Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
عالیه از نظر من :D دقیقا یه چیزیه که آدم میتونه باهاش یه تایمی رو ریلکس بازی کنه هرجایی که میخواد و هرجوری که میخواد، مخصوصا با دوستا و خانواده! اساس نینتندو همین هست کلا. من با کنسول یا پی سی حتی به coop هم علاقه ی خاصی ندارم، اما این دقیقا همون چیزی که دوس دارم باش بشینم با یار ماریو کارت بزنیم مثلا! :D

در کل به نظرم نینتندو واقعا بالاخره تونست بازم یه ایده ی مثبت ایجاد کنه و امیدوارم نقطه ضعفی در مورد کنسول دیده نشه فقط :D

لذتی که من از دونفره بازی کردن CTR گرفتم توی هیچ گیمی تجربه نکردم :D. با خانواده بازی کردن بصورت لوکال مالتی پلیر یه حس خاصی داره.

انصافا بهترین تجربه مولتی منم همینه! :D یعنی یه زمانی توی کلوب فقط همینو بازی میکردیم :D نمیگم این روزا هم برای کنسولای دیگه همچین گیمایی عرضه نمیشه، اما در کل بازی های نینتندو یه فاز شاد دیگه ای دارن معمولا :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh93

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من با کنسول یا پی سی حتی به coop هم علاقه ی خاصی ندارم، اما این دقیقا همون چیزی که دوس دارم باش بشینم با یار ماریو کارت بزنیم مثلا! :D
لذتی که من از دونفره بازی کردن CTR گرفتم توی هیچ گیمی تجربه نکردم :D. با خانواده بازی کردن بصورت لوکال مالتی پلیر یه حس خاصی داره.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نمیدونم چرا خودتونو میزنید به اون راه
اتفاقا خیلی به تغییر نیاز داره با یه نگاه به فروش wii u همه چی میاد دستتون دیگه دوران wii گذشت
میتونه ایده هاشو اجرا کنه و هر انحصاری دوس داره بسازه و هر کاری دوس داره بکنه ولی اینکه میاد سخت افزار منسوخ میزاره برا کنسولاش و ترد پارتی ها ساپورتشون افتضاحه یه ضعفه بزرگه که نمیدونم چرا هیچ جوره فن های نینتندو نمیخوان قبول کنن
الان اگه یه نفر پول داشته باشه میتونه با خرید یه xbox one یا ps4 انحصاریش و ایده هاشون (vr , kinect,........)به کنار میتونه تقریبا تموم بازی های بازارو انجام بده ولی کسی که کنسوله نینتندو خرید فقط باید در همون حیطه 4 تا انحصاری بمونه درواقع باید یه سخت افزار دیگه هم جور کنه برا باقیه بازی ها
شما خودت رو می زنی به اون راه برادر، که برای جو اینجا عادیه. الان 3DS یکی از کنسول های خیلی موفق بوده و هنوزم خوب فروش میکنه. این کنسول هم دنبال اون بازار هست+کسایی که به بازی های نینتندو علاقه دارن و کنسول هاش رو خریدن. همه دنبال "گراف بالا" نیستن.

• Like
Reactions: pbgame and sadegh93

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
به نظر من میتونه فروش خوبی داشته باشه،خودم برای بازیهای انحصاری نینتندو هم که شده صد در صد سوئیچ رو میخرم، اگه قدزت سخت افزارش هم در حد همین ps4 و ایکس باکس وان باشه که دیگه فوق العاده میشه:D

• Like
Reactions: sadegh93

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
مسئولان نینتندو باید بیان به این تاپیک سر بزنن و با خوندن بعضی نظرات از ساخت کنسول مبتدیانه خود پشیمان شده و با صورت شطرنجی هم از جامعه گیمری عذرخواهی کنن هم شکست کنسول در سال 2017 را رسما اعلام کنند.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
با اینکه مشخصه ضعیفه ولی من از طرحشون عجیب خوشم اومده خیلی جالبه ولی بنظرم ارزش خریدن نداره با این وضعیت سخت افزاریش:|
دوست من الان کجا نینتندو گفته سخت افزار دستگاه چی هست که شما میگید با این وضعیت سخت افزار

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
به نظر من میتونه فروش خوبی داشته باشه،خودم برای بازیهای انحصاری نینتندو هم که شده صد در صد سوئیچ رو میخرم، اگه قدزت سخت افزارش هم در حد همین ps4 و ایکس باکس وان باشه که دیگه فوق العاده میشه:D
مگه جنگه قدرتش مثل اینا باشه؟:D
گفتیم تکنولوژی داره سریع پیشرفت میکنه ولی دیگه نه اینجوری:D
حالا من در عجبم که چجوری با این پردازشه تصویر کارت گرافیکو چجوری جا دادن:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
در کانال بازیسنتر اومده که بتزدا گفته اسکایریمی برای سوئیچ در کار نیست!!!!!!!!!:-?
نکنه داشتن تریلر اسکایریمو پخش می کردن:-?:D
نینتندو و شرکا (بتزدا اپیک گیمز و ....) هیچ برنامه ی برای ارائه اطلاعات درمورد سخت افزار و بازیها درسال 2016 ندارن! :D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
نینتندو و شرکا (بتزدا اپیک گیمز و ....) هیچ برنامه ی برای ارائه اطلاعات درمورد سخت افزار و بازیها درسال 2016 ندارن! :D
:|
برخلاف آنچه در تریلر معرفی Nintendo Switch مشاهده شد،بتزدا عرضه TES V:Skyrim برای این کنسول را رد کرد!
ارائه از این واضح تر داریم آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:)

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
ماشاءالله کنتور نداره دیگه، دور موتور رو دوستان روشن کردن و ول نمیکنن
هنوز تو همون تفکر احمقانه که همه چی گرافیک و ایناس موندن، خلاقیت و ریسک پذیری نینتندو رو باید تحسین کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر