Ninja Gaiden III | X360

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
دیوونه بود ، روانی شد :d!

لامصب این Action سریعش همراه گالون گالون خون حس خوبی به آدم میده ... سینا این SD های GT ِ ؟! چون GT معمولاً SD هاش کیفیت خوبی دارن .

Shinigami

کاربر سایت
Jun 8, 2010
9
GT یه سری Walkthrough از توی بازی گذاشته .. من 2 دقیقشو بیشتر ندیدم ولی اگه قرار باشه آخر هر کمبو یه QTE داشته باشه ، دیگه این NG ـه سابق نیست!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
تريلرش اصلاً راضی کننده نبود...يه 20 ثانيه گيم پلی درستو حسابی نشون ندادن ببينيم دقيق چی به چيه...اين همه صبر کرديم ببينيم چی به چيه که دوباره باز بايد انتضار بکشيم برای تريلر بعدی که شايد اونجا يه گيم پلی درستو حسابی نشون بدن...

نه به itagaki که سر ng 2 هروز گيم پلی میداد بيرون نه به اين که هر 6 ماه به 6 ماه يه چيزی نشون میده که اصلاً معلوم نيست چی به چيه.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دیوونه بود ، روانی شد :d!

لامصب این Action سریعش همراه گالون گالون خون حس خوبی به آدم میده ... سینا این SD های GT ِ ؟! چون GT معمولاً SD هاش کیفیت خوبی دارن .
آره ماله GTـه:D
تريلرش اصلاً راضی کننده نبود...يه 20 ثانيه گيم پلی درستو حسابی نشون ندادن ببينيم دقيق چی به چيه...اين همه صبر کرديم ببينيم چی به چيه که دوباره باز بايد انتضار بکشيم برای تريلر بعدی که شايد اونجا يه گيم پلی درستو حسابی نشون بدن...

نه به itagaki که سر ng 2 هروز گيم پلی میداد بيرون نه به اين که هر 6 ماه به 6 ماه يه چيزی نشون میده که اصلاً معلوم نيست چی به چيه.
خدمت شما.همش از گیم پلی:D
1
2
3
4

• Like
Reactions: Black Roz

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من همرو ديدم...

واقعاً نميدونم چرا اين همه شمشير به بدن فرد میزنه ، جرو واجرش میده ولی کوچکترين قطع عضوی ما تو بازی نمیبينيم..اقلاً هر از چند گاهی يه دستی يه پايی بايد پرت بشه اينور اونور يا نه ؟؟

خون تو بازی بسيار زياد کار شده ولی اصلاً جور در نمياد..واقعاً هنوز در عجبم که چرا کوچکترين قطع عضوی تو بازی ديده نمیشه !!!

تو اين گيم پلی هم همش با شمشير بود..خدا کنه فقط به همين سلاح تا اخر بازی بسنده نکنه که اگه اينچنين باشه فاتحش خوندست از همين الان.

اميد وارم تا موقع ريليز بازی شاهد قطع عضو هم باشيم...چون واقعاً خيلی ناجور از آب در مياد اگه همچین چیزی تو بازی دیده نشه....itagaki کجایی که یکم از این تجربیاتت رو به hayashi بدی :(

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اعصاب ريخت بهم گفتم برم تو facebook اشون به عنوان يه نظر براشون کامنت بزارم...خيلی جالب بود کامنت افراد رو که میخوندم اکثراً به همين قضيه قطع عضو اشاره میکردن و چند نفر هم عکس از ng 2 گذاشته بودن که نشون بدن به hayashi چجوری اعضای بدن تو ng2 تيکه تيکه میشد..

اکثر نظرات ناراحت کننده بود..يکی از نظرات اين بود بازی تبديل شده به ninja blade

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این چی بود!!!خودم تازه Walkthrough هارو دیدم.رسما ناامید شدم!!
دشمنا که به شدت احمق بودن!!اصلا حمله نمیکردن!اگه هر بازی دیگه ای بود میگفتم داره رو Easy بازی میکنه ولی Easy تو NG معنا نداره!!! شاید یه چیزی 1/4ـه آسون ترین درجه ی NGB بود!
از این بگذریم خشونت بازی بالاست ولی همون طور که بالاتر گفتن اصلا قطع عضوی نمیبینیم که خیلی تو ذوق میزنه این مورد!!
سره هر فینیشری هم اسلوموشن میشه!!!
اون قدرتی که با نگه داشتن x یا y که الان یادم نمیاد استفاده میشد,ظاهرا مکانیزم فعال شدنش یه کم فرق کرده.فکر کنم با هر دشمنی که بکشی یه چیزی پُر بشه و وقتی آماده ی استفاده شد دست راست ریو که یه جوری هم شده قرمز میشه و اون موقع میشه استفاده کرد.
دیالوگای دشمنای در حال موت هم زیاد تکرار میشد!:D
ولی از اون طرف از QTE هاش خوشم اومد و به نظرم تغییر مثبتی هست.
کلا بیشتر ناامیدم کرد تا امیدوار.البته چیزایی نیستن که نشه حلش کرد ولی من بعید میدونم تغییری بکنه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
ولی از اون طرف از QTE هاش خوشم اومد و به نظرم تغییر مثبتی هست.
اتفاقا بزرگترین نکته منفی ـش همین بود :D کل بازی شده QTE، یه لحظه فکر کردم دارم گیم پلی Ninja Blade 2 را می بینم :D به نظر من به عنوان یه بازی از سری Ninja Gaiden نمایش های بازی فوق العاده ضعیف بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر