Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,050
حس میکنم اگه اسم Fincher پشت The Killer نبود قطعا منتقدا فیلم رو رنده میکردن.
واقعا خیلی بد بود.
فیلم تقریبا داستان خاصی نداره :D
دقیقا :D 98 درصد فیلم دیالوگ محور هست. یه 2 درصدی اکشن داره و تمام :D

از دیوید فینچر بعید بود همچین سرطانی بسازه :D

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
من فن نولان نبوده و نیستم. همیشه برام Overraterd محسوب میشده.
با این حال تونستم تمام فیلم‌هاش رو از ابتدا تا انتها ببینم.
این اثر آخر رو من در نیمه رها کردم. دیگه نتونستم حقیقتاً.
تنها نکته‌ مثبت فیلم برای من تا نیمه، نه رابرت داونی جونیور بود و نه مورفی. حضور مت دیمون و کیسی افلک بود!
چقدر دلم تنگ شده بود برای کیسی افلک :(

bardia mohseni

کاربر سایت
Oct 13, 2023
62
من فن نولان نبوده و نیستم. همیشه برام Overraterd محسوب میشده.
با این حال تونستم تمام فیلم‌هاش رو از ابتدا تا انتها ببینم.
این اثر آخر رو من در نیمه رها کردم. دیگه نتونستم حقیقتاً.
تنها نکته‌ مثبت فیلم برای من تا نیمه، نه رابرت داونی جونیور بود و نه مورفی. حضور مت دیمون و کیسی افلک بود!
چقدر دلم تنگ شده بود برای کیسی افلک :(
با فیلم منچستر کنار دریا برای من جاودانه شد

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,050
کلا کارگردانای خفن جدیدا همشون دارن فیلمای آبکی و بدردنخور میسازن. این از فینچر که فیلمش با ارفاق میتونه 4 از 10 بگیره و اونم از نولان که اوپنهایمرش چنگی به دل نمیزد اصن و من وسطای فیلم داشت خوابم میبرد انقدر که فیلم هی میپرید به گذشته و اینده :D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
چرا باید بعد از 3 و 4 نفری که ساخته فینچر رو با نمرات 4 و 5 و 3 پذیرایی کردن یهو یک نفر از وسط بیاد و بهش 9 بده :D
امشپ اوپن هایمر رو دیدم و تا فردا باید راجبش فکر کنم و فردا هم کیلر و میبینم و به این تناقص پی میبرم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
چرا باید بعد از 3 و 4 نفری که ساخته فینچر رو با نمرات 4 و 5 و 3 پذیرایی کردن یهو یک نفر از وسط بیاد و بهش 9 بده :D
امشپ اوپن هایمر رو دیدم و تا فردا باید راجبش فکر کنم و فردا هم کیلر و میبینم و به این تناقص پی میبرم :D
والا منم کیلر رو دیدم شدید ناامید شدم.
بنظرم کلیشه ایی ترین و بدترین فیلمی بود که فینچر تا بحال کار کرده!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
کارگردان «تبدیل‌شوندگان» می‌گوید از هوش مصنوعی نباید هراسید.

«مایکل بی» در اینستاگرام به هنرمندان اطمینان داده است که هوش مصنوعی تهدیدی به شمار نمی‌آید. کارگردان فیلم‌های «پسران بد ۲» (Bad Boys II) و «تبدیل‌شوندگان» (Transformers) با ادامه مذاکره اتحادیه بازیگران هالیوود (SAG-AFRTA) با استودیوها و پلتفرم‌های استریم پیرامون هوش مصنوعی و مسائل دیگر می‌گوید از هوش مصنوعی نباید هراسید.

بی می‌نویسد: «در مورد هوش مصنوعی – چیزی نمی‌آفریند فقط تقلید می‌کند. و مشتی آدم‌های تنبل خلق می‌کند. بنابراین خطاب به همه پدیدآورندگان آثار اریجینال، نهراسید!»

اظهار نظر بی در شبکه اجتماعی ایکس بحث‌برانگیز شد و بسیاری از نگاه اطمینان‌بخش فیلمساز که «حقیقت» را درباره پدیده هوش مصنوعی افشا می‌کند ستایش کردند. یکی از کاربران می‌نویسد: «مایکل بی تعریف پدیدآورنده اریجینال است.» دیگری می‌گوید: «هوش مصنوعی برای افرادی است که از نظر هنری ورشکسته شده‌اند.» یک کاربر دیگر می‌نویسد: «حقیقت این است. هوش مصنوعی خلق نمی‌کند.»

با این حال برخی نظر دیگری دارند: «مایکل بی فرد درستی برای اظهار نظر پیرامون این موضوع است برای اینکه هوش مصنوعی به هیچ وجه نمی‌تواند «پسران بد ۲» را بسازد، نیازمند شرارت انسانی است.» یا دیگری: «درست است. هوش مصنوعی نمی‌تواند «پسران بد ۲» یا «رنج و گنج» (Pain and Gain) را بسازد. نمی‌توان به هوش مصنوعی آموزش داد که تا این حد از مردم بیزار باشد.»

در هفته‌های اخیر بسیاری از بازیگران و فیلمسازان از جمله «تیم برتون»، «نیکلاس کیج»، و «برایان کاکس» هوش مصنوعی را «کابوسی وحشتناک» توصیف کردند. برتون گفته بود: «کاری که می‌کند این است که چیزی را از درون شما می‌مکد. چیزی از روح یا روان شما برمی‌دارد؛ این خیلی آزاردهنده است، به‌ویژه اگر به شما مرتبط باشد. مثل این است که یک ربات انسانیت شما را بگیرد، روح شما را.»

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
با این حال برخی نظر دیگری دارند: «مایکل بی فرد درستی برای اظهار نظر پیرامون این موضوع است برای اینکه هوش مصنوعی به هیچ وجه نمی‌تواند «پسران بد ۲» را بسازد، نیازمند شرارت انسانی است.» یا دیگری: «درست است. هوش مصنوعی نمی‌تواند «پسران بد ۲» یا «رنج و گنج» (Pain and Gain) را بسازد. نمی‌توان به هوش مصنوعی آموزش داد که تا این حد از مردم بیزار باشد.»
دقیقا ، هوش مصنوعی هم نمیتونه همچین آشغال هایی رو بسازه. این آثار فقط و فقط از بی برمیان

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
اوپنهایمر رو همین الان دیدم.
خب بنظرم اول فیلم که واقعاً شلوغ و بهم ریخته میومد.
همسرم علاقه شدیدی به فیلم های تاریخی و روایت های سر راست داره و بدجوری از فیلمهای پایان باز و فلسفی بدش میاد!
شانس آوردم باهاش نگاه نکردم وگرنه که باید شب رو روی مبل می‌خوابیدم!
واقعاً نولان چرا داستانی به این سادگی و جذابی رو اینقدر الکی پیچیده میکنه؟
مجوز امنیتی و این داستانهای اوپنهایمر برای من پشیزی ارزش نداشت و بیشتر دوست داشتم چالش های واقعی، درگیری های پروژه و ... رو ببینم تا اینکه سیاست بازیها و کات های بی معنی.
صحنه آزمایش اولین بمب اتمی رو هم با هیجان رفتم پسرم رو آوردم که بیا ببین این اولین انفجار بمب اتم هست ولی اینقدر صحنه بی انرژی بود که از کارم پشیمون شدم.
برام یه فیلم ۶.۵ بود و نه بیشتر.
واقعاً انتظارم خیلی بیشتر بود شاید به عنوان یه کارگردان عادی فیلم خوبی باشه ولی از نولان انتظارم خیلی بیشتر بود.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
به نظرم قبل دیدن اوپنهایمر
یه مستند هست راجب اوپنهایمر اون حتما دانلود کنید ببینید یه چند تا مستد راجب جنگ جهایی دوم ببینید که داستان از قبل بدونید
خیلی تاثیر داره تو لذت بردنتون از فیلم

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
به نظر من تماشاگران اپنهایمر دو دسته هستن یا از اپنهایمر خوشتون میاد یا بورینگ میشه واستون.
داشتن اطلاعات قبل از فیلم خیلی به دردتون میخوره اصلا به نظر من تا یه دور مطالعه علمی بین سالهای 1938 تا 1945 نداشته باشید نمیتونید اپنهایمر رو اونطور که باید و شاید درک کنید. البته اصلا از اون دست آدم ها نیستم که نولانیسم باشم و نولان رو در اینسپشن کپی کار فیلم ماتریکس میدونم. اپنهایمر چند گاف بزرگ داره که من حس میکنم شاید نولان خواسته کار بعدیش به نوعی ادامه این فیلم و بر روی یکی از شخصیت های فیلم باشه. من فکر میکنم نولان احتمالا در فکر ساخت یه فیلم در مورد جان اف کندی یا البرت اینشتن رو داشته باشه چون در این فیلم بهشون اشاراتی شد ولی یکی از گاف های بزرگ این فیلم به نظرم کمرنگ کردن و حتی معکوس سازی نقش اینشتن در ساخت بمب اتم بود. باید مطالعه کنید تا متوجه بشید منظورم چیه. ولی من به خاطر بار علمی این فیلم و سختی به تصویر کشیدنش میتونم امتیاز 9 رو بدم. خیلی سخته در دنیای علم فیزیک همچین چیزی رو بشه فیلم کرد و ساخت.

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
برای دیدن اپنهایمر یه کاری هم میتونید بکنید برای اونا که این فیلم زود بورینگ میشه. این سه ساعت کلاس تئوری رو واستون یک ساعت و نیم رو کات میکنم اصلا نبینید.:D پلی کنید تا یک ساعت و نیم هیچ چیز خاصی نداره میتونید چایی بخورید نسکافه بخورید غذا بخورید یه دست گیم بزنید :D یا کلا برید از دقیقه 90 به بعد فیلم رو ببینیدماجرا دستتون میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر