Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
اوپنهایمر خوب بود به نظرم بازی کیلیان مورفی عالی بود انصافا. ولی خب بازم جای کارداشت . منم مواقم که نولان خیلی درام باز نیست . حدقل تو این دسته فیلمای نولان از دانکرک تا حدودی بهتر بود البته مقایسشون شاید اشتباه باشه . دوستان درست میگن. اگر با پیش زمینه برید ببینید بهتره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آریایی اصیل نیستی، اگه این صحنه رو توی فیلم اپنهایمر ببینی و به کشورت افتخار نکنی (اصلاً چیز خاصی نیست، ولی به هر حال توی اسپویلر می‌ذارم):

درود بر نولان کبیر که تصویر ملاقات انیشتین با دکتر حسابی رو توی فیلم بازسازی کرد! :x

fb2412_23dsadxc.jpg

f7ce12_23asdd4.jpg

یادش بخیر! این عکس رو سال‌ها به عنوان دیدار دکتر حسابی با معروف‌ترین دانشمند دنیا منتشر می‌کردن، تا اینکه بالاخره بعضی از اهالی علم اومدن گفتن طرف گودل هست نه حسابی. :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
رسما اعلام شد نگارش فیلم جان ویک ۵ به دست کارگردان نسخه های قبلی چاد استاهلسکی شروع شده

داستان فیلم قراره زندگی جان ویک قبل از درگیری هاش با هتل و ... رو نشون بده. زمانی که بابایاگا (باباگایا؟) بوده!

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
رسما اعلام شد نگارش فیلم جان ویک ۵ به دست کارگردان نسخه های قبلی چاد استاهلسکی شروع شده

داستان فیلم قراره زندگی جان ویک قبل از درگیری هاش با هتل و ... رو نشون بده. زمانی که بابایاگا (باباگایا؟) بوده!
خبر خوبیه بعضی فیلم های دنباله دار که یهو فلش بک میزنن به گذشته شخصیت اصلی مزه دیگه اصلا پیدا میکنن. اگه خوب در بیارن با یه داستان عالی و از ظرفیت کیانو خوب بهره ببرن فیلم موفقی میشه.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
خبر خوبیه بعضی فیلم های دنباله دار که یهو فلش بک میزنن به گذشته شخصیت اصلی مزه دیگه اصلا پیدا میکنن. اگه خوب در بیارن با یه داستان عالی و از ظرفیت کیانو خوب بهره ببرن فیلم موفقی میشه.
تو رو جان ناموسش بگید موهاشو کوتاه کنه فقط :D :D :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
برای کسایی که دوست دارن یه روزی مثل The Killer دیوید فینچر، قاتل بشن!

دیالوگ های خوب اول فیلم رو جدا کردم، چسبوندم به همدیگه و صدای پس زمینه رو ازش حذف کردم (آموزش داخل Tip Center). میخوام هر روز بهشون گوش بدم گفتم شاید شما هم خوشتون بیاد و در کارتون استفاده کنید (هر کاره ای که هستید!). وقتی داشتم درستش میکردم یاد فصل دوم Mr.Robot افتادم که آنجلا یه صدایی رو همیشه گوش میداد که تمرکز کنه!

"من همینم که هستم"
استثنایی نیستم
فقط...
فرق می‌کنم
اگر هرگز به هم برخورد نکنیم
خودتون رو خوش‌شانس بدونین
البته...
شانس واقعیت نداره
نتیجه‌ی اعمال،
و متاسفانه، عدالت هم واقعیت نداره
با اینکه خیلی دلم می‌خواد
تظاهر کنم این چیزها وجود دارن
ولی ندارن
آدم به‌دنیا میاد، زندگیش رو می‌کنه
و بالاخره، می‌میره
در این حین
"چنان کن آنچه خواهی، همان کل شریعت بُوَد"

معمولاً شکاک بودن با
بدبینی اشتباه گرفته میشه
اکثر آدما باور نمی‌کنن که اون دنیا
فقط یک خلأ سرد، پوچ و بی‌انتهاست
ولی من قبولش می‌کنم
به همراه تمام آزادی‌هایی
که از پذیرفتن این حقیقت ناشی میشه

متوجه شدم لحظه‌ی
انجام عمل
پرخطرترین لحظه نیست
مشکلات اصلی...
روزها، ساعت‌ها و دقایق
قبل از اون کار پیش میان
و همچنین دقایق، ساعت‌ها و روزهای بعدش
همه‌چیز به آماده‌سازی بستگی داره
به توجه به جزئیات
چیزهای اضافه
چیزهای اضافه
و چیزهای اضافه

"تو این دنیا سگ صاحبشو نمی‌شناسه"
این جمله‌ی تکراری کاملاً صدق می‌کنه
"هرکس به فکر خودشه"
"بکش یا کشته شو"
"بقای اصلح"
همه‌ش به طبیعت انسان‌ها برنمی‌گرده؟
مگه طبیعت انسان همین نیست؟
می‌خوام از کسایی که دوست دارن...
به خوبی ذاتی بشر باور داشته باشن
بپرسم...
بر چه اساسی همچین باوری دارین؟

از آغاز تاریخ، همیشه عده‌ای محدود
از اکثریت سوءاستفاده می‌کردن
این رکن اساسی تمدن انسان‌هاست
خون آغشته در ملات هست
که باعث پیوند تمام آجرها میشه
به هر قیمتی که شده
اطمینان حاصل کن
که یکی از اون معدود افراد باشی
نه یکی از اکثریت

هشیار بودن ضروریه
حتی منضبط‌ ترین ذهن‌ها هم
ممکنه خسته بشن
بی‌حوصله بشن
عجول بشن
بی‌احتیاط بشن
بنظرم موسیقی
برای پرت کردن حواس خوبه
ابزاری برای تمرکز کردنه
نمی‌ذاره وجدانم سرگردان بشه

روند کارم کاملاً راهبردیه
با طرح‌ریزی کاملاً متمرکز.
نیومدم اینجا که طرف کسی رو بگیرم
در جایگاهی نیستم که بخوام
نظری داشته باشم
هیچکدوم از کسایی که
از پس دستمزدم برمیان...
نیاز ندارن وقت‌شون
رو برای قانع کردنم تلف کنن
به هیچ خدا یا کشوری خدمت نمی‌کنم
به هیچ چیزی باور ندارم
اگر کارآمد هستم
فقط بخاطر یه حقیقت ساده‌ست
من...
اصلاً...
و ابداً...
اهمیتی...
نمیدم

طبق نقشه پیش برو
پیش‌بینی کن، بداهه‌کاری نکن
به هیچ‌کس اعتماد نکن
هرگز مزیتی که داری رو از دست نده
فقط در نبردی بجنگ
که بابتش پول می‌گیری
دلسوزی ممنوع
دلسوزی یعنی ضعف
ضعف یعنی آسیب‌پذیری
در هر قدم از خودت بپرس...
"با این‌کار چی به من می‌رسه؟"
این کاریه که لازمه
کاری که باید انجامش بدی...
اگر که می‌خوای موفق بشی.
به همین سادگی

لینک دانلود فایل صوتی

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
سلام
طرفدارای سبک بازی های D & D فیلم مشابه Baldur's Gate خواستید ببینید این یکی 2023 آمده
اگر بازی هایی مثل Divinity: Original Sin یا Baldur's Gate بازی کرده باشید این فیلم می تونه لحظه های اشنایی براتون تداعی کنه در اشتراک با سری بازی Dungeons & Dragons
هفت شخصیت اصلی فیلم هر کدوم یک کلاس متفاوت اند توی Underdark مبارزه با دراگون داره و قابلیت تله پورت با عصا و مبارزه اصلی میان شهر Baldur's Gate

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

MV5BMzdjNDRjNjMtYjhkNC00MGYxLTkzOTgtNzIyMmM5MmJjNGZlXkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_FMjpg_UY3000_.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من زیاد فیلم باز نیستم و بیشتر سریال میبینم، معمولا صبر میکنم آخر سال بهترین فیلمای اون سالو میبینم.

تا الان منتظر Oppenheimer و The Killer بودم کیفیت خوب بیاد بشینم ببینم حالا همه 5-6 ردیف کردید کلا هایپمو خوابوندید :D
حداقل چهار تا فیلم خفن که امسال اومده معرفی کنید ببینم :-"

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
من زیاد فیلم باز نیستم و بیشتر سریال میبینم، معمولا صبر میکنم آخر سال بهترین فیلمای اون سالو میبینم.

تا الان منتظر Oppenheimer و The Killer بودم کیفیت خوب بیاد بشینم ببینم حالا همه 5-6 ردیف کردید کلا هایپمو خوابوندید :D
حداقل چهار تا فیلم خفن که امسال اومده معرفی کنید ببینم :-"

اپنهايمر نياز به اطلاعات قبلى در مورد وقايع فيلم داره واسه همين اكثرا خورده تو ذوقشون.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
همیشه به نولان این انتقاد بود که بلد نیستی صحنه رمنس و عاشقانه بسازی
این بنده خدا هم اومد تو این اپنهایمر به همه ثابت کنه که دقیقا درست فکر میکردن و واقعا بلد نیست این کارو بکنه :))

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
طرفدارای سبک بازی های D & D فیلم مشابه Baldur's Gate خواستید ببینید این یکی 2023 آمده
اگر بازی هایی مثل Divinity: Original Sin یا Baldur's Gate بازی کرده باشید این فیلم می تونه لحظه های اشنایی براتون تداعی کنه در اشتراک با سری بازی Dungeons & Dragons
هفت شخصیت اصلی فیلم هر کدوم یک کلاس متفاوت اند توی Underdark مبارزه با دراگون داره و قابلیت تله پورت با عصا و مبارزه اصلی میان شهر Baldur's Gate

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

MV5BMzdjNDRjNjMtYjhkNC00MGYxLTkzOTgtNzIyMmM5MmJjNGZlXkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_FMjpg_UY3000_.jpg

چند ماه پیش دیدم این فیلمو. واقعا خوش ساخت و سرگرم کننده بود.
هم شخصیتای خوبی داشت هم طنزش خیلی خوب و متناسب بود هم مبارزاتش رو قشنگ دراورده بود. واسه کسایی که به دنیای فانتزی و D&D علاقه داشته باشن، بهترین گزینه در حال حاضر همین فیلمه. امیدوارم همچین فیلمایی بیشتر ببینیم.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر