Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
مارک والبرگ بازیگر فیلم های آنچارتد و مکس پین اعلام کرد که قصد دارد از حرفه بازیگری برای همیشه خداحافظی کند.
دمش هم گرم، فیلم بیخود زیاد بازی کرد ولی تو ذهن من با Boogie nights تداعی شده و خواهد بود.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
1649626466011.png

بازخورد های این فیلم به شدت پشم افکن بودن :-" هم منتقد ها و هم افراد عادی همگی از فیلم به شدت تعریف میکنن و انتظار براش خیلی سخت شد.
من فقط اون تریلر اولش رو دیدم و با اینکه تریلر جالبی بود، انتظار نداشتم فیلم انقدر خوب کار شده باشه.

A24 امسال رو چه طوفانی شروع کرده :-"

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
امشب دو تا فیلم A Trip to the Moon 1902 و Journey Through The Impossible 1904 از George Melies رو دیدم حقیقتا حسابی حال داد :D جفتشون حسابی معروفن و فکر نمیکنم نیازی به معرفی داشته باشن :D ولی چیزیش که برام خیلی جالب بود به تصویر کشیدن فوق العاده کتابای ژول ورن بود که بچگی و نوجوونی خیلی از ما ها رو ساخته مطمئنا (و صد البته تن تن :D)
نشون دادن ویژنی که 100-150 سال پیش از فضا داشتیم و پرواز کردن از روی کوه سمت خورشید و فرود اومدن روی سطحش بدون هیچ لباسی+بردن فریزر برای خنک شدن روی سطح خورشید تا پایین پریدن ازش و فرود با چتر نجات توی آب روی زمین، چیزیه که به نظرم بعد از این همه سال هنوزم این فیلما و مخصوصا کتابای ژول ورن رو موندگار میکنه.
حالا ما توی سال 2022 فضاپیمایی داریم که از فضای بین ستاره ای عبور کرده، عکس واضح از سیاهچاله داریم، عکس واضح از ستاره ای با فاصله 12.9 میلیارد سال نوری و چندین ربات توی سیاره بغلیمون و خیلی چیزای دیگه که تا 70 سال پیش اگر به کسی میگفتی احتمالا جایزه بهترین قوه تخیل رو بهت میدادن.
بهرحال... :D
لینک جفتشونو میذارم اگر احیانا ندیدید تجربه نیم ساعته ی جالبی رو از دست دادید(مثل من :-")

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ما که بشدت منتظر کیفیت Web-DL فیلم X هستیم!:D \m/
من بیشتر منتظر Men از استاد الکس گارلند هستم :-"

این انیمیشن/فیلم جدیدی هم که تریلر ازش منتشر کردن خیلی بامزه و جالب به نظر میاد:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
american_gangster__vu8h.jpg

تقدیم به طرفدارانش ... دیشب دیدمش قشنگ بود

---

برای پس زمینه گوشی فایل اصلی: دانلود کنید

agbg_2qrs.jpg

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
«جنيفر لوپز» - کراش سابق دوستان :D- نامزدی خود را با «بن افلک» بطور رسمی اعلام کرد.

این دو ۱۸ سال پیش نیز در سال ۲۰۰۴ با یکدیگر نامزد کرده بودند. جنيفر لوپز و بن افلک در سال ۲۰۰۲ در سریال «جیلی» نقش‌آفرینی و در همان سال نامزد کردند.
یکی نیست بگه بابا تو دیگه باید فکر سنگ قبر باشی، نامزدی دیگه چیه؟ :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
خب دیگه منم تقریبا همه فیلمای معروف 2021 رو دیدم، میمونه فقط مستند ها که بعدا میرم تو کارشون
دوس داشتم بیام یه رتبه بندی بذارم:

1.French Dispatch
2.Power of the Dog
3.Licorice Pizza
4.CODA
5.Worst Person in the World
6.Dune
7.Spencer
8.Titane
9.Drive My Car
هیچکدوم فیلمای بد یا حتی متوسطی نیستن صرفا براساس سلیقه شخصی رتبه بندی کردم

قهرمان فیلم خوبی بود اما با درامای اینجوری حال نمیکنم نذاشتم، دونت لوک آپ فیلم خوبی نبود!
انیمیشن هم چیز خاصی نیومد بنظرم، انکانتو و خانواده میچل خیلی خوب بودن ولی بازم چیزای خاصی نبودن که تو خاطر بمونن، سال قبلیش Soul اومد که شاهکار بود ولی 2021 چیزی در این حد ندیدم، البته مستند Flee در قالب انیمیشن هست و میگن خیلی خوبه هنوز ندیدم.

• Like
Reactions: TheGodfather

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دو فیلم موقعیت مهدی و روز صفر دیدم . بدون جانب داری هر دو زیبا و عالی بودند .

نمره من به روز صفر : 7.5 از 10 (کمی فیلم شتاب زده بود و می شد اکشن بیشتری داشته باشد و روی شخصیت ها بیشتر مانور دهد)

نمره من به موقعیت مهدی : 9 از 10 (زیادی زیرنویس داشت و به زبان ترکی سخن می گفتند )
این روز صفر هم مثل اون فیلم نرگس آبیار، عذاب آور هست و صحنه های منزجر کننده داره؟

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر