.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,542
هنوز نمیفهمم چطوری میشینید تریلر میبینید گند میزنید به فیلمتون میره...
تریلرو ندیده که نمی تونم حدس بزنم از فیلم خوشم میاد یا نه یا قراره این فیلمو ببینم یا خیر :D اونم چه تریلری هارور! که توی این دوره زمونه از هر چندین موردش یکی هم خوب در نمیاد، معمولا اولین تریلرها چون اسپویل کمی دارن می بینم تا تکلیفم با ایشون مشخص بشه، خوشم اومد تریلرهای بعدی رو نمی بینم. در این مورد مشخصا انگشت اتهام به سوی ابی @Jill-Valntine هست به این دلیل که در کامنتش از کلمات سک/سی، کربلایی، حاج خانم استفاده نکرد و ما رو به سمت این تریلر سک/سی سوق داد :D
پ ن: این دختر عجب خنده ی نازو تو دل برویی داره، به قول امیر حسین AKIBA گوگولیه، کابوس رو هنرمندانه با یک قاب زیبا به تصویر می کشه :D

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
🔹 تام کروز در صدر جدول فروش فیلم‌های سینمایی سال ۲۰۲۲

🔹 فیلم Top Gun: Maverick با نقش‌آفرینی تام کروز نه‌تنها پرفروش‌ترین فیلم کارنامه این بازیگر محبوب است، بلکه به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۲ هم تبدیل شد! فروش جهانی تاپ گان: ماوریک از یک میلیارد دلار فراتر رفت.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
🔹 تام کروز در صدر جدول فروش فیلم‌های سینمایی سال ۲۰۲۲

🔹 فیلم Top Gun: Maverick با نقش‌آفرینی تام کروز نه‌تنها پرفروش‌ترین فیلم کارنامه این بازیگر محبوب است، بلکه به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۲ هم تبدیل شد! فروش جهانی تاپ گان: ماوریک از یک میلیارد دلار فراتر رفت.
بسیار بازیگر عالی هست . حلالش

• Like
Reactions: bayern_vahid

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
اگر از کوین هارت و نوع کمدیش خوشتون میاد، فیلم The Man From Torento هم کمدی باحالی داره هم اکشنش جذابه. تماشا کنید
از کوین هارت همون فیلم هایی که با دواین جانسون بازی کرده رو دیده و پسندیده بودم.
با اینکه کارگردانش فیلم های بادیگارد رو هم در کارنامه داشت ولی چندان با The Man from Toronto
حال نکردم...

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
پ ن: این دختر عجب خنده ی نازو تو دل برویی داره، به قول امیر حسین AKIBA گوگولیه، کابوس رو هنرمندانه با یک قاب زیبا به تصویر می کشه :D
من تو این قاب کابوس نمیبینم، برعکس یه رویای تا حدودی همون گوگولی میبینم :D

• Like
Reactions: Taha75

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
یک فیلم رد داده و عجیب که اوایل فکر میکردم فاز و وایب Midsomar داره میده... اما اواخر فهمیدم اونو میکنه تو... محتوا به شدت روی مخ و سمی و صد رحمت به جرایم آینده! به قول یکی از نقد های IMDB، فیلم خیلی سخت تلاش میکنه تا خیلی پیچیده به نظر برسه. اواسط فیلم احساس کردم همه یک نفرن ولی همش فکر میکردم شاید دارم اشتباه میکنم که درست بود!! باس های چندش رزیدنت اویل باید از این فیلم یاد بگیرن! از حق نگذریم، موسیقی و مناظر بی نظیر بود.

پیشنهاد نمیشود... حتی به شما دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر