PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
gokb_picture14-min.png

وسط این همه یوکای دراز و کوتاه نکبت و هیولاهای کریه المنظر جدیدی که در این شماره به لیست بلندبالای یوکای ها اضاف شدند , دو تا موجود جینگیلی بانمک هم بار خوردن اومدن تو ! که شخصا خیلی تحت تاثیر منش پهلوانی و اخلاق حسنه شون قرار گرفتم ..گفتم یخورده در مورد فضایلشون بیشتر صحبت کنم..

ولی قبلش به چند تا نکته ریز اشاره کنم البته همه شما استادید و می دونید، بیشتر برای کسانی که تازه با این عنوان افتخار آشنایی پیدا کردند می گم...

اول اینکه به نظر من در این بازی کارکتری خوبه که سبک و سرحال باشه.. لازم نیست حتما شلوارتون رو دربیارید..آخ یادش بخیر سر شماره اول چقدر خودم شلوارم رو درآوردم...ولی اونجا کاراکتر یک مرد بود با اصول و عقاید غربی...اینجا خیلی از ماها کاراکترمون خانم هست و شرقی و غیرتمون اجازه نمیده این کار رو انجام بدیم...!!پس بجاش از لباس های سبک استفاده کنید . من خودم همیشه ست Sinobi تنم می کنم..هم راحته هم شیک ، هم سبک..

دیده شده عده ای قلیل اون شیر فلکه رو قرار دادند روی سرمبارک که هر موقع آب قطع شد بتوند بازش کنند...!!
اما به جان خودم کله کچلم بیشتر به کارم اومد تا این موس و کیبورد 3 منی...

هر چی شما سنگین تر باشید consumption ki یا مصرف ki شما بیشتر میشه یا به عبارت بهتر کلسترل کاراکتر شما میره بالا و جونش در میره 4 تا حرکت کنه..! بالا بردن استامینا در آپگرید هم می تونه شما رو تا حدی به هدفتون نزدیک کنه...

جلوی EQuipment weight در صد 30 و کمتر نقش ببنده، خیلی خوبه. ممکنه بعضی ها بگن ما زبانمون ضعیفه نمی تونیم 30% رو بخونیم..!! آقا با رنگ آبی مشخصه... اینطوری دش سریع تر و داج دورتر رو شاهد هستید و مصرف ki کمتر برای ضربات ...

pz8u_picture12.jpg

ببینید کاراکتر من 18 درصد هست و وزن لباس هاش 6.7 ...ست shinobi....

حالا 30 درصد تا 70 هم جهنم میشه یک کارایی کرد با رنگ سبز ولی 70 به بالا دیگه شرمنده...!!

دومین نکته اینکه به تیرو کمان تون به چشم یک سلاح مقدس نگاه کنید ...اینجا دارک سول نیست که تیرو کمون جزو بی ارزش ترین مایملک شما باشه... اینجا خوراک هد شات هست یعنی هر چی کله کچل دیدید برید تو کارش یک تیر بخوابونید توش بی خود دست به تیغ نشید...
ممکنه سوال پیش بیاد که حالا اگر طرف کچل نبود یا کلاه پشمی داشت یا اونقدر دور بود که تشخیص حجم پیاز موی طرف میسر نبود چی؟ ....خیلی ساده است درسته این بازی در دوره سنگوکوباسارا جریان داره ولی تفنگ هم اختراع شده....گلوله همونو بمال به سرش...!

سومین نکته اینکه دوستان خوبم همیشه مقداری نمک ته جیبتون بگذارید باشه و ازش در نبردها بویژه با دشمنان بزرگ تر از حد خودتون استفاده کنید ...چرا؟ چون نمک ki طرف مقابل رو خالی میکنه...و اونوقت شما مثل آقاها خیلی متین و استوار می تونید به جلوگام بردارید و اجازه دارید نوک شمشیرتون رو خیلی شیک قرار بدید روی سینه یا کتف طرف و آروم فشار بدید ...سخت بودآیا... نه والا...
همش میگین بازی سخته سخته..... !! در ضمن نمک برای پاکسازی زمین از کثافات یوکای ها هم خیلی موثره!!

آقا نمک ها رو نمی خواهی مصرف کنی ، می خواهی ببری بفروشی 3 تا 100 تومن...اوکی حرفی نیست....قلوه سنگ که میتونی پرتاب کنی..این همه جمع کردی با خودت هِلک هِلک میکشی اینور و اونور ..وردار 4 تا شو بکوف تو سر ملت...بخدا من با همین سنگ ها تو شماره اول باس کشتم...نمی خوای مصرف کنی می خوای جمع کنی باهاشون سنگکی وا کنی...!!

خساست تا چه حد...بازی قارپ وقارپ جلوتون revenant گذاشته تا ببینید و عبرت بگیرید آخر و عاقبتتون اینه می خواهید با خودتون ببرید توی گور..!! مصرف کنید...خدا بزرگه ..جاش پر میشه...
خب فعلا همین...بریم سر اصل مطلب..

smu1_picture13.png

با کودوما ها که از شماره اول آشنایی دارید قطعا ...خب خدارو شکر...

پس سریع بریم سراغ Sudama یا کودمای بنفش رنگ و مطالبه گر ..
فعلا زبونشون رو متوجه نمی شید ...فقط بهتون می فهمونه که هی یارو یچیزی رد کن بیاد !! ...
فقط کافیه یک آیتمی جلوش دراپ کنید فرقی نمی کنه هر چی باشه ولی هر چی آیتم با ارزش تری بهش بدید اونم به شما آیتم های با ارزش تر و بیشتری خواهد داد ،
در اصل معیاری هست برای سنجش عیار سخاوتمندی شما...لطفا گدا نباشید و دست بده داشته باشید...بهترین ها رو بریزید به پاش...

وای وای وای یادم رفت نمک روشون نپاشیدا...خود دانید...

اگر یک مقدار دست و دل باز تر عمل کنید و بهشون یک فروند Soul Core اهدا کنید احتمال اینکه ایشون هم به پاس قدردانی به شما Kodama Soul Core ببخشه برای خود خودتون...! به شدت افزایش پیدا میکنه...
البته از ریخت من خوششون نیومده یا چی، هنوز این آیتم رو شخصا نتونستم باهاشون طاق بزنم.....

همینطور این داد و ستد کالا به کالای شما صدی به نود احتمال دراپ شدن آیتمی به نام Lantern Plant Fruit رو افزایش میده که با مصرف اون افزایش Anima رو در پی خواهید داشت. و یکی از محاسن معامله با سوداما ها همین میوه فانوس هست.
این سوداما ها هم دو مدل دارند 131 و 132...بزرگ و کوچیک ...
فرقشون اینه که بزرگ هاشون در داد و ستد با معیار یکی بده دوتا ببر عمل می کنند..

0c77_picture11-min.png

Scampuss
احتمالا تا بحال گربه های تپلی ولگردی رو توی بازی دیدید و بارها سعی کردید بهشون لگد بزنید و ناکام موندید..!
بیایید این بار خلق و خوی ایرانی خودتون رو حداقل در بازی به نمایش نگذارید و دست نوازش به سرشون بکشید ..تمیزند بخدا...!

خوبی این کار اینه که تا زمانیکه با شما هستند میزان Anima ی دریافتی شما در ازای وارد کردن ضربات باف میشه و افزایش پیدا میکنه..تازه اون وسط مسطا چهارتا کله هم به دشمن ها می زنند...

توی پرانتز برای کسانی که هنوز این شماره رو آغاز نکرده اند باید عرض کنم .. Anima همون خط بنفش رنگی هست که در این شماره اضافه شده زیر نوار ki...و در اصل انرژی لازم برای Yokai Skills و Burst Counters شما رو فراهم می کنه...

حتی میشه در بعضی مراحل که دو یا 3 تا از اونها وجود دارند جاهاشون رو نشون کنید و بعد همشون رو دنبال خودتون راه بیاندازید و بعد به دیدار باس اون مرحله نایل بشید و حالش رو ببرید...

با استفاده ازآیتمی به نام Clay Bell of Beckoning می تونید از این پیشی ها از خودتون درکنید...!
یادتون نره اگه باهاشون مهربون باشید ممکنه Soul Core مخصوص خودشون هم براتون دراپ کنند ...!!

جلوتر که تشریف ببرید می بینید بعضی از revenants های ناجوانمرد و از خدا بی خبر ، از پوست این موجودات گوگولی کلاه هم درست کردن...شانس بیارید باهاشون رو برو بشید می تونید ازشون به غنیمت بگیرید.توی آهنگری هم میشه ساختش..

اوف...خسته شدم چقدر طولانی شد...اصلا به من چه این قدر بمیرید تا...!!

w84l_picture10-min.png

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
به مناسبت خبر عرضه کالکشن نینجا گایدن بر روی pc ، تیم نینجا در اقدامی خداپسندانه و در جهت هر چه بیاد ماندنی تر شدن این فرخنده روز ، لباس کلاسیک نینجای افسانه یعنی Ryu Hayabusa را به طور کاملا رایگان در اختیار دارندگان بازی Nioh 2 قرار داده است...لطفا بعد از آپدیت , برای پرو و تن زدن این یگانه جامه مقدس ! به اولین و نزدیک ترین شراین مراجعه فرمایید.....

کودکس جان دست بجونبون که دیگه تا این لباسو تنم نکنم دستم به قبضه شمشیر نمیره...!!

rwgh_1_(1)-min.jpg

xhic_1_(3)-min.jpg

xtcn_1_(2)-min.jpg

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
به مناسبت خبر عرضه کالکشن نینجا گایدن بر روی pc ، تیم نینجا در اقدامی خداپسندانه و در جهت هر چه بیاد ماندنی تر شدن این فرخنده روز ، لباس کلاسیک نینجای افسانه یعنی Ryu Hayabusa را به طور کاملا رایگان در اختیار دارندگان بازی Nioh 2 قرار داده است...لطفا بعد از آپدیت , برای پرو و تن زدن این یگانه جامه مقدس ! به اولین و نزدیک ترین شراین مراجعه فرمایید.....

کودکس جان دست بجونبون که دیگه تا این لباسو تنم نکنم دستم به قبضه شمشیر نمیره...!!

rwgh_1_(1)-min.jpg

xhic_1_(3)-min.jpg

xtcn_1_(2)-min.jpg

اوه اوه لباس نسخه 1 هم تنش کردن هر چند نسخه براق(لواشک شیدرینگ) نسخه 2 جذاب تر بود

منم در یک اقدام دیگه باید اعلام کنم درایور dlss بازی هم اماده شده و به زودی به همراه اپدیت بازی منتشر می شه فریم دهیش در فیلم زیر مشخصه( فی لتر شکن لازمه)

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
200034
بعد از حدود پنج هفته بازی رو پلات کردم و باید بگم که عجب بازی‌ای بود :D
یادم نمیاد یه دنباله انقدر نسبت به نسخه قبلی پیشرفت کرده باشه و تمام کمال شده باشه. از گیم‌پلی فوق‌العاده و اعتیادآور بازی گرفته تا لول دیزاین کم‌نقص و موسیقی عالی، همه باعث شدن که این بازی واسه‌ام تجربه به یاد موندنی‌ای باشه. همچنین داستان هم به نسبت خوب بود، ولی بهترین بخشش نبود‌. :D
در نهایت بگم که بخش طراحی شخصیت این بازی یکی از بهترین‌ها در نوع خودش بود و فکر کنم این اولین باری بود که با شکل و قیافه کاراکتر خودم حال کردم :D
در کل بعید می‌دونم کسی به این سبک علاقه‌مند باشه و بازی رو نرفته باشه، ولی شدیدا توصیه‌اش می‌کنم :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
سلام
بازی بیشتر سولزبورن ماننده یا سکیرو؟:D
در هر صورت که بازی میکنم فقط میخوام با ذهنیت
سلام
در هر صورت که بازی میکنم فقط میخوام با ذهنیت درست برم سمتش:D

تفاوت‌های زیادی بین این بازی‌ها و نیو هست‌. سوای لول دیزاین و یا بخش فارم کردن و سختی که کمی مشابه هست، در مابقی چیزها مثل گیم‌پلی کاملا متفاوت هستن. بازی کردن سری سولزبورن و یا سکیرو که سامورایی محور هست، کمک آنچنانی به راحت شدن بازی به شما نمیکنه، چون سیستم کامبت بازی و لول دیزاین کاملا متفاوتی داره.

• Like
Reactions: Nameless King

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام
بیشتر شبیه بلاد و دارک سولز میمونه، چرا چون تو سکیرو فقط دیفلکت میکنیم، ولی تو دارک و بلاد و nioh, دفاع ، دوج، پری، تاکتیک، انواع سلاح، اپگرید، وزن، مدیریت استقامت، تاثیر المنت های مختلف. شراین و بونفایر، و هزار تا شباهت دیگه، ولی سیستم کامبت بازی به کل فرق میکنه، و بازی بسیار پیچیده تر از سری سولز بورنه چون چند صد تا ایتم و استیس و غیره داره، رکورد بیشترین استفاده از دکمه تو یه بازی هم به این میرسه،
فقط بدون که
سخت تر از دارک و بلاد و سکیرو هست (نظر شخصیه، من دارک سولز 3 و بلاد بورن و سکیرو و این رو پلات کردم و میتونم بگم برا من سخت ترینش بود)
البته بعد یه مدت بازی کردن اسون میشه، یعنی خودت و کاراکتر بازیت به شدت لول آپ میشین.
سیستم لوت هم مثل دیابلو اعتیاد اوره،
گیم پلی هم که برا من یه شاهکار محض بود،
واقعا یه گیم پلی شاهکار با یه سیستم اعتیاد اور لوت این بازی رو تشکیل داده

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام
تا حالا نینجا گایدن بازی کردی ؟
این بازی یه ترکیبی از نینجا گایدن و دارک سولز به حساب میاد گیم پلی بازی فوق العاده است و شدیدا اعتیاد آوره ولی از لحاظ لول دیزاین شباهتی به دارک سولز نداره برعکس دارک سولز و اون دنیای بی نظیر و به هم پیوسته اینجا نشونی از پیوستگی دیده نمیشه و مرحله به مرحله باید جلو بری
در ضمن اینم بگم یکی از نقاط ضعف اساسی nioh 2 اینه که نسبت به نسخه اول کوچکترین تغییری تو مبارزات سلاح ها و حتی انیمیشن کاراکتر یا حتی دشمن ها نمی بینید همه چیز از شماره اول کپی شده حتی بعضی از لوکیشن ها هم از شماره اول کپی پیست شده و البته داستان قبل از شماره اول رو روایت می کنه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
دوستان mystic art هر سلاح چه جوری باید گرفت لول سلاح باید بالا بره
باید سطح مهارت سلاح خود رو به حد و اندازه مشخصی برسونید ( فکر کنم 100،000 بود) . بعد مرحله مخصوصی در دوجو باز می‌شه ( مبارزه با استاد اون سلاح) که باید اون رو کامل کنید. پس از کامل کردن، اجازه خرید Mystic Art به شما داده میشه، تو بخش خرید اسکیل ها،
هر سلاح دوتا mystic art داره که یکی رو میتونین استفاده کنین در آن واحد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر