Nintendo 3DS

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
داشتم شیلنگ تخته مینداختم نزاشتی دیگه :d

XL فقط صفحه نمایشش بزرگتره

3DS معمولی برای رقابت با VITA اود که 200 خورده ای دلار بود کاهش قیمت خوررد شد 169 دلار 3DS معمولی هم رنگبندی قشنگتری داره خوش ساخته حملش راحتره خوشگلتره بدنه بهتری داره

3DS XL صفحه اش دوبرابره صفحه بزرگ شده رزولشن ثابت مونده اندازه اش در حد مینی لپتاپ شده حتما باید براش کیف بگیری حملش سختره به خوشگلی 3DS معمولی نیست رنگبندیش بدتره بدنشم مثل تلفن تو خونتونه

میگم اینایی که میگی رو خودت تجربه کردی :-/
اصلا اینجور که میگی نیست
Xl صفحه اش بزرگتره نور صفحه اش بیشتره 3 بعدی محسوس تری داره
یک ساعت باتریش بیشتر میمونه
رنگش ماته اما بازم خیلی قشنگ درست شده مثل نسخه ی اولیش قابل حمل نیست اونقدر اما من که با حملش مشکل نداشتم
البته کلا دو بار بردم بیرون از خونه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان چطور میشه ورژن 3ds رو فهمید؟ریجنش رو چطور؟
توی معمولی یا xl فرق داره؟

به setting بری اون بالا زده که ورژن کنسولت چیه
ریج رو رو کارتن کنسولت زده
فرقی نداره جفتشون همینجوری هستش

- - -ویرایش - - -

یک آمار مقایسه ای بین فروش کنسول 3DS با دیگر کنسول ها در ژاپن هست که اینجا قرار میدم

DS - 32,877,455 as of December 30th, 2012

PS2 - 21,831,556 as of January 6th, 2013

PSP - 19,997,659 as of September 22nd, 2013

3DS - 12,752,731 as of September 22nd, 2013

Wii - 12,698,878 as of September 22nd, 2013

PS3 - 9,488,843 as of September 22nd, 2013

تا اینجا 3DS واقعا خوب کار کرده و احتمالا تا دو سال دیگه کنسول ps2 رو هم در ژاپن پشت سر بزاره البته فکر نکنم بتونه DS رو بگیره اما اگر اونو بتونه پشت سر بزاره یک کنسول تاریخی میشه
همون کنسولی که قرار بود ویتا بیاد لهش کنه
rofl.gif

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
میگم اینایی که میگی رو خودت تجربه کردی :-/
اصلا اینجور که میگی نیست
Xl صفحه اش بزرگتره نور صفحه اش بیشتره 3 بعدی محسوس تری داره
یک ساعت باتریش بیشتر میمونه
رنگش ماته اما بازم خیلی قشنگ درست شده مثل نسخه ی اولیش قابل حمل نیست اونقدر اما من که با حملش مشکل نداشتم
البته کلا دو بار بردم بیرون از خونه

من فکر میکردم تو جیب جا میشه ! :D
حملش خیلی سخت تر از معمولیه ؟ ؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
من فکر میکردم تو جیب جا میشه ! :D
حملش خیلی سخت تر از معمولیه ؟ ؟
تو جیب من جا میشه من شلوار پارچه ای میپوشم البته
حملش سخت نیست باید بگیری تو دست تا بفهمی ولی بهترین کنسولی هست که ساخته شده
از فروشش هم نسبت به مدل معمولی میشه فهمید

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
تو جیب من جا میشه من شلوار پارچه ای میپوشم البته
حملش سخت نیست باید بگیری تو دست تا بفهمی ولی بهترین کنسولی هست که ساخته شده
از فروشش هم نسبت به مدل معمولی میشه فهمید

100% بهترین کنسوله ! :D
باشه دمت گرم ممنون :D
راستی ماریو کارت جدید براش تایید شد یا فقط برای Wii U بود ؟

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
خوب بچه ها میخوام در مورد خرید دستگاه و احساسم بگم
قبل از هر چیز از *همه دوستان تشکر میکنم که برای خرید و جک کردن دستگاه منو راهنمایی کردن
دستگاهو از یه مزایده تو prsiantools از دوستم محمد زرین خریدم.پسر خیلی گل و آقایی هستش و ساکن کرج
دستگاه 3ds xl هست و رنگشم آبی و مشکییه.ورژنش 4.3.0.8 pal هست و دوتا بازی need for speed run و lego star wars 3 رو داره
دستگاه جعبه و شارژر نداره و یخورده هم خط و خش ریز داره ولی در کل تمیزه.دستگاهو با بازیهاش 450 خریدم که فکر کنم مناسبه(دستگاه پال و بدون جعبه و شارژر)
همون موقع که دستگاهو برای تست دستم گرفتم از کیفیت ساخت و کیفیت صفحه نمایش بالا و پایین 3ds خوشم اومد:x:x:x(من تاحالا هیچ کنسول دستی نینتندو رو دستم نگرفته بودم).
ترکییب کار با دو صفحه نمایش واقعا عالیه.لذتی که حتی ps vita هم نمیتونه به آدم بده.تازه بماند که این سه بعدی هم دارهo:-)o:-)o:-)
انداره دستگاه کاملا مناسبه و بخوبی توی دست میشینه(تو بعضی تاپیک ها گفته بودن اندازش بده)
فقط ایکاش یه مقدار 3d توی بازیها عمیقتر بود
سوار مترو که شدم تا بیام خونه تقریبا کسی نبود که اینطوری نشه:o
تو خونمون مادر و خواهرهام با بازیهای کامپیوتری موافق نیستن.به خصوص پلی استیشن و ایکسباکس.از wii بدشون نمیاد
ولی اینو که دیدن خیلی خوششون اومد و یه عکس سه بعدی ازشون گرفتم خیلی لذت بردن*
بازی face raider رو که بازی کردن دیگه سر دستگاه دعوا بود و به خودم نمیرسید
اینجا بود که فهمیدم چرا 3ds اینقدر فروش داره

الان فقط مشکلم شارژرشه که نمیدونم چنده و از کجا بگیرم.راستی میشه یه تبدیل گرفت وبا usb شارژش کرد؟

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب بچه ها میخوام در مورد خرید دستگاه و احساسم بگم
قبل از هر چیز از *همه دوستان تشکر میکنم که برای خرید و جک کردن دستگاه منو راهنمایی کردن
دستگاهو از یه مزایده تو prsiantools از دوستم محمد زرین خریدم.پسر خیلی گل و آقایی هستش و ساکن کرج
دستگاه 3ds xl هست و رنگشم آبی و مشکییه.ورژنش 4.3.0.8 pal هست و دوتا بازی need for speed run و lego star wars 3 رو داره
دستگاه جعبه و شارژر نداره و یخورده هم خط و خش ریز داره ولی در کل تمیزه.دستگاهو با بازیهاش 450 خریدم که فکر کنم مناسبه(دستگاه پال و بدون جعبه و شارژر)
همون موقع که دستگاهو برای تست دستم گرفتم از کیفیت ساخت و کیفیت صفحه نمایش بالا و پایین 3ds خوشم اومد:x:x:x(من تاحالا هیچ کنسول دستی نینتندو رو دستم نگرفته بودم).
ترکییب کار با دو صفحه نمایش واقعا عالیه.لذتی که حتی ps vita هم نمیتونه به آدم بده.تازه بماند که این سه بعدی هم دارهo:-)o:-)o:-)
انداره دستگاه کاملا مناسبه و بخوبی توی دست میشینه(تو بعضی تاپیک ها گفته بودن اندازش بده)
فقط ایکاش یه مقدار 3d توی بازیها عمیقتر بود
سوار مترو که شدم تا بیام خونه تقریبا کسی نبود که اینطوری نشه:o
تو خونمون مادر و خواهرهام با بازیهای کامپیوتری موافق نیستن.به خصوص پلی استیشن و ایکسباکس.از wii بدشون نمیاد
ولی اینو که دیدن خیلی خوششون اومد و یه عکس سه بعدی ازشون گرفتم خیلی لذت بردن*
بازی face raider رو که بازی کردن دیگه سر دستگاه دعوا بود و به خودم نمیرسید
اینجا بود که فهمیدم چرا 3ds اینقدر فروش داره

الان فقط مشکلم شارژرشه که نمیدونم چنده و از کجا بگیرم.راستی میشه یه تبدیل گرفت وبا usb شارژش کرد؟
خوب مبارکت باشه چرخش برات به خوبی بچرخه
3d کنسول خوبه بازیهایی که داری 3D خوبی نداره والا من بازی های با 3d خوبی ازش دیدم
تبدیل برای این کنسول وجود نداره و باید حتما شارژر بگیری
اینو باید بگیری که فکر کنم حدود 20 دلاره

74432-forside.jpg

در ضمن حتما براش یک کاتریج کپی خور بگیر و حتما بازی لویجی منشن رو بازی کن یکی از خفن ترین عناوین 3ds هستش
بازی های کپیشو خواستی دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر