hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
کیفیت عالی فیلم اکشن کره ای Carter اومده . به نظر فیلم زیبایی میاد
فیلم متوسطی بود
فیلمبرداری صحنه های اکشن سعی کردن متفاوت و جالب باشه ولی بنظرم ادم سرگیجه میگیره
درکل فیلم متوسطیه و انتظار فیلم خفن نداشته باش

• Like
  • Sad
Reactions: Adidas95 and Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
فیلم متوسطی بود
فیلمبرداری صحنه های اکشن سعی کردن متفاوت و جالب باشه ولی بنظرم ادم سرگیجه میگیره
درکل فیلم متوسطیه و انتظار فیلم خفن نداشته باش
فیلم زیبایی هست در قسمت مبارزات . مبارزات سبک جان ویکی و خوش ساخت . فقط دوربین خیلی این ور اونور می رود آدم سر گیجه می گیرد

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
مث فیلم بکی بود فک کنم ک ی دختر بچه تنهایی میزد 4 5 تا قاتل هیکلی رو میکشت :|
---------------------------------------------------------------------------------------------------
از فیلم Becky گفتی...جا داره این فیلم رو پیشنهاد کنم به دوستدارن خون و خونریزی...
داستان و اینا نداره ولی قشنگ از خشونت سادیستیک این فیلم ارضا میشید :D

• Like
Reactions: Taha75

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
بعد از سالها - مخصوصا بعد اون فاجعه زیست محیطی نسخه ۲۰۱۸ پریداتور که هنوز هم چشمام داره میسوزه! :D - یه فیلمی خوب در خور نام اون جونور گوگولی و خوشگل، پریداتور دیدم؛ فیلم Prey دقیقا همون چیزیه که یه فن قدیمی میخواد! :D

خین و خین ریزی فیلم بشدت عالی و ارضا کننده بود! :x :D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,151
نام
حامد
بعد از سالها - مخصوصا بعد اون فاجعه زیست محیطی نسخه ۲۰۱۸ پریداتور که هنوز هم چشمام داره میسوزه! :D - یه فیلمی خوب در خور نام اون جونور گوگولی و خوشگل، پریداتور دیدم؛ فیلم Prey دقیقا همون چیزیه که یه فن قدیمی میخواد! :D

والا من به عنوان فن قدیمی از هیچیش خوشم نیومد، مسخره تمام کمال بود

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
والا من به عنوان فن قدیمی از هیچیش خوشم نیومد، مسخره تمام کمال بود

قبلا اینقدر سخت‌گیر نبودی حامد! :D

فیلم به جز جلوه های ویژه نه چندان خوبش، تو باقی موارد برا من یکی که بشدت راضی کننده بود! :x

View attachment Gifybot.mp4

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها

فیلم عالی هست

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
به نظر منم فیلم prey خیلی خوب بود تو جلوه های ویژه فیلم ضعف داشت مخصوصا صورت predator هم فرق میکرد با قبل که خب اونم فک کنم بخاطر بودجه پایین فیلم بوده در کل فیلم خوب بود حتی اگر قبول کنیم به نسخه اول با بازی ارنولد نمیرسه ولی فیلم خوب و قابل قبولی بود از اون نسخه 2018 و شماره 2 فیلم که نیاز به شستشو با اسید داشتن خیلی بهتر بود از اون نسخه که ادرین برودی بازی میکرد هم بهتر بود یه چیزی رو قبول کنید دیگه هیچوقت نمیتونید تو سری فیلمای ارباب حلقه ها و ترمیناتور 2 و پریدیتور و الینز فیلمی با کیفیت نسخه های قدیمی و اصلیشون دید یعنی یه فرمول خیلی خیلی خاص داشتن همین الان برن به کامرون و جکسون یه بودجه 500 میلیون دلاری و ازادی کامل بدن بازم به نظرم نمیتونن فیلمی تو این سریا در حد شماره های اصلی بسازن به احتمال زیاد فیلم خوبی میسازن ولی به اونا نمیتونن دیگه برسن جادویین لامصبا

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
فیلم prey انصافا قشنگ بود اکشن و همه چی اوکی بود مخصوصا قسمت حیواناتش جلوه ویژه قشنگی داشت. منتهی این اگه اولین غاراتگر بود چرا قابلیت هاش اینقدر بالا بود اما ویژگی تقلید صدا رو نداشت؟ سپرش مثل کریتوس باز می‌شد!

فقط اینکه دخترِ دقیقا کپی اکس خودم بود و همش چهره ش جلوم بود :) باید بفرستم برای خودش بگم نکته فیلم چی بود 😂 حیف که ژانر ترسناک نمیبینه :)

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
آدم تریلر Persuasion نتفلیکس رو میدید، مشخص بود از لحاظ تاریخی توی دیواره، اما انگار شخصیت ها کلا گند زدند! مثل اینکه اقتباس انیمه تنها چیزی درش تبحر دارند.:|

• Cool
Reactions: Taha75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,330
نام
مــاکــان
دوستان یکی توضیح بده این موجودات فیلم Prey یا همون Predator از کجا میان؟
کلا هدفشون از اومدن به زمین چیه؟
فقط شکار قوی ترین شکار؟
کلا بین کهکشانها ول میچرخن و بعنوان ورزش، مسابقه و ثابت کردن خودشون شروع به شکار میکنن. :))
در مورد زمین چون تغییرات آب و هوایی رو به گرم شدن کرده و احتمال از بین رفتن بشر وجود داره، اینها بیشتر به زمین میان تا وقتی که شکار خوب در دسترس هست از فرصت استفاده کنن.
:| :|

اما خودت جواب خودت دادی، برای شکار.

کلا دوزار فیلم بیشتر نیست، برای داستانش نبین.
چون دنیا و داستان پشتش خیلی پخش و پلاس(کمیک، فیلم، بازی و... ) و اصلا جزییات خوبی نداره.
بنظرم فیلم رو ساختن و بعدها برای کمیک و... گفتن خب بیاین یکسری چیزهارو اضافه کنیم.

منم اینهارو نمیدونستم و سرچ کردم.
کلا داستان لیاقت تو دیوار بودن هم نداره.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
90fea962d2e842f3c987f453822ac18b.png

جوسازی پیش از طوفان؛ این «هشداری» است که سازنده فیلم «Not Okay» پیش از آغاز اثرش در چشمان مخاطب فرو می‌کند. فیلم که خود اثری سوار بر موج جنبش‌های اجتماعی اخیر آمریکا است و از مولف تا جایی که زمان در اختیار دارد، بیانیه‌های شبه سیاسی اخیر را در گوش و چشمان مخاطب فرو می‌کند. فیلم Not Okay با صدای بلند می‌گوید که کمدی‌های تینیجری از این به بعد این‌طوری است؛ بدین منظور که شخصیت اصلی باید گرایش هم‌جنس‌گرایی داشته باشد، دغدغه سیاسی هم داشته باشد، از آدم‌های Straight متنفر باشد و صدالبته دموکرات باشد. شاید پس از Get Out، آن قدر از محتوای یک اثر بی‌زار نشده بودم. فیلم نیمچه روایت خوبی که در مقدمه و پرده اول دارد، اسیر محتوای دهن‌پُرکن مولف فیلم می‌شود. به قول فراستی «حرف گنده تر از دهنش می‌زند».

پ.ن: Unlikable Female Protagonist؟ نمی‌دونستم که از دید مولف، شخصیت خاکستری شرعا نباید Unlikable باشد. یعنی تمام Female Protagonist‌های تاریخ سینمای جهان، پیش از شروع فیلم تو Unlikable بودند؟!8-|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر