Ninja Gaiden III | X360

خوب گويا فشار ها بالاخره tecmo رو وادار کرد که به حرف بياد..

tecmo تو صفحه facebook اشاره کرده که مسير جديد ng 3 شامل بريدن ، قطعه قطعه کردن دشمنان خواهد بود.

بعد نکته ديگری هم که اشاره کردن اين هست که گفته بعضيها از شدت QTE نگران هستند..گفته که اين فقط برای نمايش در e3 بوده و در سراسر بازی اينچنين QTE استفاده نخواهد شد.
خيلي خوبه !!
بالاخره به حرف اومدن !!
پس مشكلات اينچنيني وجود نداره توي بازي !!
ولي بازم خنگي دشمنا بي جواب مونده :d

خوب گويا فشار ها بالاخره tecmo رو وادار کرد که به حرف بياد..

tecmo تو صفحه facebook اشاره کرده که مسير جديد ng 3 شامل بريدن ، قطعه قطعه کردن دشمنان خواهد بود.

بعد نکته ديگری هم که اشاره کردن اين هست که گفته بعضيها از شدت QTE نگران هستند..گفته که اين فقط برای نمايش در e3 بوده و در سراسر بازی اينچنين QTE استفاده نخواهد شد.
خودشونم فهمیدن چه افتضاحی دارن تحویل ملت میدن! خوبه تا حدی سر عقل اومدن!
بهتره یه فکری هم به حال هوش مصنوعی جالب دشمنا بکنن!:| تو دموهای E3 که تو کل دمو فکر کنم فقط یه بار موشک (!) خورده بود Ryu . به جز اون همش واسه خودش میچرخید و دشمنام هیچ کاریش نمیکردن!:|

خودشونم فهمیدن چه افتضاحی دارن تحویل ملت میدن! خوبه تا حدی سر عقل اومدن!
بهتره یه فکری هم به حال هوش مصنوعی جالب دشمنا بکنن!:| تو دموهای E3 که تو کل دمو فکر کنم فقط یه بار موشک (!) خورده بود Ryu . به جز اون همش واسه خودش میچرخید و دشمنام هیچ کاریش نمیکردن!:|
درجه سختي رو بايد تغيير بدن !!
تا جاييكه من ميدونم نينجا گايدن تنها چيزي كه نداره هوش مصنوعي هست !!
چون هيچ استراتژي و تاكتيكي در كار نيست ..
فقط حمله هست، فقط !

فقط حمله هست، فقط !
شماره ی 2 که خوب بود! درسته دشمناش بیشتر سخت بودن و وحشی به جای اینکه با تاکتیک حمله کنن ولی باز همون هم از این افتضاح بهتر بود! من به همون راضیم!:d

شماره ی 2 که خوب بود! درسته دشمناش بیشتر سخت بودن و وحشی به جای اینکه با تاکتیک حمله کنن ولی باز همون هم از این افتضاح بهتر بود! من به همون راضیم!:d
خب همين درسته !!
ما دشمن وحشي و بي شعور ميخوايم تا يه مَشت كوزه و گلدون به درد نخور :d

خوبه خدا رو شکر سر عقل اومدن . مطمئنا برای هوش مصنوعی هم یه کاری میکنن . اصولا برای نمایش تو نمایشگاه ها از درجه ی سختی پایینی استفاده میکنن که ضایع بازی نشه . مثلا God Of War وقتی تو E3 معرفی شد خیلی آسون بود در واقع یارو روی درجه ی آسون بازی میکرد

خوبه خدا رو شکر سر عقل اومدن . مطمئنا برای هوش مصنوعی هم یه کاری میکنن . اصولا برای نمایش تو نمایشگاه ها از درجه ی سختی پایینی استفاده میکنن که ضایع بازی نشه . مثلا God Of War وقتی تو E3 معرفی شد خیلی آسون بود در واقع یارو روی درجه ی آسون بازی میکرد
امیدوارم یه کاری بکنن! اخه اسونترین درجه سختی Ninja Gaiden هم اینطوری نیست!

فقط حمله هست، فقط !
اتفاقا اشتباه شما و اکثر کسایی که از سختی بیش از حد بازی مینالن همین جاست ! کی گفته فقط حمله استراتژی مناسبیه ؟ مگه گاد آو وار یا کسلوانیا داری بازی میکنی که فقط حمله کنی ؟:دی
بقول ایتاگاکی : Blocking is too important ...

این عنوان تا اونجا که من یادم میاد همه از سخت بودن بیش از حد (البته به نظره خوده من بعضی جاها غیر متعادل) ناراحت بودن ولی الان ! . . .

تا یکی یه حرفی میزنه همه دنبالش قطاری داستان میگن ! تا الان واقعا نسبت به آشغالهایی که تو این روزا میبینم یا حتی قبلا دیدم عنوان موفقی بوده

و فکر نمیکنم که شماره 3 هم غیر از این باشه . . .

به امید پیروزی!

اتفاقا اشتباه شما و اکثر کسایی که از سختی بیش از حد بازی مینالن همین جاست ! کی گفته فقط حمله استراتژی مناسبیه ؟ مگه گاد آو وار یا کسلوانیا داری بازی میکنی که فقط حمله کنی ؟:دی
بقول ایتاگاکی : Blocking is too important ...
اشتباه گرفتي !
بحث من در مورد هوش مصنوعي و عملكرد دشمن ها بود !!
كه فقط حمله ميكنن، حمله !!
وگرنه هوش انسان كه تاكتيك ازش ميباره برا پيشروي در بازي :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or