Nintendo 3DS

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    3ds
تنها کاری که میتونم واسه حل کردن این مورد پیشنهاد بدم اینه :

شما الان سوکتش رو داری ، بپر برو یه مغازه ای که به صورت حرفه ای تو کار فروش قطعات الکترونیکی هست ، مثل یاسایی توی خیابون جانبازان شرقی ؛ یا یه موبایل فروشی اشنا
یه آداپتور 4.6 ولت 900 میلی آمپر یا 4.6 ولت 1000 میلی آمپر بخر (البته میتونم پیشنهاد بدم 1200 یا 1500 میلی آمپر بخری ولی ترکیدن دستگاهت با خودته) بیارش خونه ، سر دو سیم شارژر خودتو و اینی که خریدی رو از 10 یا 15 سانتی سیم ببر ؛ سیم هاش رو لخت کن با در نظر گرفتن قطب + و - ببند به هم و بدون مشکل استفاده کن که اینجوری مشکل زمان شارژت هم حل بشه
جناب خزایی مرسی از بابت لطفتون.فکر کنم بتونم درستش کنم(یه دستی در کارهای الکتریکی دارم)
با توجه به اینکه 3 یا 3 ساعت و نیم زمان عادیی هستش اگه بیشتر از 4 ساعت شد میرم یه 1000 میلی میگیرم

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی کارتریج r4 داره یا سراغ داره؟
بازیهای قشنگ ds رو میشه معرفی کنید تا در 3ds اجرا کنم

جناب خزایی مرسی از بابت لطفتون.فکر کنم بتونم درستش کنم(یه دستی در کارهای الکتریکی دارم)
با توجه به اینکه 3 یا 3 ساعت و نیم زمان عادیی هستش اگه بیشتر از 4 ساعت شد میرم یه 1000 میلی میگیرم

- - -ویرایش - - -

کارت R4i sdhc سفید رنگ دو چیپ رو از میدان امام پاشاژ شیرازی طبقه همکف میتونید تهیه کنید ، مشکلی نداشته همه بازی ها رو هم اجرا کرده ، تا 6.2 هم آپدیت داده بیرون
بازی قشنگ هم من باهاش Brave , Gta china , re silent dead و آیرون من ها رو رفتم. (باقیشون به دلم نشست) البته یه بازی مخوف دیگه هم که تا یه جاهاییش رفتم و وقت نکردم دیگه برم Dementium بود که فوق العاده است.
از سایر بازی ها میشه از مرد های عنکبوتی ، بتمن ، ترون ، آسفالت ها و هاروست مون ها(هَروِست موون البته ولی خب اینجا ایرانه) نام برد.

ماریو و اینارو دوست ندارم زیاد ؛ کسی اون ماریوی میکرو رو واسه این ار4 میشناسه یا اسمشو بگه یا لینک بده ممنون میشم.

پ.ن : خزائی هستم . همه جوره نوشتن این فامیلی مارو الا درستشو (خزایی ، خزایئ ، خضایی ، خضائی و ... :d)

واسه کارتریج سعی کن R4 Gold گیر بیاری، بقیشون همه clone و مضخرف هستن. نمیدونم ایران کسی DSTwo داره یا نه ولی اگر گیر بیاد عالیه. مال من امروز اومد امتحان کردم خیلی خوب بود راضی راضیم. بهترین چیزش Save کردن وسط بازی هست که خیلی به درد خوره.

Reviews and News Articles - GameRankings

اینجا برو به ترتیب بازی ها رو یه نگاه بنداز ببین با کدوم ها حال میکنی. خیلی سلیقه ای هست، مثلا من با سری بازی های Mario and luigi خیلی حال کردم. یه بازی که تو ذهنمه حتما امتحان کن Alien infestation هست. این لیست بازی های selection من واسه ds هست یه نگاه بنداز:

کارت R4i sdhc سفید رنگ دو چیپ رو از میدان امام پاشاژ شیرازی طبقه همکف میتونید تهیه کنید ، مشکلی نداشته همه بازی ها رو هم اجرا کرده ، تا 6.2 هم آپدیت داده بیرون
بازی قشنگ هم من باهاش Brave , Gta china , re silent dead و آیرون من ها رو رفتم. (باقیشون به دلم نشست) البته یه بازی مخوف دیگه هم که تا یه جاهاییش رفتم و وقت نکردم دیگه برم Dementium بود که فوق العاده است.
از سایر بازی ها میشه از مرد های عنکبوتی ، بتمن ، ترون ، آسفالت ها و هاروست مون ها(هَروِست موون البته ولی خب اینجا ایرانه) نام برد.

ماریو و اینارو دوست ندارم زیاد ؛ کسی اون ماریوی میکرو رو واسه این ار4 میشناسه یا اسمشو بگه یا لینک بده ممنون میشم.

پ.ن : خزائی هستم . همه جوره نوشتن این فامیلی مارو الا درستشو (خزایی ، خزایئ ، خضایی ، خضائی و ... :d)
مرسی از بابت پاسخ کاملتون.فامیلیتونم شرمنده.همون خزائی که فرمودید

- - -ویرایش - - -

واسه کارتریج سعی کن R4 Gold گیر بیاری، بقیشون همه clone و مضخرف هستن. نمیدونم ایران کسی DSTwo داره یا نه ولی اگر گیر بیاد عالیه. مال من امروز اومد امتحان کردم خیلی خوب بود راضی راضیم. بهترین چیزش Save کردن وسط بازی هست که خیلی به درد خوره.

Reviews and News Articles - GameRankings

اینجا برو به ترتیب بازی ها رو یه نگاه بنداز ببین با کدوم ها حال میکنی. خیلی سلیقه ای هست، مثلا من با سری بازی های Mario and luigi خیلی حال کردم. یه بازی که تو ذهنمه حتما امتحان کن Alien infestation هست. این لیست بازی های selection من واسه ds هست یه نگاه بنداز:
مرسی از بابت لیست و راهنمایی.*
این* DSTwo که گفتید همینه؟
http://upload7.ir/images/61969924668058552732.jpg

مرسی از بابت لیست و راهنمایی.*
این* DSTwo که گفتید همینه؟
http://upload7.ir/images/61969924668058552732.jpg

نه داداش اینه:
81512824506945815875.jpg

این خوبیش اینه که یه cpu مخصوص توش داره، امکان این رو میده که بتونید فیلم ببینید حتی mkv. وسط بازی فایل های txt و عکس و pdf باز کنید واسه راهنما. cheat code ساپورت میکنه، emulator خیلی از کنسول های قدیمی رو داره و کلی دیگه. البته قیمتش دو برابر بقیه کارت ها هست فکر نکنم ایران گیر بیاد...تنها کارتی هم هست که تا حالا نیاز به تعویض فیزیکی با آپدیت شدن کنسول نداشته بقیه کارت ها رو باید دوباره بخری چون دیگه ساپورت نمیشن. ولی در کل DsTwo تنها کارتی هم هست که کلون نشده و همشون اصلی هستن.

آخرین ویرایش:
این به دستگاه شما نمی خوره

دستگاهت رو یه وقت آپدیت نکنی ها اصلا به اینترنت وصلش نکن
بله ممنون از شما.حتما

- - -ویرایش - - -

این کارت دیگه از سال 2010 آپدیتی واسش نیومده متاسفانه...
مرسی داداش.میتونید راهنمایی کنم چه مدلی بگیرم؟
دستگاهم پاله ورژن 4.3

نه داداش اینه:
81512824506945815875.jpg

این خوبیش اینه که یه cpu مخصوص توش داره، امکان این رو میده که بتونید فیلم ببینید حتی mkv. وسط بازی فایل های txt و عکس و pdf باز کنید واسه راهنما. cheat code ساپورت میکنه، emulator خیلی از کنسول های قدیمی رو داره و کلی دیگه. البته قیمتش دو برابر بقیه کارت ها هست فکر نکنم ایران گیر بیاد...تنها کارتی هم هست که تا حالا نیاز به تعویض فیزیکی با آپدیت شدن کنسول نداشته بقیه کارت ها رو باید دوباره بخری چون دیگه ساپورت نمیشن. ولی در کل DsTwo تنها کارتی هم هست که کلون نشده و همشون اصلی هستن.

مموری تا چند ساپورت میکنه؟
الا سرچ کردم مثه این که روی ایکس ال کار نمیده.
الان اون مشکل درست شده؟

مموری تا چند ساپورت میکنه؟
الا سرچ کردم مثه این که روی ایکس ال کار نمیده.
الان اون مشکل درست شده؟

من یه 4 گیگ روش دارم فکر کنم تا 32 ساپورت کنه. روی xl هم کار میده من خودم xl دارم! البته مهم هست که قبل از رفتن به آخرین فرم ور اپدیت بشه وگرنه از کار میفته.

اقا اسی این طرز نوشتارتون رو عوض کنید خیلی بهتر هست ، دعوا که نداریم 200 تا ! و ... بذاریم که ؛ حرفت درست و علمیه میپذریم ، خیلی هم از این که جواب درست و کار آمد میدید سپاسگزاریم./QUOTE]
آقای خزائی...نمیدونم درباره ی من چی فکر میکنید...قصد من فقط کمک به افراد گیمری مثل خودمه...!! نمیدونم رو چه حساب فکر میکنید دعوا دارم؟؟؟ الآن من در عجبم..!! :-b
...
ولی Mario Kart 7 حریف میطلبم!!....Mirror ها رو با 3 ستاره تموم کردم...کی میاد رقابت کنیم :d؟؟

شاید 3DS بتونه موفقیت نسل قبلش یعنی DS رو تا حدی تکرار کنه ( البته بعید میدونم که به همون اندازه بفروشه )

به نظرم اگه حدود نصفش هم بفروشه خوب هست (یعنی حدودا بین 70 تا 80 میلیون)

6098ef82c97f.png

به نظرم همونطور که DS تونست PSP رو در فروش شکست بده 3DS هم میتونه Vita رو در فروش شکست بده

(با توجه به میزان فروش کنونی هردو کنسول 3ds و vita میگم( البته vita هم دیرتر اومد و هم گرونتره تقریبا) )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or