Ninja Gaiden III | X360

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
فک کنم خبرش رو بابک گذاشت ، TGS قبلی تایید شد شماره سومش ، چنان YESSSSSS بلندی گفتم بابام بنده خدا از خواب پرید :D ! الآن آرزو میکنم بازی اگه اینه، نیاد بیرون تا لقب نا امیدکننده ترین بازی تاریخ رو نگیره . واالله آبرو داریم ما .

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اصلا به گروه خوني گيدن ميخوره درجه سني طفول ؟ :d
درجه سني طفوليك ه من توي شماره 2 ديدم بعضي جاها اشكمو در اورد به خدا

اره تو این دوره زمونه بچه ها روغن نباتی=))

بازی مشکل داشت ، 2 رو میگم ... درجه سختیش بالانس نبود .

نه با خوب بود که
فقط یه جا فک کنم گلشون رم میکنه افت فریم داشت اخراش

و اینکه باس اخرش اعصابمو ریخته بود بهم

• Like
Reactions: koorosh sh

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازی مشکل داشت ، 2 رو میگم ... درجه سختیش بالانس نبود .
من يه جاهاييش گريه ميكردم
به خدا باورتون نميشه :d:d
---------------------------------------
ولي تمومش كردم، و كلي خودمو بيشتر گيمر ميدونم زين پس b-)
گیدن نیست نینجا "گایدن" درسته.
خب حالا زياد توفيقي نداره :d
اره تو این دوره زمونه بچه ها روغن نباتی=))
و اینکه باس اخرش اعصابمو ریخته بود بهم
=))=))
خوب اومدي ..
و اينكه باس اخرشو من دفعه دوم كشتم
يكي قبل از اخري (اون جونوره كه از بين سخره ها ميرفت بالا پوست منو كند) :d

guybrush

کاربر سایت
Sep 24, 2006
31
نام
صفا
آقا کلا دیوانه شدین؟ خب اینا ویدیوی tutorial اول بازیه! اون دکمه هاییم که میاد وسط صفحه تو بازی نمیاد! دست گرمیه اول بازیه اینا! آخه کی میاد tutorial بازیشو سخت بذاره؟ باید آسون باشه! طرف badass ترین نینجای کره ی زمینه، از 4 تا نطامی میخواین بخوره؟ یارو هم داره خوب بازی میکنه تازه، همین دموشو بدین یکی که تا حالا نینجا گایدن بازی نکرده، ببینیم چی کار میکنه! بعدشم یه چیزی که فک کنم کلا یادتون نیس اینه که ng1 و به خصوص ngb از ng2 واقعا بهتر بود و حالی که یکش میداد به قطع شدن اعضای بدن ربطی نداشت کلا!

به نظر منکه ایتاگاکی اگه چیز خاص دیگه ای تو آستینش داشت، همون ng2 رو خیلی بهتر از چیزی که تحویل داد می ساخت! این یکی یارو رو بذارین کارشو بکنه، به هر حال یه سری تغییرات خیلی خوبم داده، مطمئن باشین هر کاری بکنه بازم بهترین بازی دنیاس نینجا گایدن! آخه اصلا مگه میشه از نینجا گایدن ناامید شد؟ بعدشم در هر شرایطی واقعا نامردیه در حق نینجا گایدن که با نینجا بلید مقایسه ش کنین!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
به نظر منکه ایتاگاکی اگه چیز خاص دیگه ای تو آستینش داشت، همون ng2 رو خیلی بهتر از چیزی که تحویل داد می ساخت!
مهم نیست چقدر ایده و نظر داشته. کم بود وقت تنها مشکلی هست که گریبانگیر NG II شد.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,496
نام
Ali
بابا بزارین یه چند تا تریلر از گیم پلی بازم بیاد .

هر چند خودم بدون ایتا بهش خیلی امید ندارم ولی اینطوری رسماً دارم ناامید میشم از بازی :(!

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
وقتي تريلر هاي گيم پلي رو ديدم خيلي نا اميد شدم!دو تا مشكل اصلي تو اين تريلر ها مشخص بود:
1-نبود قطع عضو
2-حجمه زياد QTE در پايان هر Combo
مشكل اول كه واقعا تو چشمه!گالون گالون خون ريخت يه ارتش رو كشت ولي يه دست و پا رو زمين نيفتاد!!!جالبه كاتانا رو از راست و چپ بدن بيرون ميكشيد ولي بازم قطع عضو نبود!
مشكل دوم هم كه براي اين بازي واقعا افت داره!تو نسخه هاي قبلي براي كشتن هر كدوم از دشمنا نيم ساعت وقت صرف ميكرديم الان با اين وضعيت مبارزات با دشمنان مثل اب خوردن شده و 3 سوت تموم ميشه!
كلا از الان ميشه اينده اين بازي رو ديد!ميانگين نمرات زير 85 به همراه باخورد هاي شديد منفي هواداران!

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
وقتي تريلر هاي گيم پلي رو ديدم خيلي نا اميد شدم!دو تا مشكل اصلي تو اين تريلر ها مشخص بود:
1-نبود قطع عضو
2-حجمه زياد QTE در پايان هر Combo
مشكل اول كه واقعا تو چشمه!گالون گالون خون ريخت يه ارتش رو كشت ولي يه دست و پا رو زمين نيفتاد!!!جالبه كاتانا رو از راست و چپ بدن بيرون ميكشيد ولي بازم قطع عضو نبود!
مشكل دوم هم كه براي اين بازي واقعا افت داره!تو نسخه هاي قبلي براي كشتن هر كدوم از دشمنا نيم ساعت وقت صرف ميكرديم الان با اين وضعيت مبارزات با دشمنان مثل اب خوردن شده و 3 سوت تموم ميشه!
كلا از الان ميشه اينده اين بازي رو ديد!ميانگين نمرات زير 85 به همراه باخورد هاي شديد منفي هواداران!
من اون پست بالامم گفتم که امکانش هست تریلر رو درجه سخطی طفول بوده و با درجه سختی مستر از این خبرا نی
برا خونو قطع عضوم یه امکان هست که بشه درجه خشونت بازی رو تنظیم کرد

guybrush

کاربر سایت
Sep 24, 2006
31
نام
صفا
امکانش هست درجه ی سختیش رو طفول بوده باشه که خب هست، رو درجه ی طفوله! این ویدیوی یکیه که داره رو هارد (هاردشم اصولا دومین دیفیکالتیشه گویا،یعنی ایزی نداره یا در واقع نرمالش همون ایزیه) بازی میکنه: http://www.youtube.com/watch?v=pk4NhtKyjMQ

تعداد دشمناش معلومه که بیشتره ولی خب بازم آسونه که اونم باز به خاطر اینه که tutorial اول بازیه! کامنتاشم بخونین، یارویی که بازی کرده کاملا راضی بوده با اینکه قبل از اینکه بازی کنه همچین فکری نمیکرده اصلا!

در ضمن آیس بوی جان، توی بازیای قبلی، همون اول اول بازی که بازی تازه شروع میشه اگه رو آسون ترین دیفیکالتیش هر دشمنو (یعنی پشم ترین دشمن تو کل بازی رو) نیم ساعت طول میدادی بکشی، دیگه واقعا مشکل خودت بوده! اوناییم که پشت سر هم دو تا سه تایی میمیرن، خب جاش باز چند نفر دیگه میان! فرض کن به جای اینکه کلا 3 تا دشمن داشته باشی، 5 تا دشمن داری که دو تاشون خیلی سریع میمیرن! همون 3 تا دشمنو داری فقط 2 نفر اضافه هم این وسط کشتی، مشکلش چیه؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
درود
فاجعه اینقدر بزرگ و عمیق و باور نکردی هست که نمیدونم از کجا شروع کنم!. چیزها رو که میخوندم رو با چشم دیدم.
سرعت گیم پلی به شدت افت کرده و خیلی راحت در رده Darksider و Enslaved قرار میگیره.
یه مشت QTE مسخره و نا بجا همین گیم پلی کُند رو کُندتر میکنه.
هوش مصنوعی از این ضعیفتر دیگه ممکن نیست.
نرخ فریم هم 30 هست ( یادش بخیر ninja gaiden ـه XBOX روی 60 فریم بود اونم نسل قبل).

این بازی یه نسل از Ninja Gaiden II عقبه که هیچ، میشه گفت کلاً مسیرش رو از این سری جدا کرده.

• Like
Reactions: Whitebeard

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر