New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
از لحاظ سخت افزاری کم می یاره اگه تو همین وضعیت با دیسک اجرا می کردی این اتفاق می یوفتاد! ممکنه حجم ترافیک تو خیابون تعداد ماشین ها سرعت زیاد و خیلی عوامل دیگه ....که باعث شده یکم محیط دیر رندر بشه .این بازی تو پلی3 هم که بازیهاش رو هارد نصب می شه اتفاق می یوفته تو تاپیک پلی 3 خوندم/البته من gtaiv تست نکردم چون دیگه کلا از همه لحاظ بازیو تموم کردم ولی تو بازی gow2 با نصب روی هارد ماشین ها و jack دیر رندر می شه .به این صورت مثلا بدنه ماشینو در نظر بگیر که ماته و بعد 5 ثانیه جزئیات ماشین متریال و ... روش لود می شه.منظورم از jack برای کسایی که نمی دونن همون رباطه داخل بازی هست .
یه موری هم در مورد داشبور می خواستم بگم از لحاط کم شدن صدا و ... که همه می دونن در مورد گرمای کنسول خیلی خیلی ماثره من gow2 الان 3 ساعت بازی کردم کنسول کمتر زمانی که boishock بازی می کردم گرم شده .موفق باشین
البته این مشکل شما مربوط به کنسول خودتونه وگرنه من همچین مشکلی ندارم و نمیتونه مشکل از آپدیت باشه .
سلام
اقا سياوش با تمام حرفاتون موافقم اما خواستم يه نکته بگم اينيستال شدن بازي توي ps3 با 360 خيلي فرق داره توي ps3 همه بازيها اينيستال نميشن بعضي از بازيها اين امکان دارند اونم نه به طور کامل قسمتی از بازی اما داخل 360 بازي کاملا کپي ميشه روي هارد و ديگه لنز دستگاه کار نميکنه و بازي از روي هارد اجرا ميشه که بسيار کار خوب هوشمندانه اي بود از طرف مايکروسافت
دقیقا اینستال بازی در هارد ps3 با 360 فرق داره و در 360 کل بازی اینستال میشه در حالی که در ps3 مقداری از فایلها .
ببخشید یک سوال داشتم...
کسایی که آپدیت کردن و بازی رو نصب کردن اگه میشه بگن چقدر بازی نصب شده.همه ی بازی یا قسمتیش...
آخه من هاردم 20 هست...
ممنون.
کل بازی نصب میشه و دیسک هم فقط بخاطر چک شدن وجود داشتنش در درایو باید در داخل درایو باشه . من فکر میکنم هکر ها بزودی کاری کنن که دیگه نیاز به دیسک هم نباشه و با فلش بازیا بریزی روی هارد و بازی کنی .

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
ببخشید چند تا سوال در مورد این اپدایت داشتم
ایا دموهای قابل بازی رو هم میشه کپی کرد تو هارد؟؟؟؟
من خودم نصب نکردم و دقیق نمیدونم ولی میخواستم بدونم ایا وقتی بازی رو کپی کردی تو هار دفعه بعد که خواستی بازی کنی باید بازی رو بزاری و از داخل هارد بازی رو اجرا کنی یا از همون منو دی وی دی که بازی رو اجرا کنی اتوماتیک از تو هارد اجرا میشه؟!!
چیزای دیگه هم میشه با این اپدایت ریخت مثلا تصویری ویا عکس؟؟؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
سلام
من خودم نصب نکردم و دقیق نمیدونم ولی میخواستم بدونم ایا وقتی بازی رو کپی کردی تو هار دفعه بعد که خواستی بازی کنی باید بازی رو بزاری و از داخل هارد بازی رو اجرا کنی یا از همون منو دی وی دی که بازی رو اجرا کنی اتوماتیک از تو هارد اجرا میشه؟!!

دوست عزیز منم تا اومدنه آپدیته اصلی نمیریزم
ولی یه نکته هست راجع به دموهایه plaable و اون اینه که وقتی میشه دمو رو دانلود کرد
و از رو هارد در حال حاضر بازی کرد تو این آپدیت هم فکر نمیکنم فرقی داشته باشه;)

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
راستی با این اپدیت دیگه اختلاف نظرها راجع به انواع دیسکها هم تموم میشه و میتونید هر نوع دیسکی که دم دستتونه رو استفاده کنید بدون هیچ تفاوتی از مالزی گرفته تا ورباتیم .

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
سلام
نه . دموهایی که تو dvd دارید نمیشه داخل هارد کپی کرد فقط در صورتی روی هارد قرار میگیره که از liveدانلود کنید

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
راستی با این اپدیت دیگه اختلاف نظرها راجع به انواع دیسکها هم تموم میشه و میتونید هر نوع دیسکی که دم دستتونه رو استفاده کنید بدون هیچ تفاوتی از مالزی گرفته تا ورباتیم .

البته باید توجه داشته باشید اگر دیسک از کیفیته خیلی پائینی هم برخوردار باشه برایه خوندنش در هر صورت به لنز بیشتر فشار میاد
در مورد پلی باکسها هم یه جا خوندم برای کپی کردنشون رویه هارد هم صدایه درایو خیلی زیاد میشه هم اینکه مدت زمان کپیشون خیلی میره بالا و مهمتر اینکه خیلی ارور دادن و اصلا نصب نشدن;)

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
سلام
شايد سوالم تكراري باشه. ولي بچه ها راهنمايي كنيد;)
من به لايو هيچ وقت وصل نميشم.
ميخوام اين داشبورد جديد نصب كنم ولي ميترسم اگه نصب كردم و بعد نسخه كامل اومد و من خواستم نصب كنم , نسخه كامله رويه اين نصب بشه.
كسي ميدونه كه روش نصب ميشه يا نه؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سلام
شايد سوالم تكراري باشه. ولي بچه ها راهنمايي كنيد;)
من به لايو هيچ وقت وصل نميشم.
ميخوام اين داشبورد جديد نصب كنم ولي ميترسم اگه نصب كردم و بعد نسخه كامل اومد و من خواستم نصب كنم , نسخه كامله رويه اين نصب بشه.
كسي ميدونه كه روش نصب ميشه يا نه؟
وقتی 19 شد خود به خود لایو و دسترسی بهشم باز میشه و این نسخه شما همه قابلیتاش آزاد میشه مثله آواتار و...

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
وقتی 19 شد خود به خود لایو و دسترسی بهشم باز میشه و این نسخه شما همه قابلیتاش آزاد میشه مثله آواتار و...
اخه من كلن امكان اينو ندارم كه به لايو وصل بشم.
از طريق بازي هاي جديد يا دانلود ميشه up كرد؟
در ضمن تحمل نكردم و نصبش كردم:cheesygri

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
یعنی واقعا 11 روز تا روز آپدیت باقیست؟!!!:biggrin1:

بلی...:biggrin1:
و امیدواریم که جاسپر ها هم معرفی بشن.

اخه من كلن امكان اينو ندارم كه به لايو وصل بشم.
از طريق بازي هاي جديد يا دانلود ميشه up كرد؟
در ضمن تحمل نكردم و نصبش كردم
آره میشه...

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
بچه ها کلا میشه مکانیزم این داشبورد رو توضیح بدید؟اخه من درایوم یه نموره لنزش ضعیفه چون هیتاچی هم هست این طور که اقا هومن گفت زیاد به صرفه نیست تنظیم لنزش کنم حالا میخوام ببینم بازییه ای رو که به حالت عادی بدلیل ضعیف شدن نخونه امکانش هست که با نصب اوضاع بهتر بشه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,569
نام
امیر
بچه ها کلا میشه مکانیزم این داشبورد رو توضیح بدید؟اخه من درایوم یه نموره لنزش ضعیفه چون هیتاچی هم هست این طور که اقا هومن گفت زیاد به صرفه نیست تنظیم لنزش کنم حالا میخوام ببینم بازییه ای رو که به حالت عادی بدلیل ضعیف شدن نخونه امکانش هست که با نصب اوضاع بهتر بشه
100% امکانش هست.البته بستگی به شدت ضعف لنز شما داره...

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
Hello Mahdi,

Thank you for contacting Microsoft online support for XBOX. I am Shawn and I will be helping you today with this issue.

As I understand, you downloaded and install the New Xbox Experience and now you are unable to connect to Xbox Live. I apologize for the inconvenience. Please be advised that you will not be able to connect to Xbox LIVE until the New Xbox Experience Launches on November 19, 2008.
بچه ها من یه ایمیل برای این اپدیت زدم در مورد بن شدن اینا .....
این جوابشه یکی بگه چی نوشته :biggrin1: :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر