New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
البته من فکر کنم با توجه به اینکه میگن این نسخه آزمایشی رو خود ماکروسافت بیرون داده ، حتما بعد از ریلیز نسخه اصلی میشه اونو روی این نسخه آزمایشی ریخت با توجه به اینکه حتما فایلهای بیشتر و کاملتری هم داره .

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
بچه ها یه بنده خدایی با این اپدیت اومده به اینترنت وصل شه :eek:
پسر عموی اینجانب:-" وقتی میره کانکشن را تست کنه تو اون قسمتی که میخواد بره لایو یه علامت ضربدر میخوره روش .....
به سلامتی بن شده دیگه ؟؟؟؟؟(حیونی تازه یه ماه بود خریده بودش میخواستیم با هم بازی کنیم :(()
موقع بن شدن چه کدی میده ؟

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
البته من فکر کنم با توجه به اینکه میگن این نسخه آزمایشی رو خود ماکروسافت بیرون داده ، حتما بعد از ریلیز نسخه اصلی میشه اونو روی این نسخه آزمایشی ریخت با توجه به اینکه حتما فایلهای بیشتر و کاملتری هم داره .

البته این که شما گفتی احتمالش زیاده
ولی اگر یه درصد اون احتمالی که دوست ندارم بگم بشه چی؟
نسخه اصلی مسلما خیلی کاملتر هست 180>8 مگ :biggrin1:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
منم آپ کردم و باید بگم تاثیر اینستال کردن بازی در هارد فوق العادس:eek: ! من یه بازی داشتم که خودم رایت کرده بودم و همون اول بازی روی کنسول پیغام نخوندن دیسک رو میداد ولی با این آپدیت براحتی روی هارد کپی شد و با سرعت فوق العده هم لود شد . از طرفی دمای کنسول هم بدلیل کار نکردن درایو بطرز چشمگیری کاهش یافت بطوری که احتمال میره درصد خرابیهایی که بر اثر گرمای زیاد بوجود میاد پایین بیاد . از طرفی هم مشکل ضعیف شدن لنز درایو هم تا 90 درصد کاهش پیدا میکنه . در یک کلام کار مایکروسافت فوق العاده بود :love:

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
دوستان کسی امتحان کرده ببینه که بازی های XBOX1 رو هم میشه به همین روش ریخت تو هارد و بازی کرد ؟
اگه یکی امتحان کنه ممنون میشم.

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
من بازی xbox1 دارم قبلا میزاشتم ارم ایکس باکس1 می یومد بعد ارور میداد الانم میزارم ارور میده;)
نمیدونم ایراد از بازیه یا نه
کلا گزینه ای برای ریختن رو هارد نداره:cheesygri

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
mahdii22 گزینه ریختن روی هارد داره وقتی بازی را میزارید برگردید توی دشبورد Y را بزنید میبینید
و اما اینکه من هم نصب کردم ولی خداییش میگم این اتفاق برام افتاد من اول GTA را ریختم خوب بعد از 10 دقیقه بازی نصب شد وقتی رفتم داخل بازی لود شدن اول بازی 5 ثانیه کم شده بود بعد از یک ساعت بازی کردن یک دفعه همون اتفاقی که نباید میافتاد افتاد و زمین چند لحظه غیب شد در حالی که قبلا با دیسک که بازی میکردم هیچ مشکلی نداشت و بازی را کامل تمام کردم نمیدونم والا چی بود قضیه ؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
mahdii22 گزینه ریختن روی هارد داره وقتی بازی را میزارید برگردید توی دشبورد Y را بزنید میبینید
و اما اینکه من هم نصب کردم ولی خداییش میگم این اتفاق برام افتاد من اول GTA را ریختم خوب بعد از 10 دقیقه بازی نصب شد وقتی رفتم داخل بازی لود شدن اول بازی 5 ثانیه کم شده بود بعد از یک ساعت بازی کردن یک دفعه همون اتفاقی که نباید میافتاد افتاد و زمین چند لحظه غیب شد در حالی که قبلا با دیسک که بازی میکردم هیچ مشکلی نداشت و بازی را کامل تمام کردم نمیدونم والا چی بود قضیه ؟
از لحاظ سخت افزاری کم می یاره اگه تو همین وضعیت با دیسک اجرا می کردی این اتفاق می یوفتاد! ممکنه حجم ترافیک تو خیابون تعداد ماشین ها سرعت زیاد و خیلی عوامل دیگه ....که باعث شده یکم محیط دیر رندر بشه .این بازی تو پلی3 هم که بازیهاش رو هارد نصب می شه اتفاق می یوفته تو تاپیک پلی 3 خوندم/البته من gtaiv تست نکردم چون دیگه کلا از همه لحاظ بازیو تموم کردم ولی تو بازی gow2 با نصب روی هارد ماشین ها و jack دیر رندر می شه .به این صورت مثلا بدنه ماشینو در نظر بگیر که ماته و بعد 5 ثانیه جزئیات ماشین متریال و ... روش لود می شه.منظورم از jack برای کسایی که نمی دونن همون رباطه داخل بازی هست .
یه موری هم در مورد داشبور می خواستم بگم از لحاط کم شدن صدا و ... که همه می دونن در مورد گرمای کنسول خیلی خیلی ماثره من gow2 الان 3 ساعت بازی کردم کنسول کمتر زمانی که boishock بازی می کردم گرم شده .موفق باشین

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
من بازی xbox1 دارم قبلا میزاشتم ارم ایکس باکس1 می یومد بعد ارور میداد الانم میزارم ارور میده
نمیدونم ایراد از بازیه یا نه
کلا گزینه ای برای ریختن رو هارد نداره
البته بازی های ایکس باکس1 رو باید یه دستکاری خاصی بکنی تا بتونی رو 360 فعال کنی..
این لینک خارجیش...
http://www.se7ensins.com/forums/468336-post1.html

اما میگن نکس جن بازی های ایکس 1 دست کاری شده رو می فروشه.

حالا کسی امتحان کرده ببینه میشه رو هارد ریخت یا نه ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
از لحاظ سخت افزاری کم می یاره اگه تو همین وضعیت با دیسک اجرا می کردی این اتفاق می یوفتاد! ممکنه حجم ترافیک تو خیابون تعداد ماشین ها سرعت زیاد و خیلی عوامل دیگه ....که باعث شده یکم محیط دیر رندر بشه .این بازی تو پلی3 هم که بازیهاش رو هارد نصب می شه اتفاق می یوفته تو تاپیک پلی 3 خوندم/البته من gtaiv تست نکردم چون دیگه کلا از همه لحاظ بازیو تموم کردم ولی تو بازی gow2 با نصب روی هارد ماشین ها و jack دیر رندر می شه .به این صورت مثلا بدنه ماشینو در نظر بگیر که ماته و بعد 5 ثانیه جزئیات ماشین متریال و ... روش لود می شه.منظورم از jack برای کسایی که نمی دونن همون رباطه داخل بازی هست .
یه موری هم در مورد داشبور می خواستم بگم از لحاط کم شدن صدا و ... که همه می دونن در مورد گرمای کنسول خیلی خیلی ماثره من gow2 الان 3 ساعت بازی کردم کنسول کمتر زمانی که boishock بازی می کردم گرم شده .موفق باشین
سلام
اقا سياوش با تمام حرفاتون موافقم اما خواستم يه نکته بگم اينيستال شدن بازي توي ps3 با 360 خيلي فرق داره توي ps3 همه بازيها اينيستال نميشن بعضي از بازيها اين امکان دارند اونم نه به طور کامل قسمتی از بازی اما داخل 360 بازي کاملا کپي ميشه روي هارد و ديگه لنز دستگاه کار نميکنه و بازي از روي هارد اجرا ميشه که بسيار کار خوب هوشمندانه اي بود از طرف مايکروسافت

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
به خدا من خر نیستما :biggrin1::cheesygriمن منظورم این بود که واسه ایکس باکس 1 گزینه ی برای ریختن نداره
اخه بازی ایکس باکس 1 را میخونه ولی موقع لود کردنش ارور میده;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بچه ها یه بنده خدایی با این اپدیت اومده به اینترنت وصل شه :eek:
پسر عموی اینجانب:-" وقتی میره کانکشن را تست کنه تو اون قسمتی که میخواد بره لایو یه علامت ضربدر میخوره روش .....
به سلامتی بن شده دیگه ؟؟؟؟؟(حیونی تازه یه ماه بود خریده بودش میخواستیم با هم بازی کنیم :(()
موقع بن شدن چه کدی میده ؟

نه، BAN نشده ايشون، LIVE براي اين آپديت جديد هنوز غير فعاله، موقعي كه ريليز رسمي شد، فعال ميشه. :love:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
به خدا من خر نیستما :biggrin1::cheesygriمن منظورم این بود که واسه ایکس باکس 1 گزینه ی برای ریختن نداره
اخه بازی ایکس باکس 1 را میخونه ولی موقع لود کردنش ارور میده;)

نه عزیز آخه چند نفر این حرف را زده بودن و منظورشون کلی بود فکر کردم شما هم منظورت همون هست ولی در کل بازی های Xbox 1 من که تا حالا نزاشتم ولی این را میدونم که حتما باید یک تغییری توش بدن مگر اینکه بازی شما اصل باشه چون اینهایی که توی ایران هست همش کپی هست

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
ببخشید یک سوال داشتم...
کسایی که آپدیت کردن و بازی رو نصب کردن اگه میشه بگن چقدر بازی نصب شده.همه ی بازی یا قسمتیش...
آخه من هاردم 20 هست...
ممنون.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
نه عزیز آخه چند نفر این حرف را زده بودن و منظورشون کلی بود فکر کردم شما هم منظورت همون هست ولی در کل بازی های Xbox 1 من که تا حالا نزاشتم ولی این را میدونم که حتما باید یک تغییری توش بدن مگر اینکه بازی شما اصل باشه چون اینهایی که توی ایران هست همش کپی هست

من بازی xbox 1 استفاده کردم البته به صورت کپی و بازیشم نینجا گیدن بود
من آپدیت رو نصب نکردم که تستش کنم ولی بعد از 19 نوامبر 100% تستش میکنم

البته اینم بگم که فروشگاه دات کام یه آرشیو کامل از بازیهایه xbox 1 داره ( برای کسایی که میخوان)
ببخشید یک سوال داشتم...
کسایی که آپدیت کردن و بازی رو نصب کردن اگه میشه بگن چقدر بازی نصب شده.همه ی بازی یا قسمتیش...
آخه من هاردم 20 هست...
ممنون.

دوست عزیز بازیها به صورت کامل نصب میشن و میتونی تو تاپیک حجم بازی ها
حجم دقیقشون رو ببینی

موفق باشی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر