Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
این دستگاه سوییچ بیاد ایران چند میشه؟
با پول کم خرید switch یا wiiu کدوم پیشنهاد میکنید؟
هیچکدوم. Wii U کارش تموم شدست. خریدش اشتباهه مگه هزینش براتون مهم نباشه چون همچین ارزون هم نیست. سویچ هم که تو ایران از پرو هم حتی گرونتره الان

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
آقا باندل زلدا چنده؟ چقدر صبر کنم قیمت بیاد پایین؟
فعلا کلا بالای دو میلیون تومن هستش ایران تاجایی که میدونم . البته فکر کنم قیمت در امارت هم بالا هستش
اما صبر کردن رو من نمیدونم تا کی ؟ شاید بعد عید بهتر بشه . (در صورتی که مثلا دلار هم ثابت باشه قیمتش) خرداد هم شاید بد موقعی نباشه

• Like
Reactions: Cloud Strife

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
خوب یه راهنمایی بکنید کی به خریدش فکر کنم. تا خرداد هم واقعا نمیشه صبر کرد!:D

کلا اون عکسی که به عنوان باندل زلدا توی اینترنت هست فیکه
اصلا همچین باندلی وجود نداره
فعلا فقط کنسول در دو پک یکی با Joy-Con های Grey و یکی هم با یک Joy-Con اه Neon Blue و یک Joy-Con اه Neon Red هست
قیمت دستگاه هم فعلا با یک بازی 2300-2350 هست که بازیش رو بعضی ها زلدا می دن بعضی ها Just Dance بعضی ها هم 1-2-switch

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اگه میتونی تا بعد عید صبر کن به نظرم . البته نمیگم بهتر میشه حتما ها . (اواخر فروردین مثلا)
من یکی مثلا دیدم حدود 2300 با بازی 1 - 2 سویچ (که به نظرم بیشتر شبیه یه دمو برای نمایش hd rumble هست با اون قیمتش ! )
به نظرم در لانچش برای شخصی که به نظرم وی یو داره خیلی بازی نداره . اما اواخر 2017 عالی تر میشه به نظرم. متروید درست حسابی معرفی بشه براش که .....................

• Like

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,977
نام
محمد امین
یک ماه صبر کنید قیمتش 1 میلیون میاد پایین

تو ایران مردم جان سخت هستن هر چی از یک سوراخ نیسش میخورن بازم دست میکنن تو همون سوراخ البته شاید کوته فکر باشن (خیلی سعی کردم یک کلمه پیدا کنم به کسی بر نخوره) 1000 بار گول این فروشنده ها رو ملت خوردن و تو روز اول با قیمت بالا خریدن ولی بازم درس نمیگیرن!

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
آقا باندل زلدا چنده؟ چقدر صبر کنم قیمت بیاد پایین؟
به نظرم ۶ ماه صبر بکن,بعد همراه با ماریو کنسول را بخر,البته لیست بازی های indie که برایش آماده کردند واقعا خوبه,ولی الان فقط به خاطر زلدا خریدش در ایران ارزشی نداره
من خودم کنسول را پیش خرید کردم ولی روز لانچ دستم نرسید(گویا پیش خرید ها بیش تر از حد انتظار بوده)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یک ماه صبر کنید قیمتش 1 میلیون میاد پایین

تو ایران مردم جان سخت هستن هر چی از یک سوراخ نیسش میخورن بازم دست میکنن تو همون سوراخ البته شاید کوته فکر باشن (خیلی سعی کردم یک کلمه پیدا کنم به کسی بر نخوره) 1000 بار گول این فروشنده ها رو ملت خوردن و تو روز اول با قیمت بالا خریدن ولی بازم درس نمیگیرن!
کنسول وی یو الان حدود 1300 اینا حداقل هستش تاجایی که میدونم . اینقدر که شما میگید نمیاد پایین به نظر من . خیلی بعیده انقدر بیاد پایین اونم توی حدود 1 ماه مثلا

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ببین اگه برای زلدا می خوای بگیریش برو یه wii u دسته دوم بگیر بازی هات رو باهاش بکن ردش کن بره چون کلا نینتندو وضعیتش زیاد برای ایران جالب نیست و معلوم نیست کی افت قیمت می کنه
من خودم چند ماه پیش یه wii u دسته دو برداشتم الان هم بازی های وی رو دارم و هم بازی های خود ویو رو

• Like

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
ببین اگه برای زلدا می خوای بگیریش برو یه wii u دسته دوم بگیر بازی هات رو باهاش بکن ردش کن بره چون کلا نینتندو وضعیتش زیاد برای ایران جالب نیست و معلوم نیست کی افت قیمت می کنه
من خودم چند ماه پیش یه wii u دسته دو برداشتم الان هم بازی های وی رو دارم و هم بازی های خود ویو رو

وی یو دست دو چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر