Ninja Gaiden III | X360

اول از همه بگم متاسفانه اون پست قبلی رو یه ابلهی داد که به پسورد من دسترسی داشت.
-------------
من هم تریلر رو دیدم و به نظر مزخرف به تمام معنا بود.به جز مسئله قطع عضو که دوستان گفتن ظاهرا فریم ریت 30 شده بود که فاجعه حساب میشه.از اونطرف هوش مصنوعی در حد گلابی بود.همینجوری همه داشتن نگاش میکردن.البته قطعا با رفتن ایتاگاکی مشخص بود که بازی آسونتر میشه تا فروشش بالا بره.از طرفی روند مبارزات خیلی تکراری و چرت بود.qte هم که حالم رو بهم زد.در کل فکر میکنم با رفتن ایتاگاکی فاتحه این بازی خونده شد و بهتره بریم همون ng black بازی کنیم.

خب منم نمایش بازی توی E3 رو دیدم همونطوری که بقیه دوستان هم گفتن نمایش بازی واقعا ناامید کننده بود

گیم پلی بازی خیلی کند شده که واقعا جای تاسف داره از اون طرف QTE ها واقعا رو اعصاب بودن و من با دیدنشون سردرد گرفتم چه برسه که بخوام توی بازی انجامشون بدم

تریلرشو همین الان دیدم.
به نظرم اصلا در حد شماره های قبلی نبود. هوش مصنوعی واقعا ناامید کننده بود!
QTEها هم واقعا به نظرم مسخره و بی مصرف هست. گیم پلی شماره ها قبلی به نظرم خیلی بهتره. ولی داستانش به نظر میرسه بد نباشه!

نتیجه ی مولتی پلتفرم کردن همینه اگه نسخه 360 را جدا و برای ps3 هم یه sigma میدادند کیفیت بازی خیلی بالاتر میرفت این نبودن قطع عضو خیلی رو عصابه)x

به خيال خودشون فکر میکنن بازيشون خيلی شاخ شده...از 2 3 تا سايت gamespot و چندتا ديگه award گرفتن فکر میکنن عجب چيزی ساختن..همشم تو فيس بوک کامنت میزارن اينارو..

میيانگين امتياز بازی به نظر من يه چيزی بين 7.5 تا 8 خواهد شد با اين وضعی که تو تريلرها مشهوده مگر يه حرکتی بکنن که احتمالش بسيار کمه.

خوب گويا فشار ها بالاخره tecmo رو وادار کرد که به حرف بياد..

tecmo تو صفحه facebook اشاره کرده که مسير جديد ng 3 شامل بريدن ، قطعه قطعه کردن دشمنان خواهد بود.

بعد نکته ديگری هم که اشاره کردن اين هست که گفته بعضيها از شدت QTE نگران هستند..گفته که اين فقط برای نمايش در e3 بوده و در سراسر بازی اينچنين QTE استفاده نخواهد شد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or