Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

• Thread starter Thread starter byydaar
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آره خیلی خوب میشه اگه در کنار همه ویژگی های این بازی عالی یه داستان خوب هم داشته باشیم ولی چند تا نکته که باید بهش توجه کرد!;)

-باید داستان طوری باشه که باور پذیر باشه و به بازی اصطلاحا بیاد....
-داستان طوری باشه که برای ادامه سری دچار مشکل نشه و ادامه دار باشه.....
-داستان طوری باشه که باعث پایین اومدن امتیازات بازی به هر دلیلی نباشه.....
-و البته مهم ترین مورد اینه که داستان طوری باشه که حتی بعد از تمام شدن بازی با هم میل به بازی داشته باشی که این مورد خیلی سخته!

ولی این دلیل نمیشه که چون متا میاد پایین داستان نزارن.پس همه ی بازیا برن همین کار رو بکنن متاشون میاد بالا.

آقا این پلیساش چرا این حالن؟ یک ساعت و شیش دقیقه در حال فرار بودم آخرم گرفتنم. وقتی‌ میری تو کول دان خیلی‌ طول میکشه که گمشون کنی‌ خیلی‌ سریع هم از دو جهت گشت جدید میاد جاده ها هم که اکثرا یک راه دوباره پیدات می‌کنن میفتی تو دور باطل! راه خاصی‌ داره برا فرار؟
یک نکته دیگه. یک قسمت از نقشه (دقیقا همون جا که بازی شروع می‌شه) که میرم بازی میریزه . بافتها و جاده میپیچند تو هم اصلا یه وضی! کسی دیگه این مشکل رو نداره؟ مشکل از دیسکم هست؟

مشکل پلیس ها نیست پلیس هاش زیادی باهوشن :دی تازه تلپورت هم میکنن من دیدم! :دی
مثلا یه تیکه همشون رو جا گذاشتم خلاف هم میرفتم توی جاده بعد دیدم یه پلیس یهو ظاهر شد پشت سرم :دی :دی

یعنی گند زدن با این سیستم انتخاب ماشین!! =(( ... کل حال need for speed mw به این بود که پول جم کنی بری ماشین بخری....
با این شاهکار که نمیشه ظاهر ماشینو عوض کردم که کلا حالمو گرفتن )x...
ولی گیم پلی بازی واقعا شاهکاره :d:x

گیم پلی بازی عجیب غریبه
bustedشدن خیلی آبکی شده!(هنوز وای نساده پلیس میگیردت!)
بر خلاف اسمِ بازی ای که یدک میکشه(Most Wanted) نه میشه ماشینو رنگ کرد نه پلیس رو به کشتن داد(با خراب کردن آوار و ... رو ماشینش)
ولی حس القای سرعت به نظرم تا حدی خوب از کار در اومده
از NFSهای اخیر یک مقداری بهتره ولی باز هم خیلی چیزا کم داره(اصلا و ابدا به پایه Most Wanted اصلی نمیرسه)
در کل فکر نمیکنم با وجود بازی ای مثل Forza Horizon خریدنش جالب باشه
من که پشیمونم الان :d
نمره من به بازی: 7

نظر فوق شخصی

این دیگه چی بود؟ :|
گرافیک بد کیفیت بود شدید. البته من 5 دقیقه بیشتر بازی نکردم و گذاشتم بعدا
کنترلش هم یه جوری بود. HP خیلی خیلی از این سر تره. من هنوز که هنوز HP رو تو PS3 دارم و بعضی موقع ها بازی می کنم ولی این به نظرم جالب نیست

این دیگه چی بود؟ :|
گرافیک بد کیفیت بود شدید. البته من 5 دقیقه بیشتر بازی نکردم و گذاشتم بعدا
کنترلش هم یه جوری بود. HP خیلی خیلی از این سر تره. من هنوز که هنوز HP رو تو PS3 دارم و بعضی موقع ها بازی می کنم ولی این به نظرم جالب نیست
تا جایی که بازی کردم گرافیک و نور پردازی خیلی بهتر از HP است. کنترل یکم سخت تر شده وگرنه مشکلی بازی نداره.
معلومه چرا جالب نیست از نظر شما چون رقیب فورزا است.
من هم پارادایس و HP رو روی PS3 دارم فورزا 3 رو هم برای 360

تا جایی که بازی کردم گرافیک و نور پردازی خیلی بهتر از HP است. کنترل یکم سخت تر شده وگرنه مشکلی بازی نداره.
معلومه چرا جالب نیست از نظر شما چون رقیب فورزا است.
من هم پارادایس و HP رو روی PS3 دارم فورزا 3 رو هم برای 360
الکی بحث هورایزن رو میکشی وسط بعد میگی بحث رو عوض نکنین.!! آها یادم نبود عادته این کار.
اصلا ربطی به هورایزن نداره. من با HP مقایسش کردم و به نظر من HP خیلی خیلی بهتره.
همه اینا هم که گفتم بالاش یه نظر شخصی بزرگ زدم که این حرفا رو نشوم ولی بازم دیگه نشد دیگه. نمی دونم والا

الکی بحث هورایزن رو میکشی وسط بعد میگی بحث رو عوض نکنین.!! آها یادم نبود عادته این کار.
اصلا ربطی به هورایزن نداره. من با HP مقایسش کردم و به نظر من HP خیلی خیلی بهتره.
همه اینا هم که گفتم بالاش یه نظر شخصی بزرگ زدم که این حرفا رو نشوم ولی بازم دیگه نشد دیگه. نمی دونم والا
درست صحبت کنید لطفا بعد این بحث رو فعلا که دوستان 360 فن و فورزا فن تو این تاپیک کشوندند نه من. درسته میگم خوب هر کسی سلیقه ای داره.
بازی ضعف های کمی داره بجز داستان که نداره نداشته باشه بهتر

با توجه به اینکه NFS با هورایزن همزمان اومدن و سبکشون هم یکیه(racing) مقایسه میشن(البته میدونم NFS سبکش بیشتر arcadeــه)
ولی به نظر من مقایسشون غلط اندر غلطه!
این NFSــی که من امروز بازی کردم با عناوین قبلی خودشم نمیتونه رقابت کنه چه برسه به شاهکار فورزا
فقط میتونم بگم حیف این اسمی که روش گذاشتن!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or