ND: قصد داشتیم Crash Bandicoot را در داخل Uncharted 4 قرار دهیم

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
original.jpg

«بروس استریلی» درمورد این که این استدیو خواهان این بود که بازی مشهور «کرش باندیکوت» را در عنوان «آنچارتد 4» بگذارد.

استریلی در مصاحبه با AV Club در همایش E3 2015 درمورد این که آنان آرزو داشتند عنوان کرش باندیکوت را در آنچارتد 4 قرار بدهند( به صورت یک بازی قابل پخش).
استریلی گفت:
«خوب، ما در این مورد بحث ها و گفتگوهای زیادی انجام دادیم، اگر فرض کنیم این امکان وجود داشت،که ممکن نیست، پس من بر این موضوع تاکید می کنم که ما ما قصد داشتیم عنوان کرش باندیکوت را در بازی آنچارتد 4 قرار بدهیم. هرچند این اتفاق نیافتاد. بله ما می دانیم که این عنوان نزد مردم محبوب است، بنابراین هر چند این بازی ما نیست، سونی صاحب این IP نیست و ما این عنوان را تحت مالکیت خود نداریم.»

منبع

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
پس نگران نباشید. بله ما می دانیم که این عنوان نزد مردم محبوب است، بنابراین این بازی ما نیست، سونی صاحب این IP نیست و ما این عنوان را تحت مالکیت خود نداریم.»
نمیدونم ترجمش به این شکله یا ... ، بالاخره نگران باشیم یا نباشیم ؟ :-/ کل جمله بندیو تناقض از پهنا تو حلق بروس :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یکی این رو آروم آروم و با مقدمه چینی به امیر آکیبا بگه

خودم به محض دیدن مصاحبه با خبرش کردم :D فقط نمی دونم الان زندس یا مُرده :D
===
اون تیزر تبلیغاتی PS4 که اوایل اومد رو دست کم نگیرید :D ریو ـش که اجابت شد :D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
یه طور دیگه ای که میشه به این خبر نگاه کرد اینه که میخوان به کل ملت رو از اومدن کرش نا امید کنن بعد یه دفعه به عنوان بمب خبری اعلامش کنن :d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من که عاشق اینم که بدن دست ناتی 1 نسخه ازش بسازه مخصوصا نسخه kart اما بی خود صابون نزنید احتمالش کمه اما اگه بشه چی میشه من حاضرم انچارتد نده عین قدیم کرش بزنه:x

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
حالا یه چی گفته بروس شما چرا باور میکنید؟ :d

ایتسونو هم گفت DMC5 در حال ساخت نیستو اگه DMC4SE خوب فروخت استارت ساختشو میزنیم. ولی ما میگیم TGS معرفی میشه :d

اتفاقا به نظر من این حرف بروس فقط Clue دادنه ٬ چون خبر داره که کراش داره ساخته میشه کرمش گرفته اینو گفته :>

پ.ن: امروز LSD زدم به بدن :d ماکان بازم برسون خمارم :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا تروخدا اسما رو به فارسی ننویسید ! حالا خیلی خوبه که ترجمه نمیکنیدشون ولی لطفا فارسی ننویسید .
شما که داری اسم خارجیشو مینویسی لطف کن به همون انگلیسی تایپش کن دیگه :| !

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
الحق و الانصاف که بهترین Crash ها رو ND ساخته حالا ادامه Bandiccoot هم نشد حداقل crash از زیر خاک بکشن بیرون و زندش کنن کافیه ادامه crash ماشینی رو بسازن بهتره;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر