست عزیز من نسخه اصلی pes رو میخوام میشه شرایت و این که وضعیت قیمت رو توضیه بدی البته هر قیمتی باشه ارزشش رو داره.

با سلام خدمت دوستان درسته که میگم دمو رو بازی نکنید و منتظر نسخه اصلی باشید ولی دوستانی که دمو رو دانلود کردن و حوصلشون از دوتا تیم سر رفته یه سورپرایز عالی دارم :d:d

کاملترین و جدیدترین ویرایش دموی بازی رایگان خدمت همه دوستای گل بازیسنتری Pro Evolution Soccer 2011:
تیم های اضافه شده:
Arsenal
Chelsea
Liverpool
Man Utd
Man City
Tottenham

Brazil
&
ENGLAND
FRANCE
GERMANY
ITALY
NETHERLANDS
PORTUGAL
JAPAN
ARGENTINA
SPAIN
MANCHESTER UNITED
TOTTENHAM HOTSPUR
INTER
A.C. MILAN
REAL MADRID C.F.
FC BARCELONA
BAYERN MUNCHEN
SWEDEN
CROATIA
IRELAND
NORTHERN IRELAND
SCOTLAND
TURKEY
CZECH REPUBLIC
GREECE
AS ROMA
OLYMPIQUE LYON
AUSTRALIA
COTE D'IVOIRE
SOUTH KOREA
GHANA
ARSENAL
CHELSEA
LIVERPOOL
MAN cITY

.. و لینک های مستقیم رایگان مخصوص شما دوستای گلم:
[http://www.rapidfa.com/files/rapidfa.com_pes2011demo_newteams_arsenal.brazil.etc.part1.rar
[http://www.rapidfa.com/files/rapidfa.com_pes2011demo_newteams_arsenal.brazil.etc.part2.rar
[http://www.rapidfa.com/files/rapidfa.com_pes2011demo_newteams_arsenal.brazil.etc.part3.rar
[http://www.rapidfa.com/files/rapidfa.com_pes2011demo_newteams_arsenal.brazil.etc.part4.rar
و اینم لینک های هات فایل :

اینم عکس هایی از محیط بازی:

اگه مشکلی تو نصب بود در خدمتم >:d<>:d<

آخرین ویرایش:
لینک دیگه ای نداره ؟
آخه اون hf و ul که *****ن او rapidfa هم که می نویسه ( ارور میده ) : 404 not found

دوست عزیز من خودم از rapidfa دانلود کردم.ولی الان یهویی بهم خورد .خوب بد شانسیه دیگه. ببینم چیکار میتونم بکنم انشا.. پیدا میکنم

بله اینطور گفته شده!:دی
نمیخوام فضولی کنم یا حرفتون رو رد کنم ولی اگه تو دنیا از دو تا چیز یقین داشته باشم یکی وجود خداست و اون یکی تموم نشدن بازی های ورزشی سالانه بخوصوص pes هست.من هیچ صحبتی در این باره نشنیدم ولی یقین داشته باشید اگه صحبت هایی هم باشه مبنی بر تموم شدن PES حتما شرکت کونامی فقط اسم و برند و شرکت های سازنده و همکاری ککنده اش رو عوض میکنه و شاید یه اسم جدید پیدا کنه همونطور که از زمان افتتاح شرکت کونامی فوتبال این شرکت با نام های زیر بود:
ISS PRO\PRO DICRES\Winning Eleven\Pro Evolution Soccer

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or