PES 2011 | PC

• Thread starter Thread starter Isildur
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    pes
PES2011.jpg

KONAMI
SOCCER
TBA 2010

sadra-hhh
-AI جديد و پيشرفته برای مدافعين!

-انيميشن های جديد و به روز شده برای بازيکنان

- مهم تر از همه ورژن آنلاين مستر ليگ!

-mode های اختصاصی برای: UEFA cl,Europa league ,copa liberadores,South amercia's CL

آقای jon murphy سرپرست تيم اين بازی در اروپا ميگويد: ما خيلی نزديک با طرف داران کار خود را ادامه داديم و سعی کرديم به آنچه PES به عنوان فوتبال انجام نميدهد واقف شويم!و آن چيزی جز انيميشن های جديد و آزادی عمل کامل نبود که PES2011 هر دو آن ها را خواهد داشت! و در اين نسخه اين دو عامل به هم ديگر پيوند خورده اند و به همين خاطر PES2011 يک PES واقعی خواهد بود و به طور حتم بهترين نسخه اين سری است.

و ليونل مسی دوباره روی کاور حضور خواهد داشت!
از اينجا ميتوانيد تريلر معرفی بازی را ببينيد!

]

خوب اینا که نمیان زحمت 1ساله خودشون رو به هدر بدن ..
128fs318181.gif

شما اگه به لینک ها نگاه کنی همه رپیدشیره یعنی یه نفر بازی رو داشته و آپلود کرده ..
306.gif

خب بازیرو از کجا آورده که آپلود کرده؟

از اونجایی که بازی از تقریبا 1 ماه قبل تکثیر و در سراسر جهان پخش می شه تا در تاریخ مقرر انتشار بدن .. ممکنه از این میون یه جایی یه نامردی بازی رو پیچونده باشه و آپلود کرده باشه ..
154fs232528.gif

(البته این یه احتماله..
89.gif
)

آقا پس اگه از يه ماه قبل دارن تكثيرمي كنند پس دمو هم همون بازي اصليه با تيم هاي كمتر.
به زبون ساده تر همه سركاريم و بايد همه منتظر
PES 2012 باشيم ديگه#:-s

آقا پس اگه از يه ماه قبل دارن تكثيرمي كنند پس دمو هم همون بازي اصليه با تيم هاي كمتر.
خوب مگه دمو قرار بود غیر از این باشه ؟
بازیه اصلیه با امکانات کمتر دیگه!

اگه این طور باشه پس این همون بازیه اصلیه دیگه؟
بالاخره دانلود کنیم یا نه!؟

به زبون ساده تر همه سركاريم و بايد همه منتظر
PES 2012 باشيم ديگه#:-s

درسته رفیق ..
2i1d1co.gif

اگه به سال های قبل هم نگاه کنی می بینی که نسخه دمو با اصلش از لحاظ فنی هیچ فرقی نمی کنه ..
kaffeetrinker_2.gif

4175977.jpg

30 تا تیم اظافه میشه
لینک مستقیم با قابلیت ریزوم
HTML:
http://fs62.www.ex.ua/get/4178300/PES%202011%20demo%20with%20new%20teams.rar

اين فايل رو دارم دانلود ميكنم،هنوز نميدونم درست كار ميكنه يا نه؟ ولي كسي ميتونه راهنمايي كنه چطور ازش استفاده كنم؟

کسی هست که بخواد نسخه اوریجینالشو تهیه کنه؟همونطور که میدونید هیچ رقمه نمیشه PES رو با کرک آنلاین بازی کرد.من چون از قدیم با winin eleven یا pes بزرگ شدم و روی سخترین درجه هم کامپوتر نمیتونه رقیب بزرگی برام باشه (مثل خیلی از شما) مثل سال گذشته میخوام نسخه اصلشو تهیه کنم.اینقدر لیگ های آنلاینی که konami در طی هفته قرار میده فوق العادس که اگه یه بار انجامش بدید محال از خیرش بگذرید.من خودم میخوام حدود 2 هفته دیگه برم دوبی اگه کسی خواست یا مشتاق بود من میتونم براتون بیارم.من PES 2010 رو با 128k و پینگ 200 حدودا بازی میکردم.مشکلی هم نبود.فقط برای اینکه rank مو خراب نکنم عصر ها بازی نمیکردم.یه ذره لگ داشت.ولی شب و صبح عالی بود و مشکلی پیش نمیومد.

سلام دوستان،من تعدادی از صفحات رو خوندم و به عنوان فردی که تمام ورژن های PES رو بازی کرده باید بگم که کونامی تکلیفشو با مشتریانش روشن نکرده که این بازی مخصوص چی هستش،منظورم اینه که وقتی ما دسته 360 رو میگیریم و دسته پلی استیشن شاهد مشکلات متفاوتی هستیم:dبا دسته 360 پنالتی زدن خیلی بهتر هستش اما با دسته PS و PC عمرا کسی بتونه با نیت خودش پنالتی رو گل کنه :dیا به اوت بزنه.
احساس میکنم که برای هر قسمت از بازی از یه نوع سیستم بهره میگیره!!!
این در مورد کلیت PES هستش.
در مورد مشکلات دروازبانی و داوری هم که در این بازی بهتر شده تا حدودی باید بگم که PES فقط گیر داده به مسی و حاضر نیست در هر پست از بهترینها در کارهاش استفاده بیشتری ببره.از داوران حرفه ای هم خبری نیست.کمک داوران هم که کلا تعطیل هستن:d
کارهای مثبت و زیبای در این ورژن از بازی شده که باید ازشون تشکر کرد،کارهایی که 5 ساله از سوی طرفداران این بازی فریاد زده شد و بالاخره انجام شد.
بازی بهتر از قبل هستش البته بغیر از PES6 ،اما در حد توصیفات پیش از رونمایی بازی نبوده.
امیدواریم در نسخه نهایی برخلاف روال عادی ،شاهد تغییرات و همچنین رفع برخی ایرادات باشیم.:d
من برخی نظراتمو میگم البته سنگین و رنگین نیست و شاید حرفه ای هم نباشه،ما هم که حرفه ای نیستیم و امیدواریم دوستان حرفه ای نظراتشونو بگن.(این نظرات حدودا برای روز اول اومدن دمو بازی هستش )

تغییرات زیادی در نحوه بازی دیدم،البته همش 1 دست بازی کردم که 1-2 شد
4.gif
فعلا نمیشه با مسی ویراژ داد
4.gif
نحوه تکل زدن و دفاع کردن بهتر شد البته روی تاپ بودش
4.gif
دروازبانا زودتر از رو زمین بلند میشدن ولی همچنان شبیه حالت طبیعی بلند نمیشن
4.gif

من زیاد از نحوه حرکت بازیکنا بخصوص آندرس خوشم نیومد البته میگم یه بازی کردم و شاید از اثرات خواب باشه
4.gif
دروازبان بهتر عکس العمل نشون میدن،دفاعها بهتر دفاع میکنند،پاسها سخت تر و واقعی تر شده،حرکت بازیکنان واقعی تر شده،از لحاظ گرافیکی هم که طبق انتظار پیشرفت داشته
4.gif

باید بیشتر بازی کرد و کاملش به بازار بیاد تا بتونیم نظر نسبتا دقیق تری بدیم
4.gif

گیم پلن بازی هم که کلا یه چیز دیگه شده و دفعه اول فکر میکنی اومدی یه بازی دیگه
4.gif
من زیاد باهاش ور نرفتم
3.gif

قبلا پرتاب اوت میکردی برای بازیکن نزدیکت یه ضربه اون بازیکن مینداخت برات لب خط استپ سینه میکرد میتونستی سانتر یا ... کنی ولی الان ضربه یواش هم میزنی توپو سوت میکنه اوت
4.gif

ضربه نهایی زدن هم سخت شده البته با تمرین همه اینها حل میشه و باز میشنیم منتظر 2012
4.gif

امیدواریم در این نسخه نهایی از لایسنس لیگ آلمان و هم انگلیس کامل شده باشه و زمینهای واقعی متنوع تری هم داشته باشیم نه اینکه بیایم یه زمینو به دو اسم قالب کنیم به ملت
4.gif
(مه آتزا و سن سیرو
4.gif
)
*البته این مورد مثل اینکه نشده و فقط بایرن مونیخ و منچستر و لیورپول لایسنس دارن انگار شایدم چلسی و منچستر سیتی هم باشه.

کلا باید باهاش ور بری ،اینم باگ داره،داوراش خطاهای وحشتناکو پنالتی نمیگیرن،دو تا تکل سالم زدم پنالتی گرفت
4.gif

اسکوربورد این بازی هم بهتر از قبل شده از حالت ضایع در اومده
4.gif

دریبلهای خاصی داره،خوشحالی بعد از گلهای وحشتناک خنده دار هم داره
4.gif

ضربات آخر حرفه ای داره ولی باید دستتو بشکونی تا دستت راه بیفته بزنی
4.gif

پاس تو عمقاش خیلی سخت شده و نمیشه توپو بندازی و مسی برات فرار کنه
4.gif

مسی که تا دریبل میخواد بکنه شصت نفر تکل میزنن تو پاش
4.gif

بازی سخت تر شده ، توو فاز حمله ! نه قسمت دیگه ای! مثلا توپگیری راحت تر و طبیعی تر شده و میشه دفاع کرد و گل نخورد(حداقل جلوی بایرن
4.gif
)! اما گل زدن سخت تر شده و خیلی باید دقت کنی ، خیلی!
تیم حریفم وقتی یه گل بزنه شدیدا بیخیال حمله میشه و ضدحمله میزنه..
من حس میکنم هوش مصنوعی بازیهای جام جهانی رو روش گذاشتن
4.gif
بازیهای سخت ، متراکم ، درگیرانه ، موقعیت گل کم ، همه چی در هم فشردست
4.gif
واقعا واسه گل زدن 1 ثانیه وقت داری ! قشنگ میشه حس کرد این جمله رو! یه لحظه درنگ.. توپت ُ میقاپن !

دوربینش خیلی روو مغز منه ! امیدوارم همون قبلیه رو بذارن حالت دیفالتش ، این یه جوریه !
کیفیتم که دالبی دیجیتاله ! حرف نداره انصافا ..
یه صحنه ژابی موقعیت گل از دست داد ، دروازبان با دست گرفتش(از اونا که صحنه آهسته نشون نمیده) بعد دو دستی سرش ُ گرفت در جریان بازی !!! .. خیلی فاز داد!
یه صحنه هم ژاوی اخطار داشت یه خطا کردم (از اون عادیا که توی pes های قبلی حتما دومی رو میداد و اخراج میشدم ، اما این نداد
13.gif
4.gif
3.gif
)

فکر کنم یه خصوصیت جدیدش اینه که میشه ورزشگاه درست در این بازی:d تو تریلرش بود:d

اینکه میتونی پاس رو به هرجا که دلت خواست نه هرجا که دل بازی خواست بفرستی خیلی عالی ست.
در مورد پنالتی باید گفت واقعا روی اعصاب هستش:dشوتها هم اگر حواست نباشه میره زاینده رود،یه نکته هم اینکه شوتها کات داره به بیرون و انگار دوستان میخواستن سوباسا رو شبیه سازی کنند:d
این بازی هم مثل بازی 2008 احتمالا باعث انتقاد شدید هوادارانش خواهد شد و باید منتظر 2012 باشیم تا شاید کونامی پول خرج کنه لایسنس تیمها رو بخره و همچنین مشکلات دروازبانی و داوری و پاس و شوت رو بهتر کنه.

تاریخ انتشار مثلا اینکه 23 یا 28 دسامبر در امریکا و کانادا بوده و 3 اکتبر در سایر کشورها که احتمالا تا 10 روز دیگه در ایران پیدا میشه.

طبق نظر دوستان مثل اینکه امسال فیفا با PES برابری میکنه و در برخی خصوصیات بهتر هم هستش هرچند فیفا کلا یه مشکلی که داره اینه که احساس اینکه داری فوتبال بازی میکنی به آدم نمیده اما در برخی از خصوصیاتش سرتر از PES هستش.

حمیدرضا جان قیمت این بازی تو دوبی چقدر هست به تومان؟!!!
من یه جا دیدم 17 دلار یا یورو بودش البته نمیدونم قیمتش الکی یا دولکی

• Like
Reactions: aliatlas
راستش من پارسال ژانویه اونجا بودم و وقتی بازیو تهیه کردم تقریبا 3ماه از release ش گذشته بود و off خورده بود.من 39 تومن به پول خودمون گرفتم. فکر کنم اگه بخوایم همزمان با عرضه جهانیش بخریم دیگه این قیمت نمیشه خرید.ولی من سالی یدونه بازی اورج میگیرم اونم همینه.واقعا ارزششو داره.همه برای رسیدن به صدر جدول تلاش میکنن.رقابت تو قسمت آنلاین فوق العادس.یه کاپ کونامی روزای دوشنبه میذاره که مخصوص 1000 نفر اول ranking هستش و هیچ کس دیگه ای نمیتونه درش شرکت کنه.دلیلشم اینه که رقابت سنگینتر بشه و یه نفر الکی جزو رده های بالا نیاد و همه بازی ها سخت باشه.اگه به رده بالاتر صعود کنید خیلی کارتون سخت میشه نفر اوله ranking مون یه برزیلی هست 700 دست بازی کرده یدونه مساوی نداره.فک کن!! خلاصه بخش مولتی خوراک کسانی هستش که فکر میکنن بازیشون از همه بهتره و لنگه ندارن.ولی وقتی وارد گود میشن متوجه این میشن که دست بالا دست خیلی زیاده.فکر کنم دلتون آب شد.ادامشو نمیگم.;)

امروز تونستم دمو رو نصب کنم و خیلی خلاصه عرض کنم که وسط بازی دوم از بازی خارج شدم و بازی رو هم پاک کردم !

متاسفم که کونامی اینقدر بی توجه به نکات اصلی بازی هست و کم کم به این نتیجه دارم میرسم که کونامی نمی تواند شبیه سازی در حد رقابت ایجاد کند .

من روز اول دموی فیفا 11 pc رو گرفتم و هر روز دارم بازی می کنم ، وقتی وارد بازی pes شدم اصلا نتونستم این وضع اسف بار بازی رو تحمل کنم .

توپ که انگار کاغذی بود ! موشن کپچر بازیکنان رباتیک ! توپ که بهشون می رسید یه حالت خاصی شروع به حرکت می کردند . هوش مصنوعی که به کنار ! پاور اپ ها که خیلی الکی شده

اصلا نتونستم بپذیرم که این بازی Pro evolution soccer هست . یاد pes 6 بخیر که روزها و ساعت ها با دوستان بازی می کردیم .

به هر حال امسال هم من pes رو به هیچ وجه بازی نخواهم کرد و پرونده pes امروز با انجام دومین بازی بسته شد .

مطمئن هم هستم که fifa 11 بسیار بیشتر بر pes 2011 بین طرفداران ( که اهل شبیه سازترین هستند ) رجحان خواهد یافت

آخرین ویرایش:
امروز تونستم دمو رو نصب کنم و خیلی خلاصه عرض کنم که وسط بازی دوم از بازی خارج شدم و بازی رو هم پاک کردم !

متاسفم که کونامی اینقدر بی توجه به نکات اصلی بازی هست و کم کم به این نتیجه دارم میرسم که کونامی نمی تواند شبیه سازی در حد رقابت ایجاد کند .

من روز اول دموی فیفا 11 pc رو گرفتم و هر روز دارم بازی می کنم ، وقتی وارد بازی pes شدم اصلا نتونستم این وضع اسف بار بازی رو تحمل کنم .

توپ که انگار کاغذی بود ! موشن کپچر بازیکنان رباتیک ! توپ که بهشون می رسید یه حالت خاصی شروع به حرکت می کردند . هوش مصنوعی که به کنار ! پاور اپ ها که خیلی الکی شده

اصلا نتونستم بپذیرم که این بازی Pro evolution soccer هست . یاد pes 6 بخیر که روزها و ساعت ها با دوستان بازی می کردیم .

به هر حال امسال هم من pes رو به هیچ وجه بازی نخواهم کرد و پرونده pes امروز با انجام دومین بازی بسته شد .

مطمئن هم هستم که fifa 11 بسیار بیشتر بر pes 2011 بین طرفداران ( که اهل شبیه سازترین هستند ) رجحان خواهد یافت
نمیدونم دوستان گرامی از چی مطمئنند که میان توی این تاپیک ها و 180 درجه برعکس حرف میزنند!
منظورشون چیه واقعا نمیفهمم!:).

منم همین حسو نسبت به fifa دارم اصلا رو سیستمم نصب نمیکنم تا بخوام پاکش کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or