One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چه قدر دوستانه!

شیروهیگه گفت این یه بار رو بیخیال میشم بابت خیانت خدمه. چرا؟ چی از تیچ میدونست که ما نمیدونیم؟ حتی مارکو هم وحشت داشت از اینکه ایس با تیچ روبرو بشه. چه رازی درمورد قدرت تیچ وجود داره که ما نمیدونیم؟

شیروهیگه بیخیالش میشه از طرفی تیچ تنها کسی هست که نه تنها قدرت درگیری با شنکس رو داره بلکه یه زخم اساسی هم بهش وارد کرده!. کاری که می‌هاک نتونسته انجام بده به عنوان بهترین شمشیر زن شناخته شده و حریف شانکس.

همینه که من میگم این یه قدرتی یا میوه ای قبل از یامی یامی داشته که شانکس به شیروهیگه میگه بیخیالش شه. ولی تا اونجا که یادم میاد شیروهیگه خیلی مسمم به شکارش بود چون میگفت قانون آهنی خدمه هارو شکونده :D

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بالاخره بعد دیدن این همه آدمای گنده و giant و ... نوبت به کوتوله ها هم رسید!:d ... خیلی دوست داشتم یکی رو پیدا کنم که قد و قوارش از خود لوفی کوچیکتر باشه!!!:d ...

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
اون تیکه اسوپ جالب بود!همه حریفاشون رو پیدا کردن ولی این سانجی و زورو چی شدن؟قراره با cp0 رو نابود کنن یا بریزن سر ادمیرال!
لوفی اخرش با دیامانته و بورگسس و کلوسیوم مبارزه میکنه!!
فرانکی میره به سمت انهدام کارخانه با اون عروسک
لاو و ... هم معلوم شد که میرن سروقت دون
الا زورو و سانجی موندن؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد ریش سیاه واقعا قوی ه یه بار اون مبارزه با ایس رو ببینید یه مشتی به ایس زد که چند متر پرت شد اون طرف و کلی خون بالا اورد!خیلی خیلی قویه تنها نقطه ضعفش بی فکریه فقط دنبال هیجان لحظه ای

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
یکی از سکانس های مورد علاقه ای من:
x9839_613_1015167748130635.jpg

و اینم!!
q21_968920_5136125620255.jpg

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
همینه که من میگم این یه قدرتی یا میوه ای قبل از یامی یامی داشته که شانکس به شیروهیگه میگه بیخیالش شه.
این D ها بد جونورهای هستن تو دنیای وان پیس. تیج با جایزه "صفر" و بدون میوه شیطانی اینطوری شانکس رو ترکونده :D.
ولی تا اونجا که یادم میاد شیروهیگه خیلی مسمم به شکارش بود چون میگفت قانون آهنی خدمه هارو شکونده :D
ولی تا اونجای که من میدونم اشتباه یادت هست :D. برو اپیزود 461 دقیقه 21 ; اقام شیروهیگه گفت:
Ace, it is fine, Just This Time. I Have a Weird Felling about This.

------

و اینم!!
q21_968920_5136125620255.jpg
Bitch Please :D

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ولی تا اونجای که من میدونم اشتباه یادت هست :biggrin1:. برو اپیزود 461 دقیقه 21 ; اقام شیروهیگه گفت:
این نوشته ویکی وقتیه که شنکس میره به کشتیه شیروهیگه:
Shanks demanded that Whitebeard pull Ace back, believing that he wasn't ready for Blackbeard. Whitebeard ignored the request and the discussion between the two broke down into a fight which leaves the crews of both captain's uneasy, and splits the clouds above them. Whitebeard's 3rd Division Commander Jozu mentioned that some kind of deal must have been broken, as he indicates that "the sky... no, the very heavens have split".[SUP][14][/SUP]

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این نوشته ویکی وقتیه که شنکس میره به کشتیه شیروهیگه:
Shanks demanded that Whitebeard pull Ace back, believing that he wasn't ready for Blackbeard. Whitebeard ignored the request and the discussion between the two broke down into a fight which leaves the crews of both captain's uneasy, and splits the clouds above them. Whitebeard's 3rd Division Commander Jozu mentioned that some kind of deal must have been broken, as he indicates that "the sky... no, the very heavens have split".[SUP][14][/SUP]
ویکی میکی رو ول کن. از انیمه یا مانگا نقل قول داری بگو. یه چیز مستند. ویکی چیه دیگه! :D.

این چیزی که من نقل قول کردم "Ace, it is fine, Just This Time. I Have a Weird Felling about This." برای روزی هست که ACE از خدمه جدا میشه برای ماموریت. یعنی Day One اون جریان. چند وقت بعد که شانکس خبردار میشه میره برای مشاوره دادن و تغییر نظر شیروهیگه که خیلی برای اون حرفها دیر شده بود. ACE تو ناکجا آباد هست و اگر قرار بود بیخیال بشه حرف مارکو و شیروهیگه و اون 200 نفری که روی عرشه بودن رو گوش میکرد.

درکل از روز اول شیروهیگه مخالف قضیه بود. بعدش تو توقع داری اون بگه " اره، فرمانده دوم نیروی دریایی من ضعیفتر از یکی از خدمها بود" . سیریوسلی؟ :D.

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ویکی میکی رو ول کن. از انیمه یا مانگا نقل قول داری بگو. یه چیز مستند. ویکی چیه دیگه! :D.

این چیزی که من نقل قول کردم "Ace, it is fine, Just This Time. I Have a Weird Felling about This." برای روزی هست که ACE از خدمه جدا میشه برای ماموریت. یعنی Day One اون جریان. چند وقت بعد که شانکس خبردار میشه میره برای مشاوره دادن و تغییر نظر شیروهیگه که خیلی برای اون حرفها دیر شده بود. ACE تو ناکجا آباد هست و اگر قرار بود بیخیال بشه حرف مارکو و شیروهیگه و اون 200 نفری که روی عرشه بودن رو گوش میکرد.

درکل از روز اول شیروهیگه مخالف قضیه بود. بعدش تو توقع داری اون بگه " اره، فرمانده دوم نیروی دریایی من ضعیفتر از یکی از خدمها بود" . سیریوسلی؟ :D.

الان بحث سره چیه :D؟ شنکس وقتی شیروهیگه رو میبینه، شیروهیگه خواسته شنکس رو رد میکنه چون مسمم به تنبیه تیچ بودش. تا اینجا درست؟ وقتی هم ایس کشتی رو ترک کرد که دقیقا بعده کشته شدن ساتچی بود، شیروهیگه مخالفت میکنه ولی وقتی جلوی شنکس اونطوری مسمم وایسمیده، اینطور به نظر میاد که شیروهیگه بیشتر ترسش از برابری ایس با تیچ بود وگرنه بالاخره خودش تیچ رو گیر میاورد و نفله میکرد.

اگه وایتبیرد نمیخواست با تیچ درگیر شه جلوی شنکس واینمیستاد. شنکس هم خودش رسما گفت که تیج فرمانده division نشد تا از فرصت استفاده کنه و زیر اسم تو پنهان شه. یعنی تیچ قوی تر از ایس بود رد هر حالتی. حتی شنکس هم میخواست وایتبیرد رو راضی تا ایس رو خنثی کنه.

اینم چپتری که مسمم بودن وایتبیرد برای تنبیه تیچ رو نشون میده:

one-piece-63474.jpg

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
الان بحث سره چیه :D؟ شنکس وقتی شیروهیگه رو میبینه، شیروهیگه خواسته شنکس رو رد میکنه چون مسمم به تنبیه تیچ بودش. تا اینجا درست؟ وقتی هم ایس کشتی رو ترک کرد که دقیقا بعده کشته شدن ساتچی بود، شیروهیگه مخالفت میکنه ولی وقتی جلوی شنکس اونطوری مسمم وایسمیده، اینطور به نظر میاد که شیروهیگه بیشتر ترسش از برابری ایس با تیچ بود وگرنه بالاخره خودش تیچ رو گیر میاورد و نفله میکرد.

اگه وایتبیرد نمیخواست با تیچ درگیر شه جلوی شنکس واینمیستاد. شنکس هم خودش رسما گفت که تیج فرمانده division نشد تا از فرصت استفاده کنه و زیر اسم تو پنهان شه. یعنی تیچ قوی تر از ایس بود رد هر حالتی. حتی شنکس هم میخواست وایتبیرد رو راضی تا ایس رو خنثی کنه.

اینم چپتری که مسمم بودن وایتبیرد برای تنبیه تیچ رو نشون میده:

one-piece-63474.jpg
خب تنها توضیح منطقی اینکه یا شیروهیگه بعد از مدتی نظرش عوض شده و پشت ACE در اومده یا اینکه خدایی نکرده زبونم لال One Piece پارادوکس داره :D.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
وان پیس پارادوکس نداره! :d ... شیروهیگه از همون اول هم مخالف این بود که ایس بره دنبال تیچ ، اما ایس لجباز سرخود عمل میکنه و هیچکس هم نمیتونه جلوشو بگیره ... وقتی شنکس شیروهیگه رو ملاقات میکنه دیگه کار از کار گذشته و ایس رفته .. ، معلومه که شیروهیگه در مقام یونکو و قویترین مرد دنیا نمیاد به شنکس رقیب بگه: آره تو راست میگی . من اشتباه کردم ، ما نتونستیم جلوی ایس رو بگیریم... منو ببخش دیگه تکرار نمیشه، غلط کردمو و ازین حرفا :d
میاد خیلی شیک و باکلاس میگه : تیچ قانون آهنی خدمه دزدای دریایی رو شکونده و من فرمانده دوم رو فرستادم تا مجازاتش کنه ، به همین سادگی :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شیروهیگه میدونست ایس به تنهایی جلوی تیچ کسی قوی نیست. این هم یه دلیل دیگه واسه اینکه نشون بده تا تیچ قبل از اینکه یامی یامی رو کوفت کنه یه قدرتی داشته :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر