Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,998
چرا شما دوست داری الکی تو سره بازی بزنی.فکر میکنی میتونی خودتو هارد کور جلوه بدی یا یه منتقد حرفه ای؟ هر وقت میایم میبینیم میگین بازی اِله ، بِله،فلانه و بهمانه.تمومش کنین.به جنبه های مثبتش هم فکر کنید.با اینکه نبود گاراژ و ماشین های مجانی و بی هدف بودن مسابقات عذاب آوره اما به غیر از اینا اینطوریام که شما میگید بد نیست.

درسته بد نیست. ولی خوب خودت مقایسه کن : من 2 ساعت mw بازی کردم خسته کننده شد برام چون که دیگه انگیزه ای نداشتم بازی رو ادامه بدم دلیلش هم همین مجانبی بودن ماشین بود. مثلا من بخوام واسه نیترو بگیرم باید واسه هر ماشین یه race تکراری رو برم هی. از یه طرف بخش پلیس ش هم که بگیم جذابیت اصلیه بازیه به شدت چیپ کار شده. من یه بار 45 دیقه داشتم فقط فرار میکردم. چرا ؟ چون همشون رو هم که جا میزاشتم بعد میدیدم ناگهانی اون پلیسی که جا گذاشتم یهو ظاهر میشه پشت سرم باز! حالا باید واسه چی بازی رو ا

نتیجه این شد که 3 روزه بازی رو گذاشتم کنار. فورتزا هورایزن میرم چون انواع و اقسام raceهای متنوع داره. کلی ماشین واسه خریدن یا باز کردن داره که هر کدوم جذابیت خودشون رو دارن. از طرف دیگه خسته کننده نمیشه چون خاصیت فورتزا این بوده که هرچی بیشتر بازی کنی دلت میخواد بیشتر بشینی پاش و بازی کنی.
محیط هاش و منظره های طبیعیش به شدت زیبا کار شده و هر لحظش یه منظره زیبا شکل میگیره . ( غروب افتاب نزدیک دشت که دسته کلاغ ها هم دارن میرن) این جزئیات زیاده که بازی رو جذاب کرده. به علاوه اینکه تو این همه ساعت مشکل فنی هم نداره با این همه تکنیک گرافیکی نه افت فریمی هست نه مشکل خاصی که از بازی دلسرد شی.

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
چرا شما دوست داری الکی تو سره بازی بزنی.فکر میکنی میتونی خودتو هارد کور جلوه بدی یا یه منتقد حرفه ای؟ هر وقت میایم میبینیم میگین بازی اِله ، بِله،فلانه و بهمانه.تمومش کنین.به جنبه های مثبتش هم فکر کنید.با اینکه نبود گاراژ و ماشین های مجانی و بی هدف بودن مسابقات عذاب آوره اما به غیر از اینا اینطوریام که شما میگید بد نیست.
دوست عزیز من نه هاردکور، نه منتقد،یه نوب اصن
به عنوان یه کسی که واقعا از Most Wantedــه 2005 لذت برده خیلی زجر کشیدم وقتی اینو بازیش کردم!(همون یه بار حتی!)
اگه اسمش یه چیز دیگه بود اینقد نمیسوختم
این بازی اصن هیچ رنگ و بویی از NFSهای اصیل نداره
و در مورد جنبه های مثبت هم که تو پست های قبلی گفتم که تنها چیز بازی که برام جالب بود القای سرعت بود(که این هم با کنترل بدش ر.ده میشه توش!)

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,083
نام
M o h A M a d
چون بازی داره اسم نسخه 2005 رو به یدک میکشه پس باید با نسخه 2005 بازی مقایسه کنیم و بدترین چیزی که ادمو از بازی دلسرد و نا امید میکنه نداشتن تیونینگ متنوع و گاراژ و مجانی بودن ماشینها هست... اخه وقتی همه چیز مجانی و ازاد باشه و نتونی برای بدست اوردنش کلی پول جمع کنی و بعد بخری اخه چه انگیزه ای برای چند ساعت بازی کردن میمونه؟

یدونه دموی سینماتیک درست و حسابی هم که نداره....فقط انگار پلیس که میزنه دنبالت هیجان داره که اونم تخیلی ساختن و هر جوری فرار کنی میگیرتت....

NFS فقط 4 نسخشو هیچوقت از یادم نمیره...سریهای UNDERGROUND و نسخه شاهکار MOST WANTED 2005 و نسخه دو سال پیش HOT PORSUIT بقیشو دیگه بریز دور که مفت نمیارزه.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,998
بخوایم قبول کنیم یا نه NFS جز تعداد معدود نسخه ها مثل همین MWاول و HP 2010 که عالی بود (از کربن هم من خوشم اومد البته ) به طور کلی این نسل نابود شد همش هم به خاطر EA که این سری رو به بازی گرفت. یه بار با پرو استریت یه بار با شیف یه بار با RUN و ... در صورتی که نسل قبل با نسخه های مختلف و اندرگراند کولاک کرده بود.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,027
نام
sami
بارها گفتم بازم میگم بهتریمن کار واسه nfs اینه که دوباره بزنه تو کار مسابقات underground و مسابقات غیر قانونی
هیچکی از nfs انتظار لامبورگینیو بوگاتی نداره ما دوست داریم ماشینای قدیمیه خودمونو اونقدر اسپرتو تیونینگ کنیم که از بوگاتی تند تر بره این اصلیت نید فور اسپیده

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
درسته بد نیست. ولی خوب خودت مقایسه کن : من 2 ساعت mw بازی کردم خسته کننده شد برام چون که دیگه انگیزه ای نداشتم بازی رو ادامه بدم دلیلش هم همین مجانبی بودن ماشین بود. مثلا من بخوام واسه نیترو بگیرم باید واسه هر ماشین یه race تکراری رو برم هی. از یه طرف بخش پلیس ش هم که بگیم جذابیت اصلیه بازیه به شدت چیپ کار شده. من یه بار 45 دیقه داشتم فقط فرار میکردم. چرا ؟ چون همشون رو هم که جا میزاشتم بعد میدیدم ناگهانی اون پلیسی که جا گذاشتم یهو ظاهر میشه پشت سرم باز! حالا باید واسه چی بازی رو ا

نتیجه این شد که 3 روزه بازی رو گذاشتم کنار. فورتزا هورایزن میرم چون انواع و اقسام raceهای متنوع داره. کلی ماشین واسه خریدن یا باز کردن داره که هر کدوم جذابیت خودشون رو دارن. از طرف دیگه خسته کننده نمیشه چون خاصیت فورتزا این بوده که هرچی بیشتر بازی کنی دلت میخواد بیشتر بشینی پاش و بازی کنی.
محیط هاش و منظره های طبیعیش به شدت زیبا کار شده و هر لحظش یه منظره زیبا شکل میگیره . ( غروب افتاب نزدیک دشت که دسته کلاغ ها هم دارن میرن) این جزئیات زیاده که بازی رو جذاب کرده. به علاوه اینکه تو این همه ساعت مشکل فنی هم نداره با این همه تکنیک گرافیکی نه افت فریمی هست نه مشکل خاصی که از بازی دلسرد شی.

منم گفتم.نبود هدف و مجانی بودن ماشین ها خیلی عذاب آوره و عمده ترین دلیل که باعث میشه آدم از بازی خسته بشه همینه.من خودم وقتی MW قدیم رو یادم میاد یاد یک شاهکاری میوفتم که هنوزم که هنوزه ارزش بازی کردنو درش میبینم.تا بحال تنها نسخه از NFS ـی رو که دیوونشم و چند بار هم تمومش کردم Undercover هست.نمیدونم در این بازی من چی دیده بودم که اینقدر عاشق و مبهوت این بازی شده بودم.از گرافیک و طراحی محیط بگیر تا هیجانی بودن مسابقات.

دوست عزیز من نه هاردکور، نه منتقد،یه نوب اصن
به عنوان یه کسی که واقعا از Most Wantedــه 2005 لذت برده خیلی زجر کشیدم وقتی اینو بازیش کردم!(همون یه بار حتی!)
اگه اسمش یه چیز دیگه بود اینقد نمیسوختم
این بازی اصن هیچ رنگ و بویی از NFSهای اصیل نداره
و در مورد جنبه های مثبت هم که تو پست های قبلی گفتم که تنها چیز بازی که برام جالب بود القای سرعت بود(که این هم با کنترل بدش ر.ده میشه توش!)
البته من نظرم تنها روی شما نبود.
بله ما قبول داریم که نسخه های قبلی شاهکاری در بازه ی زمانی خودشون بودن ولی این دلیل بر این نمیشه که دیگه تا میتونیم تو سره بازی بزنیم.

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
خیلی مسخرس.نسخه قبلی یه جوری میشد از دست پلیس ها فرار کرد بوسیله خرابکاری اشیاء ولی این یکی راهی وجود نداره و آخرش اکثر مواقع دستگیر میشی

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
نبود هدف و مجانی بودن ماشین ها خیلی عذاب آوره و عمده ترین دلیل که باعث میشه آدم از بازی خسته بشه همینه
کاملا تایید میشه و یه چیز دیگه هم من اضافه کنم اینکه بنظرم این نوع گیم پلی و نحو کنترل که کرایتریون برای NFS انتخاب کرده بدرد مپ های درون شهری و با ترافیک زیاد نمیخوره و کنترل رو کمی سخت میکنه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
منم بازیرو گرفتم ولی نا امید شدم.بازی خیلی بی سرو ته هستش و من حس کردم یکی از نسخه های بازی آسفالتو دارم بازی میکنم.من اصلا خوشم نیومد

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
منو باش گفتم حتماً مثه اون موستوانتد قدیمیس هیچ،مشکله نبود مسابقه دریفتشم برطرف کردن:))

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر