Need For Speed Most Wanted | Xbox 360

• Thread starter Thread starter byydaar
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
حالا همه ایراداتی که گرفته شده یک طرف من برام سواله که پلیس ها تو این نسخه تله پرت میکنند!!؟؟ اخه من نیم ساعت از دستشون در رفتم تو جهت کاملا مخالف تو نقشه چیزی نبود یهو از کجا جلوم سبز شدن خیلی برام عجیبه بودددد!!!!!!!!!!!!!!!!

من میخاستم الان برم بخرم ولی اینجور دوستان میگن پشیمون شدم دیگه .

حالا همین هایی که دارن به بازی گیر میدن 2 سال دیگه میان میگن این بازی از بهترین بازی های اون زمان بود.....:-w

همین داستان واسه NFS Hot Persuit 2010 هم پیش اومد که الان یه سری ها دارن میگن اون بازی عالی بود ولی زمان عرضه بازی تا تونستن زدن تو سر بازی....:|

Noob سرا که میگن همینجاست......[-(

حالا همین هایی که دارن به بازی گیر میدن 2 سال دیگه میان میگن این بازی از بهترین بازی های اون زمان بود.....:-w

همین داستان واسه NFS Hot Persuit 2010 هم پیش اومد که الان یه سری ها دارن میگن اون بازی عالی بود ولی زمان عرضه بازی تا تونستن زدن تو سر بازی....:|

Noob سرا که میگن همینجاست......[-(
نسخه بعدی اگر ضعیف تر باشه خب معلوم که می‌گن این در مقابلش عالی بود!
نکته دوم هم سایه سنگین فورزا هست که افتاد روی بازی وگرنه خیلی بیشتر مورد توجه قرار می‌گرفت!

نکته دوم هم سایه سنگین فورزا هست که افتاد روی بازی وگرنه خیلی بیشتر مورد توجه قرار می‌گرفت!

مشکل همینه دیگه! ما داریم بازی رو با فورزا هورایزن مقایسه میکنیم! در حالی که باید با نسخه های قبلی NFS مقایسه کنیم. الان پس یعنی الکی متای بازی 85 شده!

من میخاستم الان برم بخرم ولی اینجور دوستان میگن پشیمون شدم دیگه .

چرا پشیمون شدی؟ بخر و بازیش کن به به عنوان NFS و با Forza هم مقایسه نکن. بعد اینکه چند ساعت بازی کردی بیا نظرت رو بگو.

بابا کجاش بده اون ران آشغال اصلا ميشه با اين مقايسه کرد از نظر من از هات پرسويتم بهتره گرافيک عالي گيم پلي نرم حالت اپن بازي خيلي خوبه.فقط تنوع مسابقات پايينه و هنوزم نميشه ماشين اسپورت کرد در کل خيلي باهاش حال کردم

الان داشتم E3 رو نگاه میکردم و نمایش این بازیو با تریلرش مقایسه کردم
خیلی تغییرات توش دادن.از mini map بگیر تا busted شدن
یه چیز دیگه هم که تغییرش دادن اینه که وقتی میزنیم به یه ماشین میره قاتی باقالیا و ما نیترو و امتیاز میگیریم دوربین زووم میشه رو ماشینی که ترکوندیم و ترکیدنشو قشنگ نشون میداد ولی تو خود بازی این حالت دوربینو برداشتن و فقط دوربین روی ماشین ماست

نسخه بعدی اگر ضعیف تر باشه خب معلوم که می‌گن این در مقابلش عالی بود!

درسته!!
MW2و سری بازی های NFS در بین هم سبک های خودش که بنظره من هیچیک به گرد پاشم نمیرسه بی رقیبه!!چه این نسخه آخر چه قدیمیا!!
فورزا بحثش جداست!من هنوز هورایزن رو بازی نکردم ولی مطمئن هستم جلوه های گرافیکی و صدا گذاریش زمین تا آسمون با MW2 فزق میکنه!
چرا چون که فورزا سبکش تضاد داره به این بازی!!!

-----------------

من نمیدونم چرا واقعا بعضی از دوستان عزیز میان و اسم برنات رو کناره این بازی میذارن!؟؟

شما میاید اسم بازیی رو میارید که از NFS الگو برداری کرده؟!اصلا این کار درست نیست!
برنات دوتا سری داده بیرون بعد شما میاید و میگید اسم این بازی برنات باشه؟!
با این حرفتون سابقه تقریبا خوب و درخشان NFSرو زیر سوال میبرید!(نظر شخصی)

---------- نوشته در 10:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 PM ارسال شده بود ----------

الان داشتم E3 رو نگاه میکردم و نمایش این بازیو با تریلرش مقایسه کردم
خیلی تغییرات توش دادن.از mini map بگیر تا busted شدن
یه چیز دیگه هم که تغییرش دادن اینه که وقتی میزنیم به یه ماشین میره قاتی باقالیا و ما نیترو و امتیاز میگیریم دوربین زووم میشه رو ماشینی که ترکوندیم و ترکیدنشو قشنگ نشون میداد ولی تو خود بازی این حالت دوربینو برداشتن و فقط دوربین روی ماشین ماست

منم چند روز پیش دیدم و مقایسه کردم!!چرا اینجوووریه!؟

یچیزه دیگه که هست برای من موزیک هنگام رانندگی پخش نمیشه!!!قسمت ساند تراک هم چیزی نیست!؟؟؟

---------- نوشته در 10:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:21 PM ارسال شده بود ----------

دوستان بازی تو چه سطحیه؟

اگر خواهان بازیه ریسینگ اپن ورد هستی و از شلوغ کاری تویه خیابون ها و فرار کردن از پلیس های سیریش که واقعا توو این سری خیلی پیشرفت داشتن هستی !!!!!!!!!!!!!!!!!
این بازی رو خریداری کن و انجام بده 99درصد پشیمون نمیشی!

من امروز به صورت کاملا تصادفی بازی رو انجام دادم.(دوستم که خواست بره بازی رو پس بده،اشتباهی بازی رو تو ماشین جا گزاشت).من هم یه تستی کردم بازی رو:d(عرفان اگه پستم رو می خونی، شرمنده.جبران میکنم.البته تقصیر خودت بود:d)
underground 2 یادتونه؟اهنگ RIDERS ON THE STORM رو یادتونه؟اون اتمسفر فوق العاده رو یادتونه؟یا MOST WANTED ، اون بازی فوق العاده رو یادتونه؟
اخه این دیگه چیه؟شما اینو می خواستین؟MOST WANTED 2؟واقعا؟:no:

multiplayer.jpg

امتیازات بازی :
Guardian - 10/10
Cheat Code Central - 9.4/10
GamingTrend - 9.4/10
Vandal Online - 9.3/10
games(TM) - 9/10
Edge Magazine - 9/10
IGN - 9/10
Game Informer - 9/10
GameTrailers - 8.7/10
Destructoid - 8.5/10
Polygon - 8.5/10
Official Xbox Magazine - 8.5/10
GamesBeat - 8.5/10
Gamereactor Denmark - 8/10
Gamereactor Sweden - 8/10

Digital Chumps - 9/10
Eurogamer - 8/10
GiantBomb - 8/10
Hardcore Gamer - 8/10
Joystiq - 8/10
NowGamer - 9.5/10
EGM - 8.5/10
CVG - 7.5/10
Gameswelt -76/100
God Is A Geek - 10/10
GameRevolution – +B
OPM - 8/10
Digital Spy – 8/10
gameinformer - 9/10
Vandal Online - 9.3/10
GameInformer - 9/10
Pocketgamer - 8/10
Toucharcade 5/5
joystiq - 8/10
OXM - 8.5/10

CVG - 7.5/10
eurogamer - 8/10
Edge – 9/10
Destructoid - 8.5/10
Polygon – 8.5/10
Giant Bomb – 4/5
VentureBeat‎ 85/100

Eurogamer: 8
Nowgamer: 9.5
IGN - 9/10
OPM - 8/10
digitalspy uk 4/5

Edge – 9/10
Polygon – 8.5/10
Game Informer – 9/10
OPM - 8/10
Digital Spy – 4/5
God Is A Geek - 10/10
Joystiq – 4/5
GameRevolution – “B+”
Giant Bomb – 4/5
VentureBeat – 85/100
Eurogamer – 8/10
OXM – 8/10
IGN – 9/10
CVG – 7.5/10
Giga.de – 65/100
The Guardian 5/5
Daily Mail‎ 4/5
Gamereactor Denmark 80
Gamereactor Sweden 80
Cheat Code Central 94
GamesBeat 85

TouchGen 8/10
Guardian - 10/10
Cheat Code Central - 9.4/10
GamingTrend - 9.4/10
Vandal Online - 9.3/10
games(TM) - 9/10
Edge Magazine - 9/10
IGN - 9/10
Game Informer - 9/10
GameTrailers - 8.7/10
Destructoid - 8.5/10
Polygon - 8.5/10
Official Xbox Magazine - 8.5/10
GamesBeat - 8.5/10
Gamereactor Denmark - 8/10
Gamereactor Sweden - 8/10

Digital Chumps - 9/10
Eurogamer - 8/10
GiantBomb - 8/10
Hardcore Gamer - 8/10
Joystiq - 8/10
NowGamer - 9.5/10
EGM - 8.5/10
CVG - 7.5/10
Gameswelt -76/100
God Is A Geek - 10/10
GameRevolution – +B
OPM - 8/10
Digital Spy – 8/10

Edge – 9/10
Polygon – 8.5/10
Game Informer – 9/10
OPM - 8/10
Digital Spy – 4/5
God Is A Geek - 10/10
Joystiq – 4/5
GameRevolution – “B+”
Giant Bomb – 4/5
VentureBeat – 85/100
Eurogamer – 8/10
Shopto – No Score
OXM – 8/10
IGN – 9/10
CVG – 7.5/10
Giga.de – 65/100

Xbox 360 - 86.33%
PlayStation 3 - 85.00%

AtomicGamer 80
Official Xbox Magazine UK 80
Hardcore Gamer Magazine 80
Gamer Limit 80
GamesBeat 85
EGM 85
GameTrailers 87
Game Over Online 87
games(TM) 90
Gamer.nl 90
GamingTrend 94
GamesRadar 80
Metro GameCentral 80
Playstation Official Magazine UK 80
BigPond GameArena 80
PSX Extreme 89
Digital Chumps 90
PlayStation LifeStyle 90
Cheat Code Central 94
GamingXP 79

Game Revolution:4.5/5
Hardcore Gamer:4/5
Digital Spy:4/5
Aussie-Gamer 4/5
VideoGamer 90
Vandal Online 93
GamingTrend 94
Guardian 100
Cheat Code Central 94
GameStar 77
GameArena - 8/10
IGN:7.4

نظر دوستان عزیز کاملا محترم اما من نظری متفاوت دارم و این هم فقط و فقط نظر شخصیه بندست.

Most Wanted 2012 یکی از با کیفیت ترین و زیباترین بازی های 2012 از نظر گرافیکی و روونی کنترل هست به قدری این بازی زیبا طراحی شده که می تونم بگم بهترین بازی سری Need For Speed هست. تعقیب و گریزهای بسیار جالب، کنترل بسیار روون ماشین و همینطور طراحی بسیار دقیق ماشین ها چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ صدای موتور و ...
یکی از اشکالات بسیار بزرگی که این بازی داره، نام این بازی هست یعنی Most Wanted. در سال 2006 (دقیق نمی دونم) شاهد یه شاهکار بی نظیر از شرکت EA بودیم به نام Most Wanted که در اون بازی، دارای صحنه های سینماتیک و یک داستان داشت که به بازی 100 برابر هیجان اضافه می کرد.

اما با حذف کردن صحنه های سینماتیکی از این بازی، نام Most Wanted رو به گند کشیدند.
به نظر من بزرگ ترین اشتباه EA Games، قرار دادن نام Most Wanted بر روی این بازی بود.
همه با شنیدن و دیدن این اسم، به یاد شماره ی قبلی این بازی می افتادند که در اوون کلی دیونه بازی و ... وجود داشت اما بعد از انتشار بازی دیدیم که اینطور نبود.
شاید اگر اسم دیگه ای مثل Hot Pursuit یا چیز دیگه ای داشت، کسی انتظار بیشترین از این بازی نداشت.

در کل اگر به چشم یک عنوان به اسم Most Wanted بهش نگاه نکنیم، ارزش بسیار زیادی برای بازی کردن داره...

دوستان در مورد گرافیک و گیم پلی صحبت کردند گرافیک بازی خیلی خوبه نور پردازی بازی هم عالی ولی اصلا به فورزا نمرسه
ولی بازی چند تا نکته منفی داره :
1.منوی فوق العاده ساده و مضخرف بازی رنگ بندی منو ها و مخصوصا مپ بازی ادم گیج میکنه.:-/
2.سیستم انتخاب کردن عجیب ماشین ها که نمی تونی مثل قبل همه ماشین ها رو یک جا ببینی هر ماشین که اضافه میشه هم در نقشه بازی نشون میده که وقتی نزدیکش میشی با زدن دکمه Y ماشین ها با هم عوض میشن و هم در حین رانندگی در شهر با زدن جهت راست D-Pad لیست ماشین ها نوشته که می تونی انتخاب کنی .
3.نمی تونی رنگ دلخواهت رو ماشین بذاری! در حین رانندگی در شهر یا مسابقه یه جا هایی تو نقشه با علامت اچار وجود داره که وقتی ماشینتون از توش رد میشه خودش خودکار رنگ ماشین عوض میکنه!!:(
4.تیونگ بازی خیلی ساده است یعنی در حین رانندگی با زدن همون D-pad راست یکسری قابلیت ها به ماشین اضافه میشه!!:|
5.نقشه بازی کوچکتر از hot pursuit.چرا ؟ خب معلومه چون بازی فقط 3.7 گیگ!:-oحجم داره در حالی که hot pursuit حجمش 6.6 گیگ بود ادم از اونجایی حرصش میگیره که بازی افتضاحی مثل 007 legend حجمش 7.8 بود نمی دونم واقعا چرا از کل حجم دی وی دی برای بزرگتر کردن بازی استفاده نکردن مثلا اضافه کردن داستان یا بزرگتر کردن نقشه.
در کل مانورشون بیشتر در مورد گیم پلی و کنترل رون ماشین ها و مسابقات متنوع بوده و پرداخت انچنانی در مورد تیونگ و رنگ ماشین و داستان در بازی نشده.
نمره من به بازی :8.5
با اين ايرادات 8.5 ميدي آخه l-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or