Nintendo 3DS

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
sd-cover-samples-jpg.4165

یه بابایی خوش ذوق بازی در آورده ور داشته واسه خشاب میکرو اس دی به اس رم های که واسه ریختن بازی روی گیت وی استفاده می کنیم ، کاور طراحی می کنه.
برای مثال هم این سه نمونه رو به صورت بزرگ میذارم.

mario-and-luigi-dream-team-rgb-jpg.4166
project-x-zone-rgb-jpg.4168
resident-evil-revelations-rgb-jpg.4167

اینم لیست کامل تا الان
So far what I have designed:
1. Mario and Luigi Dream Team CMYK - RGB
2. Paper Mario Sticker Star CMYK - RGB
3. Project X Zone CMYK - RGB
4. Resident Evil Revelations CMYK - RGB
5. Super Mario 3D Land CMYK - RGB
6. The Legend of Zelda Ocarina of Time 3D CMYK - RGB
7. Donkey Kong Contry Returns 3D CMYK - RGB
8. Animal Crossing New Leaf CMYK - RGB
9. Fire Emblem Awakening CMYK - RGB
10. Mario Kart 7 CMYK - RGB
11. Pokemon Mystery Dungeon Gates to Infinity CMYK - RGB
12. Professor Layton and the Miracle Mask CMYK - RGB
13. Shin Megami Tensei Devil Survivor Overclocked CMYK - RGB
14. Pokemon Rumble Blast CMYK - RGB
15. Myst CMYK - RGB
16. Kingdom Hearts Dream Drop Distance CMYK - RGB
17. Shin Megami Tensei IV CMYK - RGB
18. Sonic Generations CMYK - RGB
19. Spirit Camera The Cursed Memoir CMYK - RGB
20. Theatrhythm Final Fantasy CMYK - RGB
21. Disney Infinity CMYK - RGB
22. Luigi's Mansion Dark Moon CMYK - RGB
23. Labyrinth no Kanata CMYK - RGB
منبع هم اینجاست

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
سلام دوستان یه 3ds دارم uk با 3 تا بازی و یه r4 sd hc رجین 4.4.0 هر کی خواست بگه قیمت هم 550 هست عکسم هرکی خواست براش میفرستم بازیاشم درایور - استریت فایتر و pilotwingl resort

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
در مورد 3DS سوال دارم.میخواستم راهنماییم کنید

1-3DS معمولی بهتره بخرم یا XL?امکانات کدوم بهتره؟میگم چون رزولیشن صفحشون بزرگتره بازیها روی XL کیفیت پایینتری داره؟
2-الان بخرم بهتره یا بذارم کامل و درست و حسابی حک شه؟
اگه الان باید بخرم دستگاه باید برای هک شدن ورژن خاصی داشته باشه؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman

1-3DS معمولی بهتره بخرم یا XL?امکانات کدوم بهتره؟میگم چون رزولیشن صفحشون بزرگتره بازیها روی XL کیفیت پایینتری داره؟
سلام
به نظر بنده xl بخر بهتر از معمولی هست
فعلا بازیهای قشنگی براش اومده که میشه از طریق هکش اجرا کرد و اینکه معلوم نیست تا کی یه هک درست و حسابی براش بیاد
بله دستگاه نباید ورژنش از 4.5 بیشتر باشه

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی

1- اگر قصد بیرون بردن رو دارید باید معمولی بگیرید ؛ اگه دستان کوچکی دارید باید معمولی بگیرید ؛ اگه بودجه ی کمتری دارید مسلما باید معمولی بگیرید ؛ شایدم دلیل شخصی داشته باشید که بخواید معمولی بگیرید ، در غیر این صورت مدل XL رو بگیرید.من مدل بزرگ رو از نزدیک باهاش کار نکردم ولی بررسی های قبل خریدم حاکی از این بود که در ورژن XL مشکلات پیکسلی وجود نداره و تصویر با ورژن معمولی از نظر کیفیت یکی هست.*
2-به خودتون بستگی داره ، اگه توان خرید گیت وی رو دارید ، برید دستگاه رو با گیت وی بخرید.
بله باید روی ورژن های 4.1 تا 4.5 باشید که به راحتی داخل ایران قابل تهیه است.*

پ.ن. 1 : خوشم نمیاد بی دلیل بخوام بگم کدوم رو بگیرید ، اگه بیرون میبرید XL جلب توجه زیادی رو میکنه ، اگه دستان کوچکی دارید XL واسش بزرگ خواهد بود و اگه دستان بزرگی دارید روی مدل معمولی موقع بازی دست درد میگیرید ، دلیل خاص هم که به خودتون مربوط هست.
پ.ن. 2 : از منبع معتبری شنیده شده برخی فروشندگان عزیز ایرانی بعد از اطلاع از گیت وی حدود پنجاه هزارتومان بیخود و بی جهت روی دستگاه اضافه کردند ، کامل هک بشه که دیگه خودتون حسابشو بکنید.

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
1- اگر قصد بیرون بردن رو دارید باید معمولی بگیرید ؛ اگه دستان کوچکی دارید باید معمولی بگیرید ؛ اگه بودجه ی کمتری دارید مسلما باید معمولی بگیرید ؛ شایدم دلیل شخصی داشته باشید که بخواید معمولی بگیرید ، در غیر این صورت مدل XL رو بگیرید.من مدل بزرگ رو از نزدیک باهاش کار نکردم ولی بررسی های قبل خریدم حاکی از این بود که در ورژن XL مشکلات پیکسلی وجود نداره و تصویر با ورژن معمولی از نظر کیفیت یکی هست.*
2-به خودتون بستگی داره ، اگه توان خرید گیت وی رو دارید ، برید دستگاه رو با گیت وی بخرید.
بله باید روی ورژن های 4.1 تا 4.5 باشید که به راحتی داخل ایران قابل تهیه است.*

پ.ن. 1 : خوشم نمیاد بی دلیل بخوام بگم کدوم رو بگیرید ، اگه بیرون میبرید XL جلب توجه زیادی رو میکنه ، اگه دستان کوچکی دارید XL واسش بزرگ خواهد بود و اگه دستان بزرگی دارید روی مدل معمولی موقع بازی دست درد میگیرید ، دلیل خاص هم که به خودتون مربوط هست.
پ.ن. 2 : از منبع معتبری شنیده شده برخی فروشندگان عزیز ایرانی بعد از اطلاع از گیت وی حدود پنجاه هزارتومان بیخود و بی جهت روی دستگاه اضافه کردند ، کامل هک بشه که دیگه خودتون حسابشو بکنید.

رفتم فروشگاهی توی پشت شهرداری طرف تمام 3ds های ساخت 2012 رو انبار کرده بود یه گوشه مغازش اتفاقا رفیشم اومده بود در همون هین که من منتظر بودم بازی ای که می خواستم برام بیارن رفیقش ازش پرسید این همه 3ds چرا ایجا گذاشتی گفت اینا ساخت 2012 ان کپی می شن گزاشتیم کنار هکش اومد گرونتر بفروشیم

دقیقا می خوان مثل PS3 اش کنن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان اصلا نیاز به عجله نیست دارن روی یک هکی کار میکنن که فریمور بالا رو هم جواب بده و فکر نکنید الان بریم کنسول بخریم بعدا گرون میشه
واقعا توی توپخونه یک مشت ...... وجود داره

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
دوستان اصلا نیاز به عجله نیست دارن روی یک هکی کار میکنن که فریمور بالا رو هم جواب بده و فکر نکنید الان بریم کنسول بخریم بعدا گرون میشه

مهدی ادرس خونه رو بده میخوام بیام بازی smb wii رو ازت کش برم:d

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
دقیقا درسته.یه مشت آدم بی انصاف و بی وجدان(خودمو خیلی نگه داشتم مودب باشم))x)x)x

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
دوستان من چند وقته اینجا رو نمیخونم میشه یه خلاصه ای از هک شدن کنسول بگید؟ فریم ور کنسول من پایینه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
دوستان من چند وقته اینجا رو نمیخونم میشه یه خلاصه ای از هک شدن کنسول بگید؟ فریم ور کنسول من پایینه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4

اگه تا 4.5 باشه میتونی با خرید گیت وی هکش کنی.
یه نفر هم نرم افزاری هکش کرد ولی چیزی منتشر نکرد(فقط یه کلیپ توی یوتیوب گذاشت).
تیم گیت وی هم داره روی فریمور بالاتر کار می کنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر