Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
در فیلم راننده تاکسی اسکورسیزی چه چیزی وجود دارد که همه اهالی سینما شیفته آن هستند؟ چرا من آن هسته جذاب راننده تاکسی را کشف نکردم و احساس می کنم فیلم تاریخ مصرف دارد و اکنون گذشته است؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
در فیلم راننده تاکسی اسکورسیزی چه چیزی وجود دارد که همه اهالی سینما شیفته آن هستند؟ چرا من آن هسته جذاب راننده تاکسی را کشف نکردم و احساس می کنم فیلم تاریخ مصرف دارد و اکنون گذشته است؟
قیصر سینمای آمریکا میشه گفت تا حدی. ارتش تک نفره. نسخه رئالیستی ابرقهرمان‌های کتاب‌های مصور که یک نفره علیه پلیدی و فساد دست به شورش میزنند.
برای من هم اونقدر جذاب نیست دیگه.
امروز داشتم فهرست فیلمای مورد علاقه ام رو تو لترباکس میچیدیم، راننده تاکسی رو نداشتم. خشونت فیلم برام خیلی بالاست؛ خیلی جدی و تاریکه فیلم.
و ایده اش هم الان برام جذابیتی که 7-8 سال پیش فیلم رو توی دبیرستان دیدم، نداره.
یه سری از دیالوگهاش موندگار شه فقط.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
استیون نایت خالق سریال پیکی بلایندرز اعلام کرد برای قسمت پایانی این مجموعه که با یک فیلم به اتمام میرسه، تام هالند رو هم به لیست بازیگر ها اضافه کرده. تام هالند قبلا هم برای این سریال تست بازیگری داده بود.

• Like
Reactions: Evil and hitman68

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
استیون نایت خالق سریال پیکی بلایندرز اعلام کرد برای قسمت پایانی این مجموعه که با یک فیلم به اتمام میرسه، تام هالند رو هم به لیست بازیگر ها اضافه کرده. تام هالند قبلا هم برای این سریال تست بازیگری داده بود.
لا الا الله
ولمون نمیکنه این تام هالند
دقیقا من همین حسو نسبت به تاکسی درایور داشتم ولی خوب نسبت به زمان خودش خوب و تازه بوده
ولی برای الان شاید جذابیت نداره
ولی گفتن این جور چیزا در مورد بعضی فیلم ها باعث جبهه گرفتن خیلیا نسبت به نظر آدم میشه

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
لطفا سایت (ایرانی) رو معرفی کنید که فیلما رو 120 فریم یا حداقل 60 فریم بزاره
اصن نداریم جز یکی دوتا مگه میشه قابل دیدن نیست . یا منظورت فیلم 1080 و 4کاست که اونا هم 23 فریم هستند یا ویدیو گیم؟؟!!

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
اصن نداریم جز یکی دوتا مگه میشه قابل دیدن نیست . یا منظورت فیلم 1080 و 4کاست که اونا هم 23 فریم هستند یا ویدیو گیم؟؟!!
نه منظورم همون فیلمه فکر میکردم موجوده مثلا ارباب حلقه ها اگه میبود خیلی خوب میشد

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
حالا دقیقا نمی دونم این نکته توسط همه اهالی سینما دیده شده و باعث شده که فیلم همه رو شیفته کنه. اما شخصا به نظرم راننده تاکسی به همون دلیل نزد خیلی ها محبوبه که برکینگ بد در دنیای سریال ها محبوب بود . چون نشون میداد که فردی در دل دنیای امروزی علیه چیزی که خشمگین اش میکنه عصیان می کنه و این عصیان به شکلی رئالیستیک اتفاق می افته نشون میداد یک فرد مدت ها با ملال و روزمرگی که ازش ناراضیه کنار میاد ولی دیگه کاسه صبرش لبریز میشه . بر خلاف شما من فکر نمی کنم تاریخ مصرفش گذشته باشه . کماکان که دیدیم همین چند سال پیش اومدن هسته اصلی اش رو در جوکر پیاده کردن و فیلم موفقی هم در اومد .از اون طرف در کشور خودمون هم اون فیلم خیلی دیده شد چون درونمایه اش با شرایط روز جامعه قرابت داشت . خیلی افراد درونشون یک تراویس بیکل / والتر وایت / جوکر هست و دوست دارن شرایطی پیش بیاد که منفجر بشن .این قضیه زمان و مکان خاصی نداره . با این موافقم که نمونه های بهتری با این مضمون بعد راننده تاکسی ساخته شدن که شاید کمی کیفیت فیلم رو پایین بیارن ولی خب همچنان جایگاه این فیلم پابرجاست . کماکان که الان هم هر فیلمی این موضوع رو پیاده کنه همه ناخوداگاه میگن راننده تاکسی رو کپی کردن

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بسه دیگه . حالا لابد فردا میاد میگه من کار گنگستری بازی کردم اسکورسیزی گنگستری ساز خوبی هم نیست

Reza779

کاربر سایت
Oct 5, 2021
324
آقا حست کاملا درسته ... پارسال با کلی ذوق نشستم نگاه کردم تموم که شد همون حالت سیامک انصاری رو داشتم که با ناامیدی تو دوربین نگاه میکنه

• Like
Reactions: Origami 2008

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر