One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
قسمت های 300-200 : :d

اولین رویارویی با یه ادمیرال همینجا اتفاق میافته . اوکیجی که به صورت ایستاده خوابیده(!) به پست کلاه حصیریا میخوره و ما با یه نمونه دیگه از قدرت های فوق خفن دنیای وان پیس آشنا میشیم! .. در حالی که کلاه حصیریا اصلا آمادگی روبرو شدن با همچین قدرتی رو نداشتن و در نهایت روبین و لوفی تبدیل به مجسمه یخی میشن!:d ...
(یه خوبی وان پیس به نظرم همین تعادل عادلانه قدرت هاست ... اینجوری نیست که مثل اکثر انیمه های مشابه قهرمان داستان همیشه پیروز میدان بیرون بیاد ... تاحالا بارها دیدیم که کلاه حصیریا از رقباشون شکست بدی خوردن یا اینکه اصلا در حد و اندازه مقابله با حریفشون نبودن ....) ...
w4ze9ajsh1cxk9pg21q.jpg
میرسیم به آرک واتر 7 و ادامش توی انیس لابی که به عقیده بسیاری از اساتید اهل فن یکی از بهترین آرک های وان پیسه!:d ... سرشار از سکانسهای خاطره انگیز ، اکشن زیاد ، موقعیتهای طنز ، فلش بک های روبین و فرانکی ، ناکامای جدید و ...
یکی از دردآورترین سکانسهای وان پیس اوایل همین آرک اتفاق میافته ... دعوای بین اوسوپ و لوفی ... خیلی سخته که ببینی کارکترهایی که دوستشون داری و 300 قسمت با خنده هاشون خندیدی با ناراحتی هاشون غصه خوردی ، اینجوری با همدیگه درگیر بشن:(( ...
75czmzb93tq1cgccfb3.jpg
بدون شرح :( :
3s2ueug5eydx2bi2l5.jpg

نامی حقیقتو در مورد روبین به لوفی میگه که بخاطر نجات جون اونها خودشو فدا کرده بوده ... و لوفی که بین دو ساختمون گیر کرده بود با شنیدن این حرف آنچنان قدرتی میگیره که .... (عکس خودش گویاست به اندازه کافی!:d)
o9wrdjdmxyycvi4qnq4.jpg
مگه میشه اسم از سکانس های ماندگار باشه و حرفی از سوگه کینگ به میون نیاریم!!!:d .. کسی که از جزیره تک تیراندازها به کمک کلاه حصیریا میاد .. ! :d
gas6qppbnto6psmlnhgg.jpg
کلا سکانس ها و نبردای زورو همشون عالین!:d ... روی قطار دریایی موقع رفتن به انیس لابی چند نمونه ازین شیرین کاری هاشو میبینیم:d ... اونجایی که کل قطار دریایی رو با ضربه شمشیرش به دو نیم تقسیم میکنه ...
ioqjvr812981sawb1xz.jpg
اینهم چند تا از ژست های زورو بعد این سکانس!:x:d
xs6ocm203kwzlukjbno8.jpg
توی فلش بک فرانکی با تام-سان آشنا میشیم ... کسی که کشتی پادشاه دزدای دریایی رو ساخته ... یکی از سکانسای مورد علاقم اونجاییه که فرانکی میگه اون کشتی های جنگی دیگه مال من نیستن... و تام-سان یه مشت حوالش میکنه و میگه هیچوقت همچین حرفی نباید بزنی .. هیچوقت نباید به چیزی که میسازی شک داشته باشی .. وقتی یک کشتی رو میسازی باید بهش عشق بورزی و همه غرور و افتخارتو بپاش بریزی
11o7in26815i2g4hcmc0.jpg

فلش بک روبین هم قشنگ بود .. سکانس مرگ سائولو و حرفایی که قبلش به روبین میگه: "هیچکس تو این دنیا بدنیا نیومده که بخواد تنها باشه!! ، هر وقت دیدی زندگی سخت شده فقط اینجوری بهش بخند... بعد در حالی که داره یخ میزنه و لبخند به لباشه میمیره .... دریشی شیشی شیشیشی شی
بعد ما روبین کوچولو رو میبینیم تک و تنها توی قایق وسط دریا که داره گریه میکنه و مدام تکرار میکنه : دریشی شی شیشی شی ش.... .. واقعا این سکانس دل سنگ رو هم به رحم میاره ... :((
0jtizxv0lbehjslydozf.jpg
گل سرسبد سکانسای این آرک و یکی از بهترین سکانس های کل انیمه بنظرم اونجاییه که کلاه حصیریا همگی به صف ایستادن و بعد از به آتیش کشیدن پرچم حکومت جهانی لوفی رو به روبین فریاد میکشه : هنوز از دهن خودت نشنیدم ... بگو که میخوای زنده بمونــــی .. و روبین در جوابش از ته دل فریاد میزنه : میخوام زنده بمونم! ... منو با خودت به دریا ببر ...
واقعا همه موهای تنم سر این سکانس سیخ شده بود!8-|:d
yxfr00f9jlecoihrv39.jpg
سکانسای خوب زیادی داشت کلا این آرک .. مثل همکاری دونفره زورو و اسوپ موقع مبارزه!..=))=))

5mthvl5nbcah6sl0iyw0.jpg

یا وقتی برای اولین بار با فرم و ورژن نهایی چوپر روبرو میشیم ... :-o:-s

e2sf6c2w7vy2x5zxy62v.jpg

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
Chapter 709 spoiler:
عجب چپتری بود:D
حالا یه سوال واسم پیش اومد، این barrier چجوری کار میکرد؟ یعنی قدرت ضربه ای که بهش وارد میشد رو پس میداد؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Chapter 709 spoiler:
عجب چپتری بود:D
حالا یه سوال واسم پیش اومد، این barrier چجوری کار میکرد؟ یعنی قدرت ضربه ای که بهش وارد میشد رو پس میداد؟
کامنت گذاشتی جانم به قربانت ولی حالا چرا ؟ :D:
حاجی اینگونه باشه طرف رسماً ضدضربه ست!. باید ببینیم دربرابر هاکی چطور میتونه مقاومت کنه. چون فیش‌من با کاراته‌دریایی حمله کرد. خلاصه که این دوستمون بد جونوری بنظر میرسه.

من اون یه تیکه رو قشنگ متوجه نشدم. پوست دستش کنده شد یا دستش ترکید؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
از طرف شونن جامپ رسماً تایید شد اودا-ساما به شدت بیمار هست و یه چند هفته ی باید استراحت کنه

امیدوارم هرچه سریعتر خوب بشه :x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
توی Strong World هم بد ضایع شد=))
کلا سوژه های زیادی برای ترول کردن سانجی داریم ما زورو فن ها>:)

البته توی 2 آرک اخیر(انیمه) هم حسابی اودا داره بهش حال میده:-"

---
این کیان داره من رو وسوسه میکنه مانگا رو شروع کنم! :-" شروع کنم ؟ :d دفعه ی قبلی میخواستم شروع کنم خود کیان جلوم رو گرفت! :-" یکی شفاف سازی کنه چه کنم؟ :d

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
توی Strong World هم بد ضایع شد=))
کلا سوژه های زیادی برای ترول کردن سانجی داریم ما زورو فن ها>:)

البته توی 2 آرک اخیر(انیمه) هم حسابی اودا داره بهش حال میده:-"

---
این کیان داره من رو وسوسه میکنه مانگا رو شروع کنم! :-" شروع کنم ؟ :d دفعه ی قبلی میخواستم شروع کنم خود کیان جلوم رو گرفت! :-" یکی شفاف سازی کنه چه کنم؟ :d
بروک جایزه سانجی رو تو هوا قاپید:d
به نظر من شروع کن!نه تنها از دیدن انیمه دلسرد نمیشی بلکه دو برابر اشتیاقت برای دیدن اون قسمت تو انیمه زیاد میشه ;)
الا هم انیمه چیزی که من تو مانگا دیدم قرار چند قسمت هی تکراری دنبال بشه ما که تو مانگا اذیت شدیم انیمه که بماند!!
برو زود شروع کن:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
نمیدونم از خر شیطون پیاده شدم،یا تازه سوارش شدم :-" ولی به هر حال،امروز بعد از دیدن انیمه شروع کردم به خوندن مانگا! :d و حدود یه ساعت پیش اینا تمومش کردم! :d
بسی لذت بردم!:x

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چه قدر دوستانه!

شیروهیگه گفت این یه بار رو بیخیال میشم بابت خیانت خدمه. چرا؟ چی از تیچ میدونست که ما نمیدونیم؟ حتی مارکو هم وحشت داشت از اینکه ایس با تیچ روبرو بشه. چه رازی درمورد قدرت تیچ وجود داره که ما نمیدونیم؟

شیروهیگه بیخیالش میشه از طرفی تیچ تنها کسی هست که نه تنها قدرت درگیری با شنکس رو داره بلکه یه زخم اساسی هم بهش وارد کرده!. کاری که می‌هاک نتونسته انجام بده به عنوان بهترین شمشیر زن شناخته شده و حریف شانکس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر