Nintendo 3DS

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
خوب بچه ها میخوام در مورد خرید دستگاه و احساسم بگم
قبل از هر چیز از *همه دوستان تشکر میکنم که برای خرید و جک کردن دستگاه منو راهنمایی کردن
دستگاهو از یه مزایده تو prsiantools از دوستم محمد زرین خریدم.پسر خیلی گل و آقایی هستش و ساکن کرج
دستگاه 3ds xl هست و رنگشم آبی و مشکییه.ورژنش 4.3.0.8 pal هست و دوتا بازی need for speed run و lego star wars 3 رو داره
دستگاه جعبه و شارژر نداره و یخورده هم خط و خش ریز داره ولی در کل تمیزه.دستگاهو با بازیهاش 450 خریدم که فکر کنم مناسبه(دستگاه پال و بدون جعبه و شارژر)
همون موقع که دستگاهو برای تست دستم گرفتم از کیفیت ساخت و کیفیت صفحه نمایش بالا و پایین 3ds خوشم اومد:x:x:x(من تاحالا هیچ کنسول دستی نینتندو رو دستم نگرفته بودم).
ترکییب کار با دو صفحه نمایش واقعا عالیه.لذتی که حتی ps vita هم نمیتونه به آدم بده.تازه بماند که این سه بعدی هم دارهo:-)o:-)o:-)
انداره دستگاه کاملا مناسبه و بخوبی توی دست میشینه(تو بعضی تاپیک ها گفته بودن اندازش بده)
فقط ایکاش یه مقدار 3d توی بازیها عمیقتر بود
سوار مترو که شدم تا بیام خونه تقریبا کسی نبود که اینطوری نشه:o
تو خونمون مادر و خواهرهام با بازیهای کامپیوتری موافق نیستن.به خصوص پلی استیشن و ایکسباکس.از wii بدشون نمیاد
ولی اینو که دیدن خیلی خوششون اومد و یه عکس سه بعدی ازشون گرفتم خیلی لذت بردن*
بازی face raider رو که بازی کردن دیگه سر دستگاه دعوا بود و به خودم نمیرسید
اینجا بود که فهمیدم چرا 3ds اینقدر فروش داره

الان فقط مشکلم شارژرشه که نمیدونم چنده و از کجا بگیرم.راستی میشه یه تبدیل گرفت وبا usb شارژش کرد؟

این دو کنسول از هر نظر با هم فرق دارند و از نظر شخصی فردی که جفت این کنسول ها رو داره و برای مدت طولانی ازشون استفاده کرده میگم
امکاناتی که هر دو ارائه دادند از یک سری لحاظ یکسان هست ولی از جهات دیگه فرق داره

روی 3ds صفحه نمایش سه بعدی و دو نمایشگر بودن لذت خواص خودش رو داره مخصوصا برای بازیایی که نقشه و اسلحه (و مهمات) باید سریع عوض بشه
روی ویتا تاچ جلو و پشتش ، سنسور های حرکتیش ، دو آنالوگه بودنش و گرافیک بالاش جذابیتش رو بالابرده

هرکدوم نقاط ضعف و قوت خودشون دارند.

---ویرایش---
برای اونجوری شدن ملت هم
surprised.gif
؛ کلا هرچیزی بجز موبایل و تبلت توی مکان های عمومی دستت باشه و باهاش کار کنی ملت اونجوری میشن دلیل خاصی هم ندارن فقط نگا میکنن.
surprised.gif

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

الان فقط مشکلم شارژرشه که نمیدونم چنده و از کجا بگیرم.راستی میشه یه تبدیل گرفت وبا usb شارژش کرد؟

کابل USB داره فقط پورتش مخصوصه خودشه نمیدونم گیر میاد یا نه. همون شارژر بگیری راحت تری. این رو هم در جریان باش اگر میخوای Gateway بگیری باید با بازی اصلی به 4.4 یا 4.5 آپدیت کنی. به نت هم اصلا وصل نشو که به آخرین ورژن رفتی دیگه نمیتونی از Gateway استفاده کنی...کلا که 100 اینا باید بذاری کنار بازی اصلی رو بگیری واسه آپدیت یا از کسی قرض کنی.

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
خوب مبارکت باشه چرخش برات به خوبی بچرخه
3d کنسول خوبه بازیهایی که داری 3D خوبی نداره والا من بازی های با 3d خوبی ازش دیدم
تبدیل برای این کنسول وجود نداره و باید حتما شارژر بگیری
اینو باید بگیری که فکر کنم حدود 20 دلاره

74432-forside.jpg

در ضمن حتما براش یک کاتریج کپی خور بگیر و حتما بازی لویجی منشن رو بازی کن یکی از خفن ترین عناوین 3ds هستش
بازی های کپیشو خواستی دارم
دستت درد نکنه داداش.الان کارتریج کپیخورش چنده؟تا چه ورژنی رو ساپورت میکنه؟

- - -ویرایش - - -

این دو کنسول از هر نظر با هم فرق دارند و از نظر شخصی فردی که جفت این کنسول ها رو داره و برای مدت طولانی ازشون استفاده کرده میگم
امکاناتی که هر دو ارائه دادند از یک سری لحاظ یکسان هست ولی از جهات دیگه فرق داره

روی 3ds صفحه نمایش سه بعدی و دو نمایشگر بودن لذت خواص خودش رو داره مخصوصا برای بازیایی که نقشه و اسلحه (و مهمات) باید سریع عوض بشه
روی ویتا تاچ جلو و پشتش ، سنسور های حرکتیش ، دو آنالوگه بودنش و گرافیک بالاش جذابیتش رو بالابرده

هرکدوم نقاط ضعف و قوت خودشون دارند.

---ویرایش---
برای اونجوری شدن ملت هم:o ؛ کلا هرچیزی بجز موبایل و تبلت توی مکان های عمومی دستت باشه و باهاش کار کنی ملت اونجوری میشن دلیل خاصی هم ندارن فقط نگا میکنن.:o
البته درسته هر کنسولی قابلیتهای خودشو داره.ولی این دو صفحه ای بودن و سه بعدیش خیلی جذابش کرده برای همین هم هست که فروشش از vita خیلی بیشتره

- - -ویرایش - - -

کابل USB داره فقط پورتش مخصوصه خودشه نمیدونم گیر میاد یا نه. همون شارژر بگیری راحت تری. این رو هم در جریان باش اگر میخوای Gateway بگیری باید با بازی اصلی به 4.4 یا 4.5 آپدیت کنی. به نت هم اصلا وصل نشو که به آخرین ورژن رفتی دیگه نمیتونی از Gateway استفاده کنی...کلا که 100 اینا باید بذاری کنار بازی اصلی رو بگیری واسه آپدیت یا از کسی قرض کنی.
فردا یه سر میرم توپخونه ببینم چکار میشه کرذ.
شاید فعلا gateway نگیرم.چون هم گرونه و هم آیندش ازاین نطر که ورژن های بالاتر رو ساپورت کنه مبهمه
باید حتما ورژن 4.4 یا 4.5 باشه.الان برای من 4.3 هست نمیشه؟

راستی چندتا سوال دارم که دوستان لطف کنند و جواب دهند
1-من میخوام دستگاه یه موقع آپدیت نشه.باید چکار کنم؟
*2-اگر بازی بذارم که آپدیت بخواد (یا توی سایت نینتندو یا اینترنت) در مورد آپدیت کردن مثل کنسولهای دیگه ازم سوال میکنه یا خودش آپدیت میکنه
3-اصلا باهاش توی اینترنت برم یا نه(دیدن سایت و ...)
4-شنیدم میشه از سایت نینتندو دموی بازی و ... دانلود کرد.این کار باعث آپدیت میشه؟
5-اگر به فرض بازی resident evil 6 احتیاج به ورژن 5.5 داشته باشه برای بازی کردن دموش هم باید آپدیت کنم؟
6-میشه با این دستگاه آهنگ گوش کرد یا فیلم دید؟فیلم 3d چی؟برنامه رایگانی چیزی داره؟
7-برای اجرای بازیهای ds کارتریجش چنده و باید ورژن خاصی رو گرفت(دستگاهم 4.3E هست که پاله)یا فرقی نداره
از تمامی دوستان خیلی ممنونم
:-*:-*:-*

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,382
80 دلار کارتریج کپی خورش برای بازی های 3ds قیمت داره حالا نمیدونم تو ایران با چه قیمتی میتونی گیر بیاری چند صفحه قبل هم یکی از کاربرا یه لینک از تاپیک خودش تو پرشن تولز قرار داده بود که میتونی بری اونجا ازش درباره ی قیمت بپرسی ورزن دستگاهت هم ار 4.5 بیشتر نباید باشه البته خود تیم getaway گفته داره روی یه اپدیت کار میکنه که اونایی که ورزن دستگاشون 6.x هست هم بتونن بازی های کپی رو اجرا کنن کارتریج کپی خورش برای بازی های ds م 45 تومن برات اب میخوره با هر ورزنی هم میتونی باهاش بازی کنی .

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دستت درد نکنه داداش.الان کارتریج کپیخورش چنده؟تا چه ورژنی رو ساپورت میکنه؟

- - -ویرایش - - -

البته درسته هر کنسولی قابلیتهای خودشو داره.ولی این دو صفحه ای بودن و سه بعدیش خیلی جذابش کرده برای همین هم هست که فروشش از vita خیلی بیشتره

- - -ویرایش - - -

فردا یه سر میرم توپخونه ببینم چکار میشه کرذ.
شاید فعلا gateway نگیرم.چون هم گرونه و هم آیندش ازاین نطر که ورژن های بالاتر رو ساپورت کنه مبهمه
باید حتما ورژن 4.4 یا 4.5 باشه.الان برای من 4.3 هست نمیشه؟

راستی چندتا سوال دارم که دوستان لطف کنند و جواب دهند
1-من میخوام دستگاه یه موقع آپدیت نشه.باید چکار کنم؟
*2-اگر بازی بذارم که آپدیت بخواد (یا توی سایت نینتندو یا اینترنت) در مورد آپدیت کردن مثل کنسولهای دیگه ازم سوال میکنه یا خودش آپدیت میکنه
3-اصلا باهاش توی اینترنت برم یا نه(دیدن سایت و ...)
4-شنیدم میشه از سایت نینتندو دموی بازی و ... دانلود کرد.این کار باعث آپدیت میشه؟
5-اگر به فرض بازی resident evil 6 احتیاج به ورژن 5.5 داشته باشه برای بازی کردن دموش هم باید آپدیت کنم؟
6-میشه با این دستگاه آهنگ گوش کرد یا فیلم دید؟فیلم 3d چی؟برنامه رایگانی چیزی داره؟
7-برای اجرای بازیهای ds کارتریجش چنده و باید ورژن خاصی رو گرفت(دستگاهم 4.3E هست که پاله)یا فرقی نداره
از تمامی دوستان خیلی ممنونم
:-*:-*:-*

کلا R4 ها توی رنج 40 50 تومان هستند. مال من تا 6.2 اخرین باری که چک کردم ساپورت میکنه (R4i SDHC)
گیت وی ورژن 4.1 تا 4.5 رو ساپورت میکنه
1-توی پخ گفتم ، برای اپدیت نشدن قفل والدین رو فعال کنید.
2-سوال رو میکنه اولش ولی اگه وصل نت باشی بذاری روی اسلیپ مود ؛ خودش دان میزنه فایلش هست حواست باشه یهو روی اپدیت کلیک کنید در ظرف چند ثانیه دیگه اپدیت شده رفته
3- جوابش قشنگ واضحه نمی خواد بری با کامپیوترت برو
4-برای ورود به فروشگاه نینتندو که مکانی برای دانلود دمو و بازی هست حتما باید اخرین ورژن رو داشته باشید.
5-اویل 6 روی 3ds نیومده ولی اگه اومده بود با گیت وی میشه بازی کرد ، ولی دموش رو خیر
6-فیلم سه بعدی رو میشه یه برنامه هست توی یه تایپک دیگه ی همین انجمن لینک دادم دانلود کنید ، موزیک رو نمیدونم
7-همون اول جواب دادم اینو

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
کلا R4 ها توی رنج 40 50 تومان هستند. مال من تا 6.2 اخرین باری که چک کردم ساپورت میکنه (R4i SDHC)
گیت وی ورژن 4.1 تا 4.5 رو ساپورت میکنه
1-توی پخ گفتم ، برای اپدیت نشدن قفل والدین رو فعال کنید.
2-سوال رو میکنه اولش ولی اگه وصل نت باشی بذاری روی اسلیپ مود ؛ خودش دان میزنه فایلش هست حواست باشه یهو روی اپدیت کلیک کنید در ظرف چند ثانیه دیگه اپدیت شده رفته
3- جوابش قشنگ واضحه نمی خواد بری با کامپیوترت برو
4-برای ورود به فروشگاه نینتندو که مکانی برای دانلود دمو و بازی هست حتما باید اخرین ورژن رو داشته باشید.
5-اویل 6 روی 3ds نیومده ولی اگه اومده بود با گیت وی میشه بازی کرد ، ولی دموش رو خیر
6-فیلم سه بعدی رو میشه یه برنامه هست توی یه تایپک دیگه ی همین انجمن لینک دادم دانلود کنید ، موزیک رو نمیدونم
7-همون اول جواب دادم اینو

دوست عزیز خیلی ممنون که بطور کامل جواب میدهید.
این سوالات هم هستن
1-کاری نداشته باشم که دستگاه پاله و ورژنش چیه برای بازیهای DS برم یه R4 بخرم
2-برای دانلود دموی بازیها سایتی غیر از خود نینتندو نیست که احتیاج به آپدیت نداشته باشه؟
3-دستگاهو که باز میکنم وقتی صفحه بالایی بیشتر از حدود 90 درجه باز میشه یه تق صدا میدهو وقتی بیشتر بازش میکنم بازم صدا میده.این طبیعیه؟
4-بازیهای region free روی 3ds داریم که روی همه ریجن ها اجرا بشه؟

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
این سوالات هم هستن
2-برای دانلود دموی بازیها سایتی غیر از خود نینتندو نیست که احتیاج به آپدیت نداشته باشه؟
3-دستگاهو که باز میکنم وقتی صفحه بالایی بیشتر از حدود 90 درجه باز میشه یه تق صدا میدهو وقتی بیشتر بازش میکنم بازم صدا میده.این طبیعیه؟

1-کاری نداشته باش.
2-ربطی به سایت نداره شما باید با دستگاه دانلود کنید.
3-این صدا برای این هست که لولاها چفت میشن.چون وقتی این صدا در میاد دیگه زاویه تغییری نمی کنه.
4-فکر نکنم.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

1-ببین DSTwo گیر میاد؟ البته فکر کنم دو برابر R4 باشه قیمتش. در کل R4 Gold اگر گیر میاد بگیر تقلبی وحشتناک زیاده تو بازار...
4-خیر! همه بازی ها ریجن لاک هستند.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
این سوالات هم هستن
1-کارت R4 ریجیون فری هست ، هیچ فرقی نداره پال باشه ، یو اس باشه یا سری ژاپن
2-خیر لینک ها و دیتای دمو ها سراسر نت هست ولی تا زمانی که کد نصبش رو فروشگاه نینتندو بهتون نده اجازه ی نصب ندارید. قبلا روی این مورد کار کردم کد ها به صورت گذاری شده و رندوم هست هیچ راهی برای زدنش نیست.
3-این صدای تق ، صدای اون لولایی هست که توش کار گذاشته شده ؛ رو چند تا نقطه این تق صداش میاد که وقت بعد از تق صدا دادن بخواید درب رو جا به جا کنید یکم سفت تره
این صدا عادیه و برای این گذاشتنش که قسمت بالایی دستگاه فیکس باشه و زیاد تکون نخوره حتی اگه لولا بر اثر استفاده ی زیاد داغون بشه هم موردی نداره توی این نقاط ثابته
4-به صورت کلی رام های 3ds قفل دارند ولی تیم گیت وی راه ، یه آپدیتی رو خیلی وقت پیش دادند بیرون که اگه رجیون بازی هم مال دستگاه شما باشه موردی نداره باز هم اجرا میشه
ولی بازیای اورجینال حتما باید ورژنشون با دستگاهتون یکی باشه

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
1-
4-به صورت کلی رام های 3ds قفل دارند ولی تیم گیت وی راه ، یه آپدیتی رو خیلی وقت پیش دادند بیرون که اگه رجیون بازی هم مال دستگاه شما باشه موردی نداره باز هم اجرا میشه
ولی بازیای اورجینال حتما باید ورژنشون با دستگاهتون یکی باشه
با تشکر از شما و تمامی دوستان به خاطر جوابها و راهنماییهای خوب و عالیتون
پس تنها راه اجرای بازیهای با ریجن مختلف خرید گیت وی هستش

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستی که کنسول رو بدون جعبه و شارژر خریدی به نظرت دستگاهت دزدی نیست؟ جالبه که شما با این وضعیت کنسول رو با اعتماد به فروشنده خریدی اخه یه جورایی ظاهرش داد میزنه ماله فروشنده نیست و الا کسی شارژر و کارتن گم نمی کنه!؟

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
دوستی که کنسول رو بدون جعبه و شارژر خریدی به نظرت دستگاهت دزدی نیست؟ جالبه که شما با این وضعیت کنسول رو با اعتماد به فروشنده خریدی اخه یه جورایی ظاهرش داد میزنه ماله فروشنده نیست و الا کسی شارژر و کارتن گم نمی کنه!؟

البته اون تاپیک فروش رو منم دیدم

در اینی که دستگاه زیادی ارزون فروخته شده شکی نیست اما این آقا گفته که 2 دستگاه رو از سوئد آورده و توی گمرک نمی تونه جعبه بیاره برای همین دستگاه ها و بازی ها جعبه ندارن
شارژر هم گفته برای هر دوتاش یکی داشتم

در کل با توجه به قیمت 200 دلاری 3ds xl فروشش با این قیمت قابل توجه هست اگر واقعا از اون ور آورده باشه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

در اینی که دستگاه زیادی ارزون فروخته شده شکی نیست اما این آقا گفته که 2 دستگاه رو از سوئد آورده و توی گمرک نمی تونه جعبه بیاره برای همین دستگاه ها و بازی ها جعبه ندارن

در کل با توجه به قیمت 200 دلاری 3ds xl فروشش با این قیمت قابل توجه هست اگر واقعا از اون ور آورده باشه

درسته منم وقتی خواستم wii بگیرم حدود 4 تا آگهی فروش wii مختلف دیدم با لوازم قابل توجه بودن اما جعبه نداشتن همشونم به اتفاق میگفتن از فرانسه براشون آوردن

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان

بله دقیقا درسته.منم اولش شک کردم.ولی سوابق فروشنده رو دیدم.قبلا به این صورت دستگاه فروخته بود.(دایی ایشون سوئده و این دوتارو از یه سایت حراجی خریده و براش آورده)
اتفاقا بسیار با شخصیت و با نزاکت بودند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر