Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
ترور جسی جیمز یک شاهکار بود چجوری دوستان میگن خوابشون برده وسط فیلم :| چه فیلم هایی واقعا نگاه میکنید که این به چشمتون نیامد. این فیلم بیشتر یک درام بود تا وسترن و اکشن. پیامش هم بیشتر در نقد قهرمان سازی و تلاش برای سلبریتی شدن بود .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ببینید بحث اینه که انتظارمون از وسترن چی باشه . جویندگان و ریو براوو و اکثر شاهکار هایی که نام بردید وسترن خالص هستن . اما ما واقعا در سینمای مدرن دیگه وسترن کلاسیک نداریم شاید واقعا بشه فقط بازسازی 3:10 به یوما و شجاعت واقعی رو به عنوان یک وسترن مدرن موفق با شمایل کلاسیک حساب کرد . ترور جسی جیمز قطعا در چهارچوب وسترن های کلاسیک قرار نمی گیره و با دید وسترن های کلاسیک قطعا می خوره تو ذوق آدم . یک جورایی اتفاق به نظرم ترور جسی جیمز یک ضد وسترنه . فیلم مرثیه ای آرام و شاعرانه بر ارزش هاییه که تو اون آثار کلاسیک مطرح میشه . انگار داره میگه که دوران غرب وحشی در واقع این طوریه و چیزی به نام قهرمان توش نیست .
کاملا متوجهم منظور شما چیه و درست هم هست کلا بحث وسترن خیلی طولانیه و هر کشوری هم می تونه وسترن خودش رو داشته باشه اما حرف من اینه که ترور جسی جیمز چون یه فیلم درست و خوب تو ژانری بود که سالها پر شده بود از وسترن اسپاگتی های بی هدف و داغون اینطور عالی جلوه می کنه(خوبه ولی شاهکار نیست) وگرنه مشخصه که تو دسته وسترن کلاسیک و فیلم های فورد و هاکس قرار نمیگیره

• Like
Reactions: barneysawyer

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ایوان رایتمن کارگردان مشهور و سازنده آثار موفق و به یادماندنی مثل دو قسمت اول گوست باسترز درگذشت . روحش شاد . جالبه که به فاصله چند ماه پس از این که سومین قسمت این سری به کارگردانی پسرش جیسون رایتمن که یکی از کارگردان های موفق این سال هاست اکران شد و نسبتا هم موفق بود فوت کرد . گویا عجل منتظر بود میراث اش با این قسمت سوم به سرانجام برسه :(

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
واقعا درک نمیکنم چرا فیلم Batman VS Dracula و Batman Court of Owls رو نمیسازن، چیز فوق خفنی درمیاد.
Batman VS Dracula رو اگه ندیدین حتما برین سراغش، یکی از بهترین کارتون های دوران کودکی منه که واقعا اتمسفر خارق العاده ای داره.
vw04khc6Z1qagwwio1_500.jpg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دوستان سایتی که کیفیت فول اچ دی بزاره و رایگان باشه هست؟

چجور انکودی مد نظرت هست؟ معمولا سایت آوا مووی وقتی که فیلم های معروف کیفیت webdl منتشر میشن میاد تا CMRG که 10 گیگ داره رو هم میزاره یا بلوری Remux رو هم میزاره، منتهی وقتی من دقت کردم همیشه اینجوری نمیمونه و چند روز بعد با لینک های حجم پایین تر جایگزین میشن و قبلی ها رو حذف میکنه! مثلا CMRG یا TEPES رو بر میداره و جاش چیزای دیگه میزاره. قدیمی تر ها رو هم اگر آپدیت کرده باشه Tigole میزاره که قابل قبوله.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
خداییش ما با چه شخصیتایی بزرگ شدیم! امثال آرنولد ترمیناتور، استالونه رامبو و راکی، استیون سیگال آندر سیج، فرانکی سایبورگ، مل گیبسون پی‌بک، هریسون فورد ایندیانا جونز، بروس ویلیس دای هارد، نیکلاس کیج فیس آف، وزلی اسنایپز بلید و چندتا دیگه که یادم نمیاد ولی همشون عزیز دل بودن و هستن. جای خالی اینا دیگه پر نمیشه.

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش
چجور انکودی مد نظرت هست؟ معمولا سایت آوا مووی وقتی که فیلم های معروف کیفیت webdl منتشر میشن میاد تا CMRG که 10 گیگ داره رو هم میزاره یا بلوری Remux رو هم میزاره، منتهی وقتی من دقت کردم همیشه اینجوری نمیمونه و چند روز بعد با لینک های حجم پایین تر جایگزین میشن و قبلی ها رو حذف میکنه! مثلا CMRG یا TEPES رو بر میداره و جاش چیزای دیگه میزاره. قدیمی تر ها رو هم اگر آپدیت کرده باشه Tigole میزاره که قابل قبوله.
نسخه های ده تا 15 یا بیست گیگی مد نظرمه الان دنبال فول اچ دی warcraft هستم هیچ سایتی نداره !

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
واقعا درک نمیکنم چرا فیلم Batman VS Dracula و Batman Court of Owls رو نمیسازن، چیز فوق خفنی درمیاد.
Batman VS Dracula رو اگه ندیدین حتما برین سراغش، یکی از بهترین کارتون های دوران کودکی منه که واقعا اتمسفر خارق العاده ای داره.
View attachment 244515
کلا وارنر اگه می رفت سراغ لایو اکشن ساختن از رو انیمیشن هاش وضعش بهتر بود . انیمیشن هاش به مراتب داستان خفن تر و بهتری نسبت به فیلم هاش دارن . اگه به جای داستان قیمه ها رو ماستایی bvs می اومدن همون world's finest رو فیلم می کردن خیلی داستان چفت و بست دار تری داشت و تجربه سینمایی جذابی از حضور دو قهرمان قدیمی میشد . یا همون assualt on arkham که البته تا حدی توی فیلم suicide squad تاثیرگذار بود اما اگه همون رو فیلم می کردن خیلی بهتر بود

• Like
Reactions: OceanSky

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر