Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

• Thread starter Thread starter byydaar
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بازی که خیلی خوبه، خصوصا واسه کسانی که به Burnout و سبکش علاقه دارن :دی با توجه به اینکه خیلی وقته خبری از Burnout نیست اینو به عنوان یه Spin Off از این سری قبول میکنم :دی

آره سایتش احتمالا پول به اندازه کافی نگرفته به این شاهکار 7.5 داده.....)x

دیگه بیخیال درسته که بازیش خوبه ولی نقاط ضعف هم زیاد داره مثل همین سیستم تیونینگ و نداشتن گاراژ.داستان به کنار ولی ریسینگی که اینا رو هم نداشته باشه دیگه... .

آره سایتش احتمالا پول به اندازه کافی نگرفته به این شاهکار 7.5 داده.....)x
شاهکار؟
دوست عزیز همین Most Wantedــو بازی کردی یا قبلیو؟ :|
بنظرم باید تمشک طلایی بدن بهش!
یا مثلا جایزه ی بهترین گند کشیدن به یک عنوانِ محبوب!(البته این در انحصار capcomهست فعلا،ولی روی جایزه دوم میشه حساب کرد!)

شاهکار؟
دوست عزیز همین Most Wantedــو بازی کردی یا قبلیو؟ :|
بنظرم باید تمشک طلایی بدن بهش!
یا مثلا جایزه ی بهترین گند کشیدن به یک عنوانِ محبوب!(البته این در انحصار capcomهست فعلا،ولی روی جایزه دوم میشه حساب کرد!)

چرا شما دوست داری الکی تو سره بازی بزنی.فکر میکنی میتونی خودتو هارد کور جلوه بدی یا یه منتقد حرفه ای؟ هر وقت میایم میبینیم میگین بازی اِله ، بِله،فلانه و بهمانه.تمومش کنین.به جنبه های مثبتش هم فکر کنید.با اینکه نبود گاراژ و ماشین های مجانی و بی هدف بودن مسابقات عذاب آوره اما به غیر از اینا اینطوریام که شما میگید بد نیست.

آخه بچه های خوب ولو اینکه بازی بد باشه (که فکر نکنم چون Criterion بد تو کارش نیست) ولی جای تعجبه که نمره دادن کشکی همه سایت ها (به اصطلاح معتبر) براتون محرز نشده. من کاری به هیچ بازی خاصی ندارم. ولی ببینید که مثلا یه بازی را چند تا سایت نمره بالای 8 دادن بعد یه سایت داده 3 یا برعکس یه بازی را چند تا سایت 4 یا 5 دادند اونوقت یه سایت 9 داده. (نمونه دارم واسه هرکدومشون فکر نکنید الکی میگم.) بعضی از بازی ها را هم میبینید تمام سایت ها کوبیدن بعد میرید میخرید مبینید اونقدرها هم بد نبوده. بعضی بازی ها هم بر عکس. خواهشا کاری به نمره سایتها نداشته باشید. البته این نمرات راهنمای خوبیه در مجموع ولی برای من پشیزی نمی ارزه، شما را نمیدونم؟؟؟؟ (حالا همتون مخالفت کنید!!!!))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or