Multi Platform Need for Speed: Unbound

سازنده
Criterion Games
تاریخ انتشار
December 2, 2022
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
library_hero.jpg
logo.png

سازنده: Criterion Games
ناشر: الکترونیک آرتز
تاریخ عرضه: یازدهم آذر 1401
پلتفرم ها: PC, PS5, XBOX SERIES S/X

تصاویر:

ss_1aa5971ad94c8db58d4736f4d462e79c71f8b037.1920x1080.jpg ss_2ea16ddc0d17eb3fd94cc9051bb9b91bcf315b14.1920x1080.jpg ss_3c3c804fd50f3b76f3dc6cbc82ee78a143e5711c.1920x1080.jpg ss_10f038c463e7f1a3536af06776524baba7da6ce7.1920x1080.jpg ss_53d4bd33f312727fc12bf21496d839478a4f5489.1920x1080.jpg

تریلر:

آخرین ویرایش:

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
بازی خوبه ولی بعد یه مدت خیلی تکراری میشه. شخصیت هایی که مسابقه میدی همش یه سری هستن و دیالوگ ها همش یکسانه

مجموعا خیلی خوبه ولی بعد یه مدت به شدت تکراری میشه. پلیس ها هم بالاترین سطح AI و پیگیری رو در دنیا دارن. سرعت پیچیدنشون سر پیچ ها هم خیلی جالبه با 230 تا به نرم ترین و صحیح ترین شکل ممکن پیچ رو میپیچن جلوت که همیلتون و شوماخر صد سال نمیتونن اونطوری یه پیچ رو تمیز در بیارن.

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
بیشتر از یک هفته اس پای بازیم و واقعا حال کردم باهاش
customization عالیه و تو بهترین سطح خودش هست
هندلینگ ماشینا هم خوبه و میشه تغییر داد و این تغییر کاملا به چشم میاد
در کل تو سبک خودش(Arcade) چیز نابیه
یه ایرادی که میشه بهش گرفت اینه که به stats اولیه ماشینا به هیچ وجه نمیشه اعتماد کرد و تا ماشینو نگیری و خودت Tune نکنی معلوم نیست چند چنده

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستانی که سری ایکس دارن تجربه اش کردن؟
با اینکه فورزا ۵ عالیه اما روند بازی خیلی زود تکراری میشه و شخصی سازی ماشین هم خیلی کمه

با نسخه heat خیلی حال نکردم ولی گیم پلی این نسخه رو دیدم به نظرم خوب بود هرچند شبیه heat هست ولی ۶۰ فریم بودنش و هندلینگ ماشین ها انگار خیلی خوب شده الآنم دارم nfs2015 بازی میکنم بخاطر کاستومایز عالیش

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
من رو pc ام heat رو دوست نداشتم چند وقتی میشه بازی میکنم و اول گیم پلی واقعا حالم رو گرفت و میدونی چیش حال گیریه ؟ موزیک ! درسته میخواستم درجا پاکش کنم یکم راجبش خوندم دیدم مد میزنن و ...
در کل فقط ولوم موزیک مسابقات رو صفر کنید باقی موزیکا غیر موزیک لودینگ اول بازی:-& همه چیز تقریبا خوب میشه به طرز شگفت انگیزی! واسه ء من که اینطوری شد.(البته یکجا دیدم نوشته بود چیت پول خوبه فقط rp بدست بیارید گیم پلی بهتر میشه! اونم زدم:D)
/// شرمنده اگه بیربط به UNBOUND هست در کل نوشتم کمک حال کسی که HEAT هم بخواد قبلش بازی کنه باشه//منتظر OFF زیر 700 لیر میشم بعدا اینو میگیرم فقط بازی فوق العادست اما منو یکم یاد BF 3 میندازه :-" (درختا و ...) ///

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بیشتر از یک هفته اس پای بازیم و واقعا حال کردم باهاش
customization عالیه و تو بهترین سطح خودش هست
هندلینگ ماشینا هم خوبه و میشه تغییر داد و این تغییر کاملا به چشم میاد
در کل تو سبک خودش(Arcade) چیز نابیه
یه ایرادی که میشه بهش گرفت اینه که به stats اولیه ماشینا به هیچ وجه نمیشه اعتماد کرد و تا ماشینو نگیری و خودت Tune نکنی معلوم نیست چند چنده
موافقم
به عنوان پلیری که تمامی نیدفورها رو علی رغم حتی داغون بودنشون در یک دهه ی اخیر 100% و پلت کرده، به ضرس قاطع میگم بهترین نیدفور یک دهه ی اخیرو رو داریم

هرچند بی ایراد نبود!
دو ایراد اساسی این نسخه از دید من:
1. اسپاون شدن های عجیب غریب ماشین پلیس از در و دیوار و اسمان:D
2. نبود فست تراول که از اواسط کمپین بیشتر تو ذوق میزد

پ.ن: در کل بازی "قطعا" ارزش تجربه رو داره🔥

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان من هم بازی رو شروع کردم و چند ساعتی بازی کردم (نسخه ps5)
واقعا فکر نمیکردم بازی اینقدر عالی باشه، برا من بعد از بازی های افسانه‌ای (underground 2, most wanted 2005 , carbon) این بهترین nfs بود، بازی های این چند سال اخیر رو همشون رو بعد از چند ساعت بازی و کیفیت پایین دراپ کردم، ولی این بازی تا اینجا خیلی عالی بود و قطعا تا پلات بازی میرم جلو،
گیمپلی بازی خیلی هیجان بالایی داره و خسته کننده نمیشه،
گرافیک بازی عالی کار شده، واقعا بیشترین بخشی که شکه شدم، همین گرافیک بازیه، نسخه های قبلی تو شب گرافیک و نور پردازی عالیی داشتن ولی وقتی روز میشد، قشنگ گرافیک چند نسل میومد پایین، ولی اینبار بازی تو روز فوق العاده شده، رو ps5 هم که 4k 60 fps اجرا میشه RT هم داره تو بازی، المان های انیمه هم واقعا تاثیر مثبت گذاشتن تو بازی،
شدیدا بازی به همه ارکید بازا پیشنهاد میشه، و واقعا شروع خوبی هست برا این سری
بهترین بازی یک دهه ی اخیر از سری NFS
البته برا من NFS 2015 هم عالی بود

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستانی که بازی کردن، بازی یکم سخت نشده یا من اینجوری احساس میکنم، تو سری های قبلی به راحتی اول میشدم، ولی اینجا اول شدن یه چالش شده برام

• Like
Reactions: Arios 22

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
بازی نسبت به شماره های قبلی چطوره؟ سرگرم کننده هست؟ تعداد ماشیناش و مسابقه هاش کفاف طولانی مدت رو میده؟
تخفیف خوبی خورده دو دلم بگیرم. شماره قبلیش ایده روز و شبش خوب بود ولی خیلی زود تکراری میشد!

• Like
Reactions: Arios 22

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
دوستانی که بازی کردن، بازی یکم سخت نشده یا من اینجوری احساس میکنم، تو سری های قبلی به راحتی اول میشدم، ولی اینجا اول شدن یه چالش شده برام

رو چه درجه سختی بازی میکنی؟
به نظرم تو هر کلاس ماشین خوب انتخاب کنی و خوب tune کنی اول میشی اکثرا
تنها سختیش اینه که فرصت تکرار مسابقه ها کمه که به نظرم خیلی ایده خوبیه باعث میشه پلیر همه تلاششو بکنه و بازیو بیخیالی طی نکنه

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا

آره سخت‌تر شده و کاملا طبیعیه که اول نشی.
نظر شخصیم اینه که زیاد به مسابقات توی روز توجه نکن. کالکتیبل‌ها رو برو و بیشتر روی مسابقه شبانه تمرکز کن.
البته بعد یه مدت که بگذره و بتونی پول جمع کنی بازی راحت‌تر میشه.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad

با سلام خسته نباشید :-"
تاپیک شانسی دیدم گفتم منم بیام نظرمو بدم.
اولش با ترس لرز اکانت گرفتیم گفتم یوقت تو ذوقم نزنه ولی خداروشکر گیم واقعا واقعا خوب کار شده. بعد از nfs hot pursuit دیگه nfs خوب ندیدم این بهترینnfs که تا این دو نسل امده تا الان.
درمورد سخت شدن اره رانندگیش کمی سختر شده و هوش مصنوعیشم خوب عمل میکنن

• Like
Reactions: Deathbringer

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
بازی نسبت به شماره های قبلی چطوره؟ سرگرم کننده هست؟ تعداد ماشیناش و مسابقه هاش کفاف طولانی مدت رو میده؟
تخفیف خوبی خورده دو دلم بگیرم. شماره قبلیش ایده روز و شبش خوب بود ولی خیلی زود تکراری میشد!
لیست ماشین هارو داخل سایت خودشون گذاشتن ببین نظرتو جلب میکنه یا نه، به نظر من که اوکی بود.
تو بازی ماشین ها به پنج کلاس اصلی تقسیم میشن و برای هر کدوم مسیر های مسابقه متفاوت هست ولی کلیت مسابقه ها همون حالت race داره حالا یا داخل شهر و پر پیچ هست یا جاده ای و سرعتی هست.
یه سری match ها مثل Drift و Takeover (این جدیده) هم هستش که جالبه.
غیر اینا در حین بازی بهت پیشنهاد میشه به دلایل مختلف ماشین های دیگری Deliver کنی مثل بوگاتی و فراری و ...
و برای چند دقیقه میتونی ماشین های متفاوتی که خودت نخریدی سوار بشی که یا در یک زمان مشخص اونو باید به مقصد تعیین شده deliver کنی یا با اون ماشین از پلیس ها فرار کنی.

• Like
Reactions: Deathbringer

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
فقط یکی برام توضیح بده قضیهزاین هفته ها جیه دقیقا؟تموم بشه چه اتفاقی میوفته؟
باید هفته ها رو بری چالش ها رو انجام بدی، آخر هر هفته مسابقات برگذار میشه انتخابی برای مرحله بعد، در مرحله آخر هم مسابقه نهایی هست.

بازی هم سخت تر شده ولی من اکثرا اول میشدم، اونی هم که اول نمیشدم شرطشو میبردم.

تنها مسابقاتی که اصلا نباید رفت همون Head to Head هاست. 24 هزار تا میدی که 48 هزار تا ببری، عملا پول خودتو بهت میده فقط و وقتت هم گرفته شده!

• Like
Reactions: porfesor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر