Multi Platform Persona 5 The Royal

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
October 2019
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
105295
شركت ATLUS در اخرين استريمش يك نسخه جديد از سري به عنوان Persona 5 The Royal معرفي كرد و تاييد كرد كه اين نسخه همانند نسخه هاي اصلي به سبك RPG هست.
اطلاعات بيشتر بازي در كنسرت Persona 2019 (كه April 24 اجرا ميشود) رونمايي خواهد كرد

پ.ن: تاپيك در اينده اپديت ميشه

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
البته بستگی داره که اهل JRPG و پرسونا هستید یا نه چون واقعا 45 ساعت اصلا زیاد نیست شما 120 ساعت برا بار اول باید بازی کنی و ممنتو هم چه بخوای چه نخوای باید بری حالا زیاد راجبش توضیح نمیدم که اسپویل نشه . و اینکه اوج داستان و هیجان بازی نیمه دوم هست با کلی سورپرایز و هیجان و موزیک خفن . با کاراکترها نمیدونم ارتباط برقرار کردی یا نه ولی سخته عاشقشون نشی
به نظر من حتما ادامه بده ولی با حوصله برو یعنی سر سری تند تند به قصد تموم شدن زود نرو چون لذت نمیتونی ببری . من خودم کلی تایم تو ولوت روم پرسونا میساختم و تایم هایی که تو پلس و ممنتو هم نبودم سعی میکردم کانفیدنت ها رو ببرم بالا و لذت ببرم چون تو گیم پلی به دردت میخورن اصلا فکر نکن که کانفیدنت ها الکیه
در کل یکم حوصله به خرج بده ببین چطور میشه برات ممنتو هم برو بگرد آیتم های مهمی هم توش هست
اگر باز دیدی نمیتونی ارتباط برقرار کنی دیگه چاره ای نیست جز بیخیال شی شاهکاره برا خیلی ها مثل من برا همین میتونیم یه بار دیگه هم بریم
من خودم یه دلیل مهم دارم چون بار اول با ann رل زدم موکوتو مونده تو دلم lol :))

اتفاقا تا تقریبا قبل پلس هرم خیلی داشتم از بازی لذت میبردم ولی دیگه از اونجا به بعد حس میکنم دارن کش میدن. تا اونجا هم داستان و هم قابلیت های بازی چیزهای زیادی برای رو کردن داشت ولی الان افتاده رو دور تکرار. تموم کردنش را که حتما تموم میکنم ولی خب اون لذتی که قبلا میبردم را فعلا دیگه نمیده.

اتفاقا کانفیدنتم را با ann خیلی بردم بالا و شده جی افم و دقیقا حس را منم نسبت به از دست دادن ماکوتو دارم ولی خب دیگه احتمالا با همین تمومش کنم :D.

کلا اثرات سن باعث شده بازی بالای 45+ خیلی برام سخت باشه تموم کردنش. این اواخرم هرچی بازی کردم (RDR, Yakuza Kiwami2, NiOh, ...) همه طولانی بودن جدا خسته کننده شده:D

• Like
Reactions: The End Of Ps

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
ولوت روم مثل که شخصیت جدید داره
تو تریلر هم دقت کنید میبینید اکچی با اون یکی فرمش حضور داره تو سه تا سکانسش
به شدت هایپم ولی ای کاش یه dlc مثلا ۲۰ دلاری بود :| خیلی هم حس بدی دارم دو تا پرسونا تو لایبرریم باشه (کل بازی هام دیجیتاله)

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اتفاقا تا تقریبا قبل پلس هرم خیلی داشتم از بازی لذت میبردم ولی دیگه از اونجا به بعد حس میکنم دارن کش میدن. تا اونجا هم داستان و هم قابلیت های بازی چیزهای زیادی برای رو کردن داشت ولی الان افتاده رو دور تکرار. تموم کردنش را که حتما تموم میکنم ولی خب اون لذتی که قبلا میبردم را فعلا دیگه نمیده.

اتفاقا کانفیدنتم را با ann خیلی بردم بالا و شده جی افم و دقیقا حس را منم نسبت به از دست دادن ماکوتو دارم ولی خب دیگه احتمالا با همین تمومش کنم :D.

کلا اثرات سن باعث شده بازی بالای 45+ خیلی برام سخت باشه تموم کردنش. این اواخرم هرچی بازی کردم (RDR, Yakuza Kiwami2, NiOh, ...) همه طولانی بودن جدا خسته کننده شده:D
این اثرات سن رو دقیقا موافقم منم جدیدا یکم اذیت میشم 50+ بیشتر :D ولی بعضی بازی ها مثل P5 فرق دارن . حتما بقیه کانفیدنت ها هم ببر بالا و گهگاهی برا پرسونا ساختن و بالا بردن کانفیدنت ها از اینترنت تقلب کنی خیلی جای دوری نمیره البته گهگاهی خیلی کم :D سعی کن لذت ببری و زهرت نشه و با موزیک ها هم یه جوری کیف کن که وقتی در ادامه زده شدن و خونده شدن هیجانی بشی
دارم زوری هیجانیت میکنم :))

• Like
Reactions: Soheil

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
این اثرات سن رو دقیقا موافقم منم جدیدا یکم اذیت میشم 50+ بیشتر ولی بعضی بازی ها مثل P5 فرق دارن . حتما بقیه کانفیدنت ها هم ببر بالا و گهگاهی برا پرسونا ساختن و بالا بردن کانفیدنت ها از اینترنت تقلب کنی خیلی جای دوری نمیره البته گهگاهی خیلی کم سعی کن لذت ببری و زهرت نشه و با موزیک ها هم یه جوری کیف کن که وقتی در ادامه زده شدن و خونده شدن هیجانی بشی
دارم زوری هیجانیت میکنم

پرسونا ها را خودم تقریبا چیزهای خوبی درمیارم. تا حالا کم نیاوردم. البته یکدونه اش را افتادم رو دور آپدیت از بس خوب شده که نمیتونم سوییچ کنم روی یک چیز تازه.

کانفیدنتمم با اکثرا کاراکترها خوبه به جز یک عده که باهاشون حال نمیکنم. اون دکتره را هم قابلیت دیت داره؟:))

قضیه موزیک را متوجه نشدم.:D

هیجان را هم اتفاقا تو ERA رسمه هرکی توی یک بازی میمونه و نمیکشه اصطلاحا میداد از بقیه انگیزشی طلب کمک میکنه.:D

• Like
Reactions: The End Of Ps

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر
از کاستوم شخصیت جدیده بوی سانسور و ایضا سوختگی sjw ها به مشام میرسه :D
قبلا هم نشونش داده بودن. منم احتمال میدادم سانسور بشه ولی توی تریلر دوبله انگلیسی ای که دادن دست نخورده بود برای همین دیگه فکر نکنم دستت ببرن توش. من بیشتر نگران ایونت ساحلم.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
پرسونا ها را خودم تقریبا چیزهای خوبی درمیارم. تا حالا کم نیاوردم. البته یکدونه اش را افتادم رو دور آپدیت از بس خوب شده که نمیتونم سوییچ کنم روی یک چیز تازه.

کانفیدنتمم با اکثرا کاراکترها خوبه به جز یک عده که باهاشون حال نمیکنم. اون دکتره را هم قابلیت دیت داره؟:))

قضیه موزیک را متوجه نشدم.:D

هیجان را هم اتفاقا تو ERA رسمه هرکی توی یک بازی میمونه و نمیکشه اصطلاحا میداد از بقیه انگیزشی طلب کمک میکنه.:D
اخه برا کانفیدنت caroline and justine باید پرسوناهایی که میخوان با قابلیت های مشخصی بسازی که توصیه میکنم حتما تقلب کنی چون کانفیدنت خیلی مهمی هست :D
بله دکتر جان جزو کسایی که قابل رل زدن هستن هست و خیلی هم خفنه :))
قضیه موزیک رو باید توجیهت کنم دوست داشتی اینقدر هایپت کنم که کنسرتش هم دانلود کنی و آهنگاش هم هر روز گوش کنی :)) طوری که وقتی life will change و rivers in the desert و ... زده شد خیلی عادی نباشی lol

• Like
Reactions: Minato Arisato

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر
ولوت روم مثل که شخصیت جدید داره
تو تریلر هم دقت کنید میبینید اکچی با اون یکی فرمش حضور داره تو سه تا سکانسش
به شدت هایپم ولی ای کاش یه dlc مثلا ۲۰ دلاری بود :| خیلی هم حس بدی دارم دو تا پرسونا تو لایبرریم باشه (کل بازی هام دیجیتاله)
اون شخصیت ولوت روم نیست یا لااقل هنوز چیزی درباره ـش نگفتن. ظاهرا اسمش جوزه هست و توی Mementos میتونیم یه سری آیتم که پیدا میکنیم رو بهش بدیم و ازش آیتم بگیریم. همینطور میتونه حالت ممنتوس رو جوری تغییر بده که آیتم و اینجور چیزا رو بوست کنه.

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
اخه برا کانفیدنت caroline and justine باید پرسوناهایی که میخوان با قابلیت های مشخصی بسازی که توصیه میکنم حتما تقلب کنی چون کانفیدنت خیلی مهمی هست
بله دکتر جان جزو کسایی که قابل رل زدن هستن هست و خیلی هم خفنه :))
قضیه موزیک رو باید توجیهت کنم دوست داشتی اینقدر هایپت کنم که کنسرتش هم دانلود کنی و آهنگاش هم هر روز گوش کنی :)) طوری که وقتی life will change و rivers in the desert و ... زده شد خیلی عادی نباشی lol

نه بابا با این دوتا اصلا کانفیدنتی ایجاد نکردم. یعنی اصلا نمیدونستم که همچین چیزی وجود داره. حالا یکم فضا گرفت دیروز یک 2 ساعتی زدم باز افتادم روی دور. باید یک تقلبی بزنم ببینم چیه قضیه این دوتا.

دکتر را تاحدی بردم بالا که داروهای خاص را باز کرده ولی دیگه بعد اونش مونده.:D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
نه بابا با این دوتا اصلا کانفیدنتی ایجاد نکردم. یعنی اصلا نمیدونستم که همچین چیزی وجود داره. حالا یکم فضا گرفت دیروز یک 2 ساعتی زدم باز افتادم روی دور. باید یک تقلبی بزنم ببینم چیه قضیه این دوتا.

دکتر را تاحدی بردم بالا که داروهای خاص را باز کرده ولی دیگه بعد اونش مونده.:D
تا الانم دیر کردی حتما برو تو کارشون چون کانفیدنتشون خیلی مهمه و در گیم پلی و البته امکانات ولوت روم تاثیر زیادی داره
دکتر هم تا لول 7 ببری بالا همه چی رو نصف قیمت بهت میده ، اون موقع هست که توصیه میکنم sp adhesive 3 رو ازش بخری چون خیلی بهت کمک میکنه و در بتل ها کمک میکنه که SPیت زود تموم نشه

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
تا الانم دیر کردی حتما برو تو کارشون چون کانفیدنتشون خیلی مهمه و در گیم پلی و البته امکانات ولوت روم تاثیر زیادی داره
دکتر هم تا لول 7 ببری بالا همه چی رو نصف قیمت بهت میده ، اون موقع هست که توصیه میکنم sp adhesive 3 رو ازش بخری چون خیلی بهت کمک میکنه و در بتل ها کمک میکنه که SPیت زود تموم نشه

sp adhesive سه تا هستش . هر سه تا همزمان قابل اعمال هست یا فقط یکیش؟ در ضمن ندیدم کجا این اکسسوری ست میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
دکتر ، وایفوی من بودن:D اصلا چجوری دلتون میاد برید سراغ هرکی غیر از دکتر:D

آهنگ های بازی که خدان...ولی هیچی مثل Rivers in the Desert حال نمیده! میسه گفت جزو TOP5 آهنگ های ماندگار نسله به نظرم:D یعنی هر موقع حس هیچی نیست یا خستمه ، اینو گوش میدم تا شارژ بشم! چیز عجیبیه>:)
البته بزارید بار اول تو خود بازی بشنوینش....حس بهتری انتقال میده>:)

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
sp adhesive سه تا هستش . هر سه تا همزمان قابل اعمال هست یا فقط یکیش؟ در ضمن ندیدم کجا این اکسسوری ست میشه
همون دیگه شماره 3 رو تو کامنت هم بهش اشاره کردم طبیعتا از همه بهتره و فقط یکیش اعمال میشه
برو تو قسمت Equip هر کاراکتری رو میتونی سلاح های melee و ranged و protector و اکسسوری رو عوض کنی و به قول معروف آپگرید کنی ، SP AD 3 هم تو قسمت اکسسوری فعال کن رو جوکر ، به نظر من بهترین اکسسوری برا جوکر هست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
  • Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر