Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تم هایی که تا الان برای P5R نشون دادن خیلی خوب بودن:|
ولی کلا...ظلمه تم پولی:(
واقع روش زحمت کشیدن پول نگیرن که نمیشه داینامیک که هست موزیک خوشگل که داره من که پول داشتم میدادم واسه همچین تمی :D have no fear money is here :D

god-of-dark

کاربر سایت
May 25, 2012
147
نیمه ی دوم بازیو کلا کوبیدن از نو ساختن بعد باس اخر یه palace جدید داره ک نزدیک ۸ ساعتی وقت میگیره،نکته خیلی خوبم اینه ک اکچی شخصیت مثبته این سری:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
نیمه ی دوم بازیو کلا کوبیدن از نو ساختن بعد باس اخر یه palace جدید داره ک نزدیک ۸ ساعتی وقت میگیره،نکته خیلی خوبم اینه ک اکچی شخصیت مثبته این سری:D
خوشم نیومد! اکچی همون چرکولک که بود جذاب تر بود! بعد الان مثبت شدنش پلت هول ایجاد نمیکنه؟

god-of-dark

کاربر سایت
May 25, 2012
147
خوشم نیومد! اکچی همون چرکولک که بود جذاب تر بود! بعد الان مثبت شدنش پلت هول ایجاد نمیکنه؟
یه جورایی روند بازی شبیه بازی اصلیه بعد palace ممنتوس تو palace جدیده برمیگرده اکچی ولی مثل اینکه یه سری کوئست باید انجام داد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
وضعیت تروفیاش برای منی که پلات کردم بازیو به چه شکله، کادر جدید زیر تروفیای قبلی باز میشه یا جدول تروفیا رو دوباره گذاشتن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
وضعیت تروفیاش برای منی که پلات کردم بازیو به چه شکله، کادر جدید زیر تروفیای قبلی باز میشه یا جدول تروفیا رو دوباره گذاشتن.
جدیده قطعا، حتی بعضی کامپلت و گوتی ادیشن ها هم تروفی هاشون فرق داره با معمولی ها

• Like
Reactions: .Amirone

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
تریلر ماکوتو برای P5S ...

عالیه=))

فقط حیف که جای بانو تاکمی خالیه:(( باید یه نسخه Xtreme Legends بدن و بانو قابل بازی باشه:|

پ.ن: فقط منم که برای P5S بیشتر از P5R هایپم؟ :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
تریلر ماکوتو برای P5S ...

عالیه=))

فقط حیف که جای بانو تاکمی خالیه:(( باید یه نسخه Xtreme Legends بدن و بانو قابل بازی باشه:|

پ.ن: فقط منم که برای P5S بیشتر از P5R هایپم؟ :-"
اخرش عالی بود!:D
با گیمپلی موتور ماکوتو رو میبینم فقط دانته به ذهنم میاد:D

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
کاش scramble و royal رو میزدن تو یه پک میدادن بیرون...
royal رو که کلا کوبیدن از نو ساختن که، چندتا تریلر من ازش دیدم شاید بشه گفت راحت نصف بازی تغییر کرده
مینی گیم های جدید، دشمنای جدید و پرسوناهای جدید، اضافه شدن یه کاراکتر، حرکت های گروهی و ...
خط داستانی هم که تغییرات زیادی داشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر