Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
فکر کنم موضوع باربی و "فرار مرغی" یکی باشه
جفتشون میخوان از جایی که هستن برن به یه آرمانشهر...
تو فرار مرغی هم اکثریت مرغ ـن!

اگه اینطوری باشه که من میگم و چیزایی که اینجا درمورد باربی میگن پس دیدن فرار مرغی منطقی تره :D
فرار مرغی دیالوگ های حقی هم داره :D

خیر؛ سرم رو قطع کنند باز هم باربی رو نگاه نمی‌کنم ولی کاملا از روی همون تریلرهاش داد می‌زد که اقتباس لایو اکشن Lego Movie هست! :D

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
طرف میگه برای اینکه برنده بشید در جشنواره های هالییوودی باید از همه رنگا بیاریتو داستان مثلا افسانه شمال اروپا چه ربطی به سیاه پوست داره ؟ چرا سرخپوست نمیارن مگر فقط سیاها آدمن ؟؟؟

استاد گران مایه هم چه کرده که واقعا باید دستش رو بوسید :

image.jpg
باز هم برای خودش یک چهیرو دیگه ساخته!
استاد رو من احترام عظیمی براش قایل هستم و معتقدم برترین انیمیشن ساز جهان و یکی از برترین کارگردان هاست . یک انیمه ای دارد استاد به نام نازوکا از دره باد ای داد بیداد که تا الان فکر کنم 100 بار دیدم شاهکاره-شهراشباح یا کیکی دلیوری سرویس یا قلعه ای در آسمان یا قلعه متحرک هاول و .....پرنسس مونوکه و .... شاهکار پشت شاهکار مگر یک انسان چقدر میتونه هنرمند باشه ؟؟؟
درود بر استاد

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,441
نام
مسلم
شما هم با فیلم باربی حال نکردید یا فقط من اینطوریم؟
من یک ساعت تحملش کردم، بعد روی دور تند ردش کردم :-"
کار به شعارزدگیش ندارم، خود فیلم هم همچین چیز دندون گیری نیست و فقط تبلیغاتش باعث معروف شدنش شده:-"

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
221
نام
D23
وای خدا وکیلی دارم به آخر الزمان اعتقاد پیدا میکنم
من موندم چرا زباله ای مثل باربی باید بشه پرفروش ترین فیلم وارنر
یعنی با مکافات ۵۰ دیقه تحمل کردم و مثل چی پشیمونم چرا همین وقتم براش گذاشتم
دنیا چه مرگش شده آخه ، این چی بود ؟!!!!!

GameS123

کاربر سایت
Jun 13, 2021
286
نظرات سایتا رو که می خوندم اکثرا پسرا از فیلم باربی بدشون اومده بود و دخترا تعریف کرده بودن ازش. دانلود کردم ببینم چیه و راستش حتی منم با این که دخترم ازش خوشم نیومد. شماها که دیگه جای خود دارید.

یه جاهای فیلم که کلا سم بود و حوصله سر بر. به درست و غلط بودن هدفش هم کاری ندارم، به نظرم نتونسته بود در زمینه هدفش هم تاثیرگذار باشه و زود فراموش میشه.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,344
نام
مهدی
دوستان این 4k های کم حجمی که انکودرهایی مثل psa میدن بیرون واقعا میشه باهاشون 4k بودن فیلم رو حس کرد یا نه؟

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,051
فیلمهایی مثل باربی با هدف خاصی تولید و بولد میشن. وگرنه محاله یه شخص عادی توی یه کشوری جز امریکا همچین زباله ای بسازه و انقدر بهش بها بدن. حالا حاضرم شرط ببندم تو مراسم امسال هم دو سه تا جایزه میچپونن بهش و بهترین طراحی لباس و صحنه و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه رو هم بهش تقدیم میکن.

ادم وقتی سینمای امریکا رو از 2005 به قبلش با الان مقایسه میکنه سرجمع نمیتونه 10 تا فیلم بدردبخور و تاثیرگذار پیدا کنه. در صورتی که دهه ی 90 هر سال حداقل 2 تا فیلم بدردبخور روی پرده میرفت.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
من باربی رو ندیدم، ولی بعد دیدن لایو اکشن وانپیس و مقایسه دیالوگ ها با اثر اصلی میتونم بگم کلا دیالوگ نویسی و استاندارد ها بشدت پایین اومده.
حالا خیلی از نویسنده ها میگن بخاطر استدیو ها این مسائل پیش میاد، اما خود نویسنده ها هم بشدت بی استعداد و بی خلاقیت شدن. بنظرم قبل از استرایک کردن نگاه به زباله هایی که می‌نویسند هم بندازند. البته نمیگم استدیو ها با فرمالیزه و جهت کردن فیلم ها کم به هنر صدمه نزدند.
الانم با نسلی از مخاطب ها طرف هستیم که بشدت سطحی نگر هستن و توانایی تحلیل عمیق رو اکثرشون ندارند.
کلا همه عوامل این روزا دست به دست هم داده بجز چند اثر انگشت شمار، اکثر کار ها با اینکه خیلی از لحاظ تصویری زیبا هستند، تهی از هنر و خلاقیت درشون باشند.

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,051
آپدیت
20highest-grossing films ever

View attachment 309045
یه مشت فیلم ابرقهرمانی اومدن صدر جدول که سر جمع دوزار هم نمی ارزن. اونوقت فیلم های بدردبخور و تاثیرگذار هیچکدوم بولد نمیشن. واقعا سلیقه ی جوامع امروزی بولشیت شده.

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یه مشت فیلم ابرقهرمانی اومدن صدر جدول که سر جمع دوزار هم نمی ارزن. اونوقت فیلم های بدردبخور و تاثیرگذار هیچکدوم بولد نمیشن. واقعا سلیقه ی جوامع امروزی بولشیت شده.
سینما ابزار سرگرمی هست و طبیعیه که همچین فیلم هایی که مردم رو سرگرم می کنن فروش خوبی داشته باشن.
همونطور که شما می خوای موسیقی گوش بدی نمی شینی یک کله باخ گوش بدی مردم هم وقتی سینما می خوان برن عمدتا فیلم سرگرم کننده می رن.
آثاری که هر دو بعد سرگرمی و بار هنری رو داشته باشن مثل The Godfather تعدادشون ناچیزه.

در کل به نظرم لیست کاملا درست و منطقیه.
طرف اومده بشینه ۲-۳ ساعت از کل دغدغه های زندگیش به دور باشه و فیلم هایی که اکشن و هیجانی و یکمی تخیلی ان کاملا برای این مورد مناسب ان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر