Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
کجاس؟ نمیشناسم :D
به خدا نمیشناسم...ما رو VHS میدیدم تازه اونم با مجوز ارشاد روسیه :D

روی ساتالایت هست مسیر پرنده هات :)) :D
اکثر چنل ها روی این مسیر متعلق به poland یا همون لهستان هستن و ی نفر جای همه دوبله می کنه

در مورد فراستی من اصلا ایشون رو به چشم ندیدم و هیچ نقدی از ایشون نخوندم
حرفی که زدم برداشت خودم بود از این فیلم اون امتیاز 4 هم بابت بالا بردن اطلاعات عمومی خودم راجع به سرخ پوست های قبیله سیج دادم که تو این فیلم بهش اشاره شد .
به هر حال دوره فروغ رابرت دنیروها و و ... به سر رسیده و بهتره تو اوج خداحافظی کنن .

رابرت دنیرو فقط رابرت دنیرو عه فیلم deer hunter ! تامام :|.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
فیلم the promised land 2023 (سرزمین موعود) عجب چیز خوبی بود!
فیلم قبلی این کارگردان رو من اصلاً دوست نداشتم اما این یکی واقعاً قابل احترام بود.
تمام فاکتورهایی که من از یک فیلم می‌خوام رو داشت.
خیلی متاسفم که زیاد ازش صحبت نشده یا کسی ندیده...
اگه فرصت داشتید حتماً ببینید، پشیمون نمیشید...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
دیشب The Holdovers رو دیدم و چقدر چسبید. حس و حال خیلی خوبی داشت. شخصتیای دوست داشتنی و پرداخت خیلی خوب بهشون. بازیگرا همگی عالی. از ابتدا تا انتها مسیر خیلی جالبی طی میشه و رابطه‌ی‌ آدما با هم به خوبی شکل میگیره. حال و هوای کریسمسی رو خیلی خوب منتقل کردن. حالا ما‌ که نه سر پیازیم نه تهش ولی خب حتما به خودشونم همچین حسی به خوبی منتقل شده :D در کل فیلم حال خوب کن و قشنگی بود.

صحبت از فیلمای کریسمسی شد، طبق معمول یاد تنها در خانه افتادم! چقدر خوب بود این فیلم. یادش بخیر واقعا.

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
یعنی دیگه به متاکریتیک هم نمیشه اعتماد کرد؟ :(
واقعا Dream Scenario رو با اینکه فقط 1 ساعت و 40 دقیقه بود و اسم آری استر هم میدرخشید تو عوامل، ولی دیگه آخراش داشتم داااد میزدم از درون که تموم شو دیگه لعنتی! عه! یعنی من حتی سر فیلم Memoria(حالا مثال بهتری به ذهنم نرسید) که دیگه خیلی هنری و ادایی محسوب میشه برا مخاطب عام، سر سوزنی خسته نشدم. ولی این قشنگ از اون فیلماس که هیچ لزومی نداره ببینیدش و هیچّی هم از دست نمیدید اگه نبینید. بنده خدا نیک کیج هم گناهی نداره. والا من حاضرم برای بار سوم برم فیلم "خوک"اش رو ببینم.
--------------------
یه چیزی هم راجع به نظر دادن بگم. من خودم بشخصه اینمدلی ام که فیلم خوب، خوبه دیگه. ایول. دمشم گرم. همه هم میبینن دیگه احتمالا. حالا منم بیام به عنوان نفر دهم یازدهم بگم که بَه بَه چه خوب بود، خیلی تاثیری نداره. برا همین همیشه در حال غر زدن بنظر میام و انگار با هیچ فیلمی حال نمیکنم :D

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
این اون نسخه‌ای نیست که ذهن اسنایدر کبیر بیرون اومده باشه! :D

اسنایدر کبیر ادیشن فیلم Rebel Moon درجه سنی R داره و در حال حاضر هیچ اشاره‌ای به تاریخ انتشارش نشده!:D؛ ظاهرا اوایل ۲۰۲۴ میادش!
ظاهرا استاد اسنایدر فرمودند که نسخه کارگردان تابستان 2024 میادش...!!!

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
377
یعنی دیگه به متاکریتیک هم نمیشه اعتماد کرد؟ :(
واقعا Dream Scenario رو با اینکه فقط 1 ساعت و 40 دقیقه بود و اسم آری استر هم میدرخشید تو عوامل، ولی دیگه آخراش داشتم داااد میزدم از درون که تموم شو دیگه لعنتی! عه! یعنی من حتی سر فیلم Memoria(حالا مثال بهتری به ذهنم نرسید) که دیگه خیلی هنری و ادایی محسوب میشه برا مخاطب عام، سر سوزنی خسته نشدم. ولی این قشنگ از اون فیلماس که هیچ لزومی نداره ببینیدش و هیچّی هم از دست نمیدید اگه نبینید. بنده خدا نیک کیج هم گناهی نداره. والا من حاضرم برای بار سوم برم فیلم "خوک"اش رو ببینم.
--------------------
یه چیزی هم راجع به نظر دادن بگم. من خودم بشخصه اینمدلی ام که فیلم خوب، خوبه دیگه. ایول. دمشم گرم. همه هم میبینن دیگه احتمالا. حالا منم بیام به عنوان نفر دهم یازدهم بگم که بَه بَه چه خوب بود، خیلی تاثیری نداره. برا همین همیشه در حال غر زدن بنظر میام و انگار با هیچ فیلمی حال نمیکنم :D
اخر فیلم Dream Scenario با خودت میگی خوب که چی:|حتی یه پایان درستی هم نداشت. حیف وقت.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
اخر فیلم Dream Scenario با خودت میگی خوب که چی:|حتی یه پایان درستی هم نداشت. حیف وقت.
بیاین یه لیست "خب که چی" ترین فیلم ها بسازیم.
این لیست میتونه بسته به دیدگاه هر فردی متفاوت باشه.
لیست خودم :

The Vast of Night
Dream Scenario
Horse Girl
Mr. Nobody
تمامی فیلمای اصغر فرهادی
Moonrise Kingdom
The Grand Budapest Hotel
Breakfast Club
Cloverfield 2008
Vivarium
Her

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
همیشه برای من درست کردن لیست برترین ها یه چالش بوده ولی الان یه ایده به ذهنم رسید و اونم این بود که بیام از 11 سال فعالیت تو تاپیک امتیاز دهی به فیلم ها استفاده کنم و یه لیست از فیلمایی که بهشون 9 و 10 از 10 دادم رو ایجاد کنم، البته شاید همه ی فیلمایی که دیدم رو شامل نشه و حتی ذائقه و نحوه امتیاز دهی ـم تو این مدت تغییر کرده باشه ولی به اشتراک گذاشتنش ضرر نداره :

ترتیب نداره یعنی هرکاری کردم نتونستم اولویت براشون تعیین کنم!

The Avenger 2012
Brave 2012
The Prestige 2006
Zootopia 2016
The Lego Movie 2014
Up 2009
Jexi 2019
Searching 2018
Game Night 2018
san andreas 2015
Kingsman The Secret Service 2014
Captain America: The Winter Soldier 2014
Win a Date with Tad Hamilton 2004
The Way, Way Back 2013
Spider-Man: Far From Home 2019
Time Lapse 2014
Super 2010
First Man 2018
Thor: Ragnarok 2017
Coco 2017
Inception 2010
The Edge of Seventeen 2016
Brake 2012
Buried 2010
The Gift 2015
Déjà Vu 2006
The Guest 2014
Better Watch Out 2016
The Brothers Grimsby 2016
Recep İvedik 6
Klaus 2019
Onward 2020
Thanksgiving 2023
Nowhere 2023
The Super Mario Bros Movie 2023
Black Adam 2022
Armour of God II: Operation Condor 1991
Orphan 2009
The Valet 2022
Love Hard 2021
Hitman's Wife's Bodyguard 2021
The Watch 2012

الان که دارم نگاش میکنم میبینم لیست سمی شد :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
ممنون و اگر بازم فیلم کمدی خوب میشناسید معرفی کنید چون شدیدن بهش نیاز دارم :D
الان خیلی یهویی یاد harold and kumar افتادم!!
اگر ندیدی حتمن برو سراغش. منم برم بار nم ببینم.
واقعن ژانر کمدی کویره.
کلا ژانر کمدی همینه دیگه آدم باید سخت نگیره.
هر چی تو اون لحظه افسردگیت کمتر باشه راحت تر هم میخندی.
البته یه سری فیلما هم واقعا نویسندگی بهتری دارن و خنده دار ترن.

کمدی های محتوی دار و اجتماعی و... هم خیلی کم پیدا میشن ولی جذابن با اینکه عموما نمیخندونن ولی یه جذابیت خاصی دارن برا من. (نمونه اش شاهکاری که سال پیش اومد مثلث غم و یا سریال افترلایف)

توصیه میکنم کاری وودی الن هم امتحان کن شاید خوشت اومد (قدیمی هاش البته).

این لیست هم خیلی جالب بنظر میاد

The 100 funniest comedies of all time

ویرایش: یادم رفت بگم برا خندیدن و وقت کژوال گذروندن همیشه سریال بهتر بوده تا سینما.
الان مثلا دارم هانا مونتانا میبینم که نوستالژی هس برام و هنوزم باحال و خنده داره ( نخیرم دخترونه نیس :D ).
سیتکام های معروف مث ساینفلد و فرندز هم ک دیگه نیاز ب معرفی ندارن.
یا انیمیشن های بزرگسالانه کمدی مث فمیلی گای و سیمسون و...
گاهی اوقات یه اثر نوجوان هم میبینی که انقدر نویسندگی خوبی داره همه سنی رو جذب میکنه. مث انیمیشن Gravity Falls.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر