Ninja Gaiden III | X360

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
بازیش آشغاله در یک کلام یعنی اگه اون DLC نبود عمرا تا آخرش میرفتم این بازی 100% در لیست نامید کننده ها قرار میگیره بعد از اینکه بازی تموم شد سریع رفتم NG2 رو گذاشتم به دست بازی کردم حالم جا اومد درجه سختیاش هم خیلی مسخرس رو UN میزای با 2 تا شمشیر نصف جونش میره :| اخه به این میگن چالش؟؟ مثل اینکه TNفکر کرده مفت خوری از یه نام محبوب خیلی حال میده :| گرافیک مزخرف داستان افتضاح گیم پلی هم فاجعه تمام افکت های صوتی از NG2 کپی شده
نمره من به این بازی 2.5 از 10 (با ارفاق!!)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
من که بازی رو تموم کردم بازیه بدی نبود
فقط قسمت دهکده هایابوسا زیبا بود!
اگرید اینا رو که کلا بیخیال شده بودن!هیچی واسه اپ کردن نبدو اما بازیه بدی هم نبود
کلا 1 بار ارزش تموم کرردن رو داشت
مثل سری های قدیمی نبود

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من که تریلر شو از gamespot دیدم نزدیکش نرفتم خواستم خاطرات قشنگ ninja black و NG2 برام باقی بمونه البته به عنوان یه بازیه دیگه من توصیه میکنم دوستانی که سری های قبل رو بازی نکردن این عنوان رو بازی کنن چیزی از دست نمیدید.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
منم بازی را امروز گرفتم تا چپتر 3 رفتم تنها بهبودی که دیدیم دوربین و درجه سختی متعادل بود اما بقیه موارد پس رفت بود دیگه از اون جعبه هایی که توش سلاح وایتم پیدا میکردی نیست خبری از فروشگاه نیست خبری از ارتقاع سلاح و قدرت نیست
دشمنای یکنواخت دیگه خبری ازون هیولاها نیست قطع عضو هم که بماند واقعا ناامید کننده بود:(:-&

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
منم بازیو تموم کردم
تنها شباهتی که به سری داشت وجود ریو بود .....
ریو هم که دیگه ماسکشو برداشت .... خیلی حیف شد .... همین که نمیدونستم چه شکلیه خیلی بیشتر حال میداد .....
در کل این شماره ضدحال ترین شماره بود .... دشمن ها هم که در ضایع ترین حالت ممکن طراحی شده بودن ...باس فایت ها هم که فاجعه بودن ...
دیگه چیزی نگم بهتره

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز موفق شدم بازی را تمام کنم .
راستش با این حال که سایت ها امتیازات خوبی به بازی ندادند و خیلی از گیمرها هم بازی را تحویل نگرفتند ولی من به شخصه خیلی از بازی خوشم اومد .
من شماره 2 رو به خاطر سختی بیش از حدش یکی دو ساعت بیشتر نتونستم بازی کنم ولی این شماره علی رغم همه ضعف هاش منو تا آخر به ادامه بازی ترغیب کرد .
گیم پلی سریع و نوع تعریف داستان از نکات خوبش هست .

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
اقا اول اینکه بازی مزخرف
دوم اینکه بازی باگ
سوم اینکه اونم چه باگی
چهارم اینکه بازی را روی نرمال تموم کردم اچیومنت درجه سختی hero را هم داد
پنجم :خدا خیرش بده حداقل یک نکته مثبت داشت من اولین اچیومنت درچه آخرین سختی را گرفتم
یکی نیست بگه مسخره ها این دیگه چی بود بیچاره اونور که اصل خریدن کلاهی سرشون رفته به این بزرگی
به نظرم علت بد شدن بازی این بود که میخواستن با کنترلر Move هماهنگش کنن البته به غیر از گیم پلی داستانش هم چیزی از شعله امتاپاچن کم نداشت فقط همین مونده بود دایاسور بیاد توی این بازی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اقا اول اینکه بازی مزخرف
دوم اینکه بازی باگ
سوم اینکه اونم چه باگی
چهارم اینکه بازی را روی نرمال تموم کردم اچیومنت درجه سختی hero را هم داد
پنجم :خدا خیرش بده حداقل یک نکته مثبت داشت من اولین اچیومنت درچه آخرین سختی را گرفتم
یکی نیست بگه مسخره ها این دیگه چی بود بیچاره اونور که اصل خریدن کلاهی سرشون رفته به این بزرگی
به نظرم علت بد شدن بازی این بود که میخواستن با کنترلر Move هماهنگش کنن البته به غیر از گیم پلی داستانش هم چیزی از شعله امتاپاچن کم نداشت فقط همین مونده بود دایاسور بیاد توی این بازی
بله فقط نکته باحالش این بود که اگر روی Hard میرفتین،اچیو Normal و Hero رو هم میداد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر