One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
چپتر 713 !
وااااااااااااااااااای خداااااااااااا! =))
پنل آخر محشر بود! =))

تا نیم ساعت داشتم به اسوپ میخندیدم! =)) میاد خالی میبنده و خودش رو قهرمان جا میزنه!!! =)) و حالا شده قهرمانی که برای هدایتشون فرستاده شده! =))=))=))

بعد از این آرک 100% پوسترهای جدیدشون میاد،ایندفعه قراره به نام اوسلند اسمش ثبت بشه؟ :)) آخرشم به وان پیس میرسن و هویت این بشر ناشناس میمونه! و بعدا که داستان هاش رو تعریف میکنه مثل نورلند بهش میگن داری خالی میبندی:p گناه داره بدبخت :-s

کلا این ماجرای اسوپ برام خیلی جالب تر از مبارزه ی اون 3 کله گنده ـست :-"

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
چپتر 713 !
امیر من واقعا به بیکار بودنت ایقان آوردم ! :d
چرا این انیمه و مانگا هاتو نمیبری بفروشی حالا ؟ :d
تا نیم ساعت داشتم به اسوپ میخندیدم! =)) میاد خالی میبنده و خودش رو قهرمان جا میزنه!!! =)) و حالا شده قهرمانی که برای هدایتشون فرستاده شده! =))=))=))

داستانش سیر چرخشی داره ؟ :d این رو توی آراباستا هم دیدیما ! :d فقط شکل و شمایلش ظاهرا تغییر پیدا کرده :d

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
درود ...

منم بلاخره به پخش هفتگی انیمه رسیدم ، اصن هم خوشحال نیستم ازین بابت و شدیدن در حال زجر کشیدنم :( یکی از سرگرمی های فوق العاده ی 2 ماه گذشته پرید دیگه ، هفته ای 1 اپیزود بیشتر مثل مجازات میمونه واسه آدم ، مخصوصن وقتی عادت کرده باشی روزی حداقل 10 اپیزود رو ببینی :| ... مانگا رو هم که نمیخوام بخونم چون دلم نمیخواد وقتی انیمه رو میبینم داستان واسم لو رفته باشه . البته دوستان میگن بخون ولی دلم راضی نمیشه اصن :d .
مطمئنن کسایی مثل من که تو یه مدت کوتاه کل انیمه رو نگاه کردن هم وقتی به پخش هفتگی رسیدن همین حسو داشتن ، انقدر باهاش ارتباط برقرار کردم که منتظر موندن براش خیلی خیلی سخت شده ، چیزی هم جاشو نمیگیره متاسفانه ، حس بقیه انیمه ها نیست ...

به هر حال کل تاپیک رو تو 2 ساعتی خوندم ، خسته کننده نبود اصلن بحث ها کاملن جذاب دنبال میشد :d ... خود انیمه هم این آرک آخری فیشمن آیلند و هوردی و اینا خیلی بد بود بنظرم ، میتونم بگم بدترین آرک وان پیس :| اون همه هیجان داشتیم واسه Time Skip ، وقتی میخواستم اپیزود 517 رو ببینم قلبم تالاپ تولوپ میزد :d آخر چیز زدن بهش با همچین آرک بیخودی به عنوان اولین آرک بعد تایک اسکیپ ! :| ... ولی پانک هازارد تا حالا عالی بوده و جبران مافات کرده . حضور لاو ، و دیدن اسموکر تو بدن تاشیگی کلن این آرک رو یه رده بالاتر از اون فیشمن آیلند قرار میده به خودی خود :d .

منم میخوام یه چنتا از اپیک ترین صحنه های انیمه رو از نظرم نام ببرم ، البته چون میخوام همراه با عکس و توضیحات باشه الان بیماری گــشــادیسم مجال نمیده ، ایشالا تا فردا :d میدونم دیره ولی خب تقصیر من نیست این عشق گم شده [ OP ] رو انقدر دیر کشف کردم که :d .

در نهایت میتونم بگم ... به امید دیدن بانو هانکوک ! صحنه های طنز ـش با لوفی رویایی بودن ! :d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
nwlfkpi1n3vmuz35o8j.jpg

:D

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
درود ... خب اومدم در خدمت شما عزیزان ، ما هم یه لیست قرار بدیم به هر حال :d ... فقط بگم که این Epic ترین صحنه ها از نظر من نیست ، صرفا اون قسمت هایی ـه که با دیدنشون شدیدن حال کردم و بهم خیلی چسبیدن .

کلن انتخاب کردن صحنه های مورد علاقم واسه همچین انیمه ای خیلی سخته ، چون انقدر با هر کدوم از قسمتای داستان و کرکترا حال کردم که اگه بخوام فقط چنتا رو نام ببرم روح و روانم پریشان میشه که خب چرا اون یکی رو نگفتی :d به هر حال جدا از تمامی صحنه هایی که بانو هانکوک درونشون حضور دارن و اپیک هستن به زعم من :d این یه سری سکانس ـایی ـن که خیلی دوسشون دارم ... خیلی از صحنه هارو هم طبعن یادم نمیاد .

اولی رو برادر ارزشی سهیل یه بکس سیگار اشاره کردن بهش قبلن :d صحنه ی شدیدن دردناکی که توش نامی دست خودش رو داره با چاقو زخمی میکنه ، فقط واسه اینکه چشمش به تتوی دزدان دریایی آرلونگ نخوره ، چون آرلونگ به طور غیرمستقیم زیر قولش زده بود و همه زحمات نامی سوان هم به باد رفته بود :
بعد لوفی میاد و میبینتش ، نامی ازش درخواست کمک میکنه ... لوفی کلاه حصیری خودش رو میذاره رو سر نامی و بلند داد میزنه : معلومه که کمکت میکنم ! عالیه !

یکی از کرکترایی که من خیلی ازش بدم میومد و رو اعصابم بود ، اون یارو بلامی بودش :| فکر میکرد خیلی آدم شاخیه در حالی که هیچی نبود ... به هر حال دوتا صحنه از بلامی هست که خیلی واضح تو ذهنم حک شده ، یکی کتک خوردن خیلی بد لوفی و زورو ! در اون لحظه نتونستم هضم کنم این مسئله رو ، هی با خودم میگفتم چرا لوفی گفت کاری نکنیم ؟

یکی دیگه هم صحنه ای که لوفی بلامی رو با خاک کوچه یکسان کرد ! :d قبلن بلامی به لوفی گفته بود اصلن بلدی مشت بزنی ؟ و اینجا لوفی نشون داد که بلده یا نه ! اون موقع بود که لذت وصف نشدنی ای تمام وجودم رو فرا گرفت .

واسه صحنه ی بعدی میریم به آرک انیس لابی ، از بهترین آرک های وان پیس ! و البته یکی از فلش بک های فوق خفن وان پیس ... فلش بکی که مربوط به گذشته ی روبین چوان میشه ، و صحنه ای که گذشته ی واقن سخت روبین رو بهمون نشون میده . اشک ریختنش بعد از اینکه میفهمه مادرش دوباره برگشته ، اما نمیتونه حتا یه مدت کوتاه پیشش بمونه ... واسه اولین بار بود که سر یه صحنه ی وان پیس منم گریم گرفت :d:( .

تو همین آرک ، به نظر من قشنگ ترین مبارزه تو کل انیمه تا حالا بین روب لوچی و لوفی بوده ، اکشن عالی و نفسگیر . جایی که لوفی چند بار تا سرحد مرگ هم کتک خورد ، ولی تا وقتی که لوچی رو شکست نداده بود کنار نکشید . همش به خاطر Nakama ... صحنه ی آخر این جنگ واقن جزو خاطره انگیزترین صحنه های وان پیس بوده واسم . اولین بار که دیدمش ، عقل از سرم پروند ! :d ... فقط میتونم بگم : Gomu Gomu No ... Jet , Gattling Guuuuuuuuuun

و اما آرک شابوندی که آرک مورد علاقه من هستش ، گرچه خیلی کوتاهه :d همیشه یه سریا هستن که آدم ازشون عقده به دل داره و دیدن کتک خوردنشون دلت رو خنک میکنه . بلامی رو بالاتر گفتم ، این صحنه هم مربوط میشه به کتک خوردن اون آشغال عوضی ، یکی از تنریوبیتو هاست :| از همون دفعه اول که دیدمش ازش بدم اومد ، تو نفرت انگیز نشون دادن تنریوبیتو ها خیلی خوب عمل کردن :d ... لذتی که در دیدن این صحنه هست رو کمتر میشه پیدا کرد !

بعدش ، خیلی وقت بود که منتظر بودم به همچین قسمتی از داستان برسم . جایی که کلاه حصیریا خیلی بد شکست میخورن ، و صحنه ای که لوفی کل ناکاما ـشو از دست میده . گریه های دیوانه وار لوفی بخاطر اینکه نتونست از هیچ کس محافظت کنه ، سرشو به زمین میزنه و گریه میکنه ، و اون پیانوی آروم ... شدیدن تاثیرگذار بود .

اینجا جزیره ی کوجا هستش ، جایی که آدمای ساکن اون جزیره چیزی در مورد جنس مخالفشون ، یعنی جنس مذکر نمیدونن ، با تشکر از کومای عزیز واسه فرستادن لوفی به همچین جزیره ی خفنی :d و جایی که واسه اولین بار با بوا هانکوک آشنا میشیم . زنی که در نگاه اول فوق العاده مغرور و خودخواهه و فقط به خودش فکر میکنه ، البته اینطوری هم هست ولی فقط تا وقتی که لوفی پیشش نیست !
274.gif
... اولین حضورش تو داستان عالیه ، آخ آخ اون گربه ـه رو که با قدرت تمام ضربه زد لامصب دلم واسش سوخت :d بعدشم که یه کشتی رو به سنگ تبدیل میکنه . ولی همه کاراشو توجیه میکرد ، چرا ؟ چون فوق العاده زیباست ! که خب واقن هم هست :d

میرسیم به آرک مارینفورد ، مث اکثر آرک ها خیلی چیز خفنیه :d ولی مسئله اصلی که از بقیه آرک ها جدا میکنتش متفاوت بودنشه ، دیگه خبری از Strawhat Crew نیست ، اینجا اکثرن با کرکترایی سروکار داریم که یا قبلن ندیدیمشون یا خیلی کم دیدیم و چیز خاصی ازشون نمیدونستیم ... به هر حال این صحنه به جز خاطره انگیز بودن ، بنظرم به معنای واقعی کلمه Epic هستش . جایی که لوفی واسه اولین بار با شیروهیگه روبرو میشه . وقتی شیروهیگه میگه تو این جنگ هیچ شانسی نداری ، لوفی با چه جسارتی میگه خفه شو ، این مسئله به تو ربطی نداره ! :d
و قسمت اصلی ، جایی که لوفی میگه میدونم تو میخوای پادشاه دزدان دریایی بشی اما ... تنها پادشاه دزدان دریایی ، منم ! منم ، منم ... همینطوری صداش اکو میشه :d فوق العاده ، اون لحظه موهای تنم سیخ شد .

و آخریش که میخوام بگم ... این صحنه رو هروقت میبینم اشک تو چشمام حلقه میزنه ، کلن آدم احساسی هستم :d ولی هیچ وقت واسه یه انیمه/فیلم/سریال/گیم تا این حد اشک نریخته بودم و دپرس نشده بودم ! صحنه ی مرگ ایس خیلی واسم تلخ بود . اون صورت مایوس و بی روح لوفی که انگار جون لوفی رو هم همراه ایس ازش گرفتن ، عکس العمل گارپ ، شیروهیگه ، خود ایس که داشت بغل لوفی اشک میریخت و جون میداد ، همه چی تو ذهنم مونده از اون صحنه ...

فکر کنم کافیه :d میدونم تعداد یکم زیاد شد ، ولی خب وقتی صحنه ی بیاد موندنی زیاد داره همین میشه دیگه ! :d اگه بخوام به ترتیب از نظر خودم بگم :
صحنه مرگ ایس - ورود بانو هانکوک [ کاملن تعصبی :d ] - صحنه رویارویی لوفی با شیروهیگه - شکست تو شابوندی - مبارزه لوفی و روب لوچی - فلش بک روبین - مشت لوفی به یه تنریوبیتو - مشت به بلامی - گریه نامی و درخواست کمک از لوفی

صحنه های جالب دیگه هم همینطوری ریختن اصن ، دیگه من نام نبردم :d مثل جایی که کروکودایل با دست راستش بدن لوفی رو پاره میکنه ، جایی که انل واسه اولین بار لوفی رو میبینه که قدرتش هیچ تاثیری روش نداره و آب از لب و لوچش سرازیر میشه ! :d CP9 VS Starw Hats و امید پیدا کردن روبین به زندگی ، زانو زدن زورو جلوی میهاوک ، لوفی شکست خورده در مقابل ماژلان [ از دیدن اون وضعیت لوفی خیلی ناراحت شدم ] ، فداکاری بونچان بخاطر لوفی و ... ای بابا ، این لامصب همه ـش خاطره ـس که ، اشک تو چشام حلقه زد الان :crying1: .

با سپاس از همه ی دوستان ، امیدوارم وان پیس همچنان به خاطره سازی ـش واسه ماها ادامه بده ... >:d

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
73530334887964986453.jpg

البته بنده از همون دوران بچگی نامی سوان نسبت به ایشون ارادت داشتم ... ! :d

عاقا اپیزود 605 هم اومد ، برید تو کارش :d ماشالا این پانک هازارد هم نصفش فقط در رفتن و فرار کردنه ! :d ... کسی مثل من نیست مونت جزو کرکترای مورد علاقه ـش بوده باشه ؟ عالیه اصن ، یه پرستیژ خاصی داره انگار آدمو جذب میکنه به خودش ! :d

اینم واسه طرفدارای ZoroxRobin ، مخصوصن امیر آکیبا :d گرچه اودا سـِـنسـِـی گفته تو وان پیس روابط عاشقانه قرار نیست وجود داشته باشه ، ولی خب شخصن خیلی دوست دارم آخرای داستان ، مثلن بعد از Pirate King شدن لوفی آینده ی هر کدوم از اعضا رو کنار یه همسری چیزی ببینم ... :-/:d
21378703785517604109.jpg

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین

عاقا اپیزود 605 هم اومد ، برید تو کارش :d ماشالا این پانک هازارد هم نصفش فقط در رفتن و فرار کردنه ! :d ... کسی مثل من نیست مونت جزو کرکترای مورد علاقه ـش بوده باشه ؟ عالیه اصن ، یه پرستیژ خاصی داره انگار آدمو جذب میکنه به خودش ! :d

اینم واسه طرفدارای ZoroxRobin ، مخصوصن امیر آکیبا :d گرچه اودا سـِـنسـِـی گفته تو وان پیس روابط عاشقانه قرار نیست وجود داشته باشه ، ولی خب شخصن خیلی دوست دارم آخرای داستان ، مثلن بعد از Pirate King شدن لوفی آینده ی هر کدوم از اعضا رو کنار یه همسری چیزی ببینم ... :-/:d
من!! :d

:x:x:x
البته 100% بدون در نظر گرفتن اون عینک کذایی:-"
---
ممنون!!!! :bighug::bighug::bighug: من برای این زوج جان میدهم :-"
این عکسی که گذاشتی،بزرگترش رو نداری؟ :-"

----
@ فریدون

>:)

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
من!! :d

:x:x:x
البته 100% بدون در نظر گرفتن اون عینک کذایی:-"
تورو که میدونم :d
خداییش دلم گرفته ، از دست اودا ناراحتم :| به جان بچم تعداد افرادی که تا اینجای کار تو داستان مــُــردن به تعداد انگشتای یه دست هم نمیرسه ، اونوقت از میون این همه Villain که تا حالا اومدن و رفتن و همه زنده موندن زارت زد مونت رو به کشتن داد ... :|
با عینک شبیه دلقک های سیرک میشه ، باحاله ... ! :d

-----

من خودم زیاد نسبت به ZoroxRobin خوشبین نیستم ، احتمال اینکه Romance تو داستان ببینیم رو زیر 20% میدونم ، ولی خب اگه یه ذره احتمال بدم که کرکترا در نهایت سر و سامون میگیرن ، نظرم اینه :d :
LuffyxBoa : لوفی یا باید با بوا باشه یا در نهایت یه V!rgin از دنیا بره ... :|
ZoroxTashighi : تاشیگی کــُــپ دوست بچگی زورو ـه ، این خودش یه نشونه و Hint هستش واسه به حقیقت پیوستن این مسئله ... :-/
RobinxFrankie : جاست بیکاز :d .
UsoppxKaya : این یکی احتمالش از همه بیشتره ...
سانجی که تا آخر عمرش یه Pervert میمونه ، نامی هم هیچوقت عاشق کسی نمیشه ، بروک گیتاریست میشه و طرفداراشو داره ، چوپا عقلش به این چیزا نمیرسه ... :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
@ قریدون
منم زیاد با چیبی جور نیستم! ولی خوب،بعضی چیزا مثل این آرته فرق میکنند :d
ولی با آرتی هم که گذاشتی حال نمیکنم:p فکر کنم بچه های AW صفحه اول چپتر 714 بود که یه آرت از زوروبین گذاشته بودن! اون جزو آرت های محبوبم بید:x
اینم خوبه :bighug:
---
@امیر حسین
گفتم دوباره اعلام کنم! :d
منم دقیقا همین احساس رو دارم! آخه بین این همه نفر...باید مونت میمرد؟ :(( واقعا چرا اودا با من اینکارا رو میکنه؟ :((
---
منم مثل خودت امیدی ندارم! فکر کنم این چیزا فقط در افکار ما فن ها میماند :-"
زورو-تاشیگی؟ :| روبین-فرانکی؟ :| میزنم اودا رو از وسط نصف میکنم چنین بشه! :| یا کلا نباشه، یا اگر هست باید زورو-روبین باشه :-" من رو اینا تعصب دارم! :| کیان شاهده،یه AMV خیلی خفنی بود از وان پیس،ولی آخرش یه آرت از لوفی-روبین گذاشته بود! :| روانم رو همون یه آرت بهم ریخت=))
ولی با اسوپ-کایا بشدت موافقم! :d
سانجی بدبخت... =))=))=))
چوپر عقلش به این چیزا نمیرسه؟ :d چوپر خیلی چیزتر از این حرفاست! :d
چوپر دقیقا مثل اون مومونوسکه فلان فلان شده،داره از بچگیش سو استفاده میکنه! :-" 17 سالش میباشد:-" (بچه هم نیست،ولی شکل بچگونه داره:-" ) اون لوفی که عقلش به این چیزا قد نمیداد هم توی 17 سالگی یه چیزایی حالیش بود! :d (حمام آراباستا ، بون چان ، یه بارم خود نامی یه کاری کرد فکر کنم :d )
آخ آخ ، من چقدر از مومونوسکه بدم میاد! اینجا میخواستم تیکه تیکه ـش کنم! :d

)x

حالا که بحث زوج ها شد، ببینید ملت از چی،چی ساختن!!! =)) (حدودا تا 490 اینا دیده باشید انیمه رو! :d )
v=AHAZq1fiwk4
دیده بودیم توی فن آرت از کاه، کوه بسازن! ولی AMV دیگه واقعا یه حرکت جدیدی بود! =))

---
به شدت منتظر مانگا میباشم :bighug: هفته ی پیش نداشتیم احساس کمبود یه چیزی توی زندگیم داشتم:-s

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
@امیر حسین
گفتم دوباره اعلام کنم! :d
منم دقیقا همین احساس رو دارم! آخه بین این همه نفر...باید مونت میمرد؟ :(( واقعا چرا اودا با من اینکارا رو میکنه؟ :((
---
منم مثل خودت امیدی ندارم! فکر کنم این چیزا فقط در افکار ما فن ها میماند :-"
زورو-تاشیگی؟ :| روبین-فرانکی؟ :| میزنم اودا رو از وسط نصف میکنم چنین بشه! :| یا کلا نباشه، یا اگر هست باید زورو-روبین باشه :-" من رو اینا تعصب دارم! :| کیان شاهده،یه AMV خیلی خفنی بود از وان پیس،ولی آخرش یه آرت از لوفی-روبین گذاشته بود! :| روانم رو همون یه آرت بهم ریخت=))
ولی با اسوپ-کایا بشدت موافقم! :d
سانجی بدبخت... =))=))=))
چوپر عقلش به این چیزا نمیرسه؟ :d چوپر خیلی چیزتر از این حرفاست! :d
چوپر دقیقا مثل اون مومونوسکه فلان فلان شده،داره از بچگیش سو استفاده میکنه! :-" 17 سالش میباشد:-" (بچه هم نیست،ولی شکل بچگونه داره:-" ) اون لوفی که عقلش به این چیزا قد نمیداد هم توی 17 سالگی یه چیزایی حالیش بود! :d (حمام آراباستا ، بون چان ، یه بارم خود نامی یه کاری کرد فکر کنم :d )
آخ آخ ، من چقدر از مومونوسکه بدم میاد! اینجا میخواستم تیکه تیکه ـش کنم! :d

)x

حالا که بحث زوج ها شد، ببینید ملت از چی،چی ساختن!!! =)) (حدودا تا 490 اینا دیده باشید انیمه رو! :d )
v=AHAZq1fiwk4
دیده بودیم توی فن آرت از کاه، کوه بسازن! ولی AMV دیگه واقعا یه حرکت جدیدی بود! =))

---
به شدت منتظر مانگا میباشم :bighug: هفته ی پیش نداشتیم احساس کمبود یه چیزی توی زندگیم داشتم:-s
حالا که مونت مرد متاسفانه ، ولی Baby 5 هم به نوبه ی خودش خاص و جالبه ، دوسش میدارم :d مثلن سانجی بیاد بگه باهام ازدواج کن ، اینم با حالت مظلومش میگه : You need me ? =)):d
ولی آخر سر هم لوفی یه حرکت انتحاری میزنه mera mera رو میده به ربکا ، بعد ربکا هم تحت تاثیر این حرکت لوفی ناکاما میشه و آخرین عضو Straw Hat crew :| ازش خوشم نمیاد ، بنظر کرکتر خسته کننده ای میاد ، دقیقن مث جیمبه ... :|:|

باو اینکه تاشیگی شبیه دوست [دختر:d] بچگی زورو بوده دلیل داره لابد ، یه رابطه ی خاصی در نهایت باید بین ـشون بوجود بیاد ، در کمترین حالت با هم دوست میشن :-/ ... روبین و فرانکی هم بیشتر حرف بقیه ـست ، ولی انصافن فرانکی زیاد کمک کرده به روبین ، تو همون انیس لابی هنوز نیومده بود تو گروه ولی هم کمکش کرد هم جونشو نجات داد :d .
سانجی اگه اخلاقش عوض بشه من دیگه قبولش ندارم ، میشه یه مو بلوند آشپز ، نه بلک لگ سانجی ! :| ... چوپر هم بین نامی N@ked و پشمک ، پشمک رو انتخاب میکنه ! :d
بابا چوپر اصن نسبت به انسان ها هیچ حسی نداره ، نهایتا با یه تانوکی :d مث خودش آشنا میشه و ... در مورد مومونوسوکه منم باهات موافقم :d یکی کوبی ، یکی مومونوسوکه دو نفری هستن که جزو دشمنا نیستن ولی خیلی ازشون بدم میاد :| طرف خجالت نمیکشه با روبین چوان میره حموم ، سرشو میذاره اونجای نامی سوان ، شبا هم که با هر دوشون میخوابه :|:d .

مانگا هم اسپویل ـش اومده میخوای تو پروفایلت بذارم بخونی ... ;)):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر