voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
  • Like
Reactions: Akiba

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
گایز

این The Kings Man رو از دست ندید؛ برخلاف ۲ نسخه قبلی، اینبار با داستان خوبی سروکار داریم و مخصوصا سکانس بعد از تیراژ پایانی فیلم هم عالی بود! :D \m/
من ندیدم هنوز ، این مگه اصن به اونا ربط داره؟

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
من ندیدم . این مگه اصن به اونا ربط داره؟

پیش‌درآمد مجموعه است.

بعد از این فیلم قراره برن قسمت سوم کینگزمن و اگر اشتباه نکنم، فیلمبرداریش شروع شده و داستان شخصیت «اگزی» رو قراره به پایان برسونه!

=========================================================
دوستان نظرسنجی اضافه شد.

قوانین جدید هم اینه که میتونید تا پایان نظرسنجی رای تون رو عوض کنید! :D >:)

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
یه نظرسنجی کوتاه و پر از خین و خین ریزی تا ساعاتی دیگر بر سر در تاپیک کوبیده میشود! :D

تا مدتی دور بر چنین نظرسنجی های طولانی نمیریم، اما در عوضش یه سری نظرسنجی کوتاه ۴ روزه در پیش رو داریم که کشته های زیادی در راه است!:D

View attachment 244015
سر فرصت یه نظر سنجی درباره بهترین انیمیشن هم بگزارید. البته آخرش هم باید شهر اشباح اول شه :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
سر فرصت یه نظر سنجی درباره بهترین انیمیشن هم بگزارید. البته آخرش هم باید شهر اشباح اول شه:)

برنامه بعدیم همینه اتفاقا! :D

اما چون خیلی نظرسنجی طولانی ای میشه، فعلا نمیریم سراغش و یه سری نظرسنجی کوتاه میزارم و بعدش وقتی لیست رو آماده کردم، میدمش به شما دوستان:D

• Like
Reactions: Mo7aMMaD

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
نظرسنجی بنظرم مشکلش اینبود که هر چی عنوان صرفا تو توصیفش اسم sci-fi اورده شده گذاشته بودین. خیلی عناوین ویژگی برجسته شون اون ژانر نیست و نباید بیان.
مثلا inception یه فیلم میستری هست بیشتر از اینکه سایفای باشه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
پیش‌درآمد مجموعه است.

بعد از این فیلم قراره برن قسمت سوم کینگزمن و اگر اشتباه نکنم، فیلمبرداریش شروع شده و داستان شخصیت «اگزی» رو قراره به پایان برسونه!

=========================================================
دوستان نظرسنجی اضافه شد.

قوانین جدید هم اینه که میتونید تا پایان نظرسنجی رای تون رو عوض کنید! :D >:)
متاسفانه تعداد افراد ۷۰ سال به بالا توی این تاپیک کمه. در نتیجه کسی متوجه عدم حضور گیوم‌تل نشد.

در نبود جهان پهلوان گیوم‌تل، محض لودگی به پهلوان جومونگ دلاور رای دادم.

نظر واقعیم اما رابین توی کماندار نوجوان بود که عملاً همون رابین‌هوده. اما هیچ وقت مستقیم اشاره نشد که این رابین هوده (یا من یادم نیست).
بعد از اون رابین هود فک ناجور در سریال رابین هود تولید شده در شبکه آلت دست ملکه الیزابت پلید
هرچند توی اون سریال خود رابین‌هود بعد از لید ماریان کراشیان و کاراکتر ریچارد آرمیتاژ، در جایگاه سوم بود.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
باز یک نظرسنجی دیگه که برندش کاملا مشخصه، کمانداری که بدون شک یه سر و گردن از بقیه بالاتره، چه از نظر شخصیت پردازی و چه از نظر طراحی لباس و ....

در کل کم پیش میاد انقدر تفاوت کیفی بین یک شخصیت و بقیه باشه ولی خوب جومونگ به قدری از بقیه اسامی داخل لیست بالاتر هست که حتی فکر کردن به بقیه لیست رو خنده دار میکنه.

اینایی هم که نمیدونم به لگولاس و رامبو و رای میدن از دم غرب زده و از گمراهان تشریف دارن....

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
متاسفانه تعداد افراد ۷۰ سال به بالا توی این تاپیک کمه. در نتیجه کسی متوجه عدم حضور گیوم‌تل نشد.

در نبود جهان پهلوان گیوم‌تل، محض لودگی به پهلوان جومونگ دلاور رای دادم.

نظر واقعیم اما رابین توی کماندار نوجوان بود که عملاً همون رابین‌هوده. اما هیچ وقت مستقیم اشاره نشد که این رابین هوده (یا من یادم نیست).
بعد از اون رابین هود فک ناجور در سریال رابین هود تولید شده در شبکه آلت دست ملکه الیزابت پلید
هرچند توی اون سریال خود رابین‌هود بعد از لید ماریان کراشیان و کاراکتر ریچارد آرمیتاژ، در جایگاه سوم بود.
داداش گیوم تل گفتی یاد بچگیام افتادم. اتفاقا اون زمان که پخش میشد منم دنبالش میکردم بدجور عاشقش بودم ولی خدایش اصلا هیچیش یادم نیس :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر